بهراد در
0

بیشتر کت و شلوار بپوشیم

بیشتر کت و شلوار بپوشیم

همه ما تو برخی مراسم حتما کت و شلوار میپوشیم ولی بهتره از الان یکم بیشتر کت و شلوار بپوشیم. پوشیدن کت و شلوار مزایای زیادی داره و در برخی موارد واقعا میتونه نجاتتون بده مثلا تو مصاجبه کاری و غیره. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا بهتون بگیم چرا باید بیشتر کت و شوار بپوشیم.

واقعا دلایل زیادی هست که بیشتر کت و شلوار بپوشیم و خودتون هم خیلی از اونها رو میدونید ولی بنظر میاد برخی دوستان سرشون رو مثل کبک کردن تو برف و دوست ندارن ببین. میدونم راحت نیست ولی لازمه و الان مجبوریم که گردن این کبک رو از زیر برف بکشیم بیرون. با تو هستما، سرت رو از تو برف بیار بیرون.

1- نشانه مردانگی

درسته که کت و شلوار همیشه نشانه مردونگی نیست ولی نمادش که هست. اگه پوشیدنش برای شما سخته برای دکتر ظریف هم سخت بود. بنظرت ایشون نمیتونست با تیشرت گل گلی بره لوزان؟ پس کت و شلوار نشانه جدیت و محکم بودنیه که یک مرد همیشه داره. اگم قدت کوتاهه، بازم از مثال قبلیمون یعنی دکتر ظریف کمک میگیریم، کت و شلوار بخاطر استالش شما رو کشیده تر نشون میدن.

2- نشانه برتری

در این مورد میخوام یک حقیقت رو بهتون بگم. کسی که کت و شلوار بپوشه، بنظر با شخصیت تر میرسه. تو یک آزمایش که تو یه کشور انجام شده بود یک فرد اول با لباس معمولی (شایدم پاره و پوره) خودش رو روی زمین انداخت ولی کسی کمکش نکرد همین شخص با کت و شلوار در حدود 10 نفر کمک داشت. یعنی اگه بیشتر کت و شوار بپوشیم و در واقعیت سرمون به پامون پنالتی هم بزنه ملت فکر میکنن ما یه چیزی هستیم برای خودمون. چه بهتر.

3- نشانه ثروت

البته که منظورم بچه پولدار نیست و مرد پولداره. البته منظورم از نشانه ثروت بودن، اون مدل کت و شلوار نیست که دولاب امیر، که سازنده استادیوم هست میپوشه ها. نه. یک کت و شلوار شیک که به استایلتون بیاد.

4- چون قیصر میپوشید

ناموسا اگه قیصر پیراهن خال خالی میپوشید، کسی هویج میداد دستش؟ نه دیگه. دلیل بسیار قانع کننده ای هم هست البته برای اهلش.

بیشتر کت و شلوار بپوشیم

مطالب مرتبط:

1- یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم

2- انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن

3- چگونه کت و شلوار مشکی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :