بهراد در
0

چرا مرد بودن همیشه به کت و شلوار نیست

چرا مرد بودن همیشه به کت و شلوار نیست

چرا مرد بودن همیشه به کت و شلوار نیست.این تیتر شما رو گمراه نکنه. اگه بخواهیم جنتلمن بودن رو مثل یک اتاقی در نظر بگیریم، پوشیدن و بهتر بگیم درست پوشیدن کت و شلوار دروازه این اتاقه. درسته که پوشیدن یک کت و شلوار خوش دوخت تو خیلی از موارد میتونه به آقایون کمک کنه که وجهه خیلی خوبی داشته باشند ولی قبول کنید که بعضی از جاها هم هستند که بهتره لباسمون کمی غیر رسمی باشه. مثلا تا حالا کی دیده شخصی با کت و شلوار بعنوان دانش آوز سر کلاس حاضر بشه یا اینکه تو جمعی صمیمی تو کافی شاپ با دوستاش کت و شلوار پوشیده باشه؟ دیدید؟ امیدوارم که نه. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا بهتون بگیم همونطور که کت و شلوار پوست اول آقایون هست، شلوار جین و تیپی غیر رسمی تر هم میتونه پوستشون توی تعطیلات باشه.

یک ژاکت توپ بخرید

ژاکت چیزی هست که به بدنتون فرم میده، خوش هیکل تر نشونتون میده و شما رو مرد تر جلوه میده. خیلی ساده باید گفت که اگه ژاکت نداری مرد نیستی. اگه دنبال استایلی، تو این فصل معمولا ژاکت های جین و کتان رو بوره و اگه جزء اون دسته از عزیزانی هستید که تا رس لباس رو نکشید از خط پوشیدن خارجش نمی کنید، دنبال ژاکت های چرمی یا نیم چرم (منظورم چرم مصنوعی نیستا، برای من حرف در نیارید) بگردید، چراکه این مدل ها هم کل سال شما رو ساپورت میکنن و هم عمر بیشتری دارند.

چرا مرد بودن همیشه به کت و شلوار نیست

پیراهنی بین رسمی و معمولی انتخاب کنید

واقعا ط ناپیدایی بین این دو نوع پیراهن قرار داره ولی از یک جایی به بعد همه متفق القول میگید که یک لباس رسمی یا معمولی هستش. ولی کار رو براتون ساده تر میکنم (لازم نیست زیاد فسفر بسوزونید) منظور من اینجا یک پلو شرت یه امثال اون هستش، الته اونهم نه با طرح های خدایی نکرده گل گلی و یا خال خالی، دنبال طرح های ساده باشید شما مرد شدید. درست پوشیدن ژاکت با این تیشرت ها هم جزء مشکل بساری از دوستانه، یک راهنمایی اینه که تیشرت تنگ تر باش و ژاکت کمی گشاد تر. گه هم به نظرتون خیلی واضح میومد، همینی که هست.

در بخش آخر مقاله چرا مرد بودن همیشه به کت و شلوار نیست باید اضافه کنم که بهتره همیشه شلوارتون رو با تیشرت ست کنید اینطوری هم جلوه بهتری داره و هم باید بدونید که ژاکت تو بهار، مثل اورکت تو پاییزه.

چرا مرد بودن همیشه به کت و شلوار نیست

مطالب مرتبط:

1- تیپ غیر رسمی با کت و شلوار

2- تیپ غیر رسمی با کت و شلوار خاکی

3- چگونه کت و شلوار مشکی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :