هشت اکسسوری که هیچ گاه از مد نمی‌افتد

0

بدون شک هیچ کسی نمی‌تواند اثری که اکسسوری بر لباس مردانه می‎گذارد را کنمان کند. البته قرار نیست به صورت روزانه از تمام اکسسوری‎هایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره می‌کنیم استفاده کنید، اما شناخت کافی از آن‌ها به شما کمک می‌کند که تیپ مردانه خود را ارتقا دهید. هشت اکسسوری که هیچ گاه از مد نمی‌افتد.

هشت اکسسوری که هیچ گاه از مد نمی‌افتد

1-  عینک آفتابی کلاسیک

انواع مختلفی از عینک آفتابی در مغازه‌ها و فروشگاه‌های برند وجود دارد که مشهورترین آن‌ها عینک خلبانی ریبن و عینک‌های آفتابی با فریم گرد هستند. پس فراموش نکنید حداقل یک عینک آفتابی مناسب فرم صورت خود انتخاب کنید و در ارتقای تیپ مردانه از آن استفاده کنید.

2- کیف پول چرمی

با ورود دستگاه‌های پذیرنده در فروشگاه‌ها و خریدهای اینترنتی شاید استفاده از کیف پول چرمی مردانه کمتر شده باشد؛ اما باید توجه داشت یک کیف مناسب می‌تواند ظاهر شما را بهتر از قبل کند.

هشت اکسسوری که هیچ گاه از مد نمی‌افتد

3- ساعت مچی بند استیل

ساعت مچی بند استیل برعکس ساعت‌های بند چرمی امکان ست شدن با لباس مردانه رسمی و غیر رسمی را دارد و به خوبی به هر نوع لباسی هماهنگ می‌شود.

4- کمربند چرمی مردانه

یک زمانی بود که کمربند وظیفه نگه داشتن شلوار را داشت اما این روزها کمربند تنها وظیفه نگه داشتن شلوار را ندارد! استفاده از یک کمربند مناسب می‌تواند قد شما را کشیده تر، چاق‌تر و یا لاغرتر نشان دهد. اما نکته‌ای که باید بدانید این است که حتما کمربند شما باید با کفش و بند ساعت شما ست باشد.

5- پوشت (دستمال جیبی کت)

اکسسوری‌ای برای مردانی که رسمی لباس می‌پوشند. پوشت‌ها دارای انواع و رنگ‌های مختلفی هستند اما رنگ سفید یکی از رسمی‌ترین آن‌هاست. این اکسسوری از سال 1920 در میان آقایان مد شده است.

هشت اکسسوری که هیچ گاه از مد نمی‌افتد

6- دکمه سر آستین (دکمه سر دست)

کوچک اما بسیار کاربردی! کت و شلوارهای رسمی تنها با یک پیراهن سفید و دکمه سر دست تکمیل می‌شود. اگر از علاقه مندان استفاده از این اکسسوری هستید انواع نقره‌ای آن بیشتر توصیه می‌شود.

هشت اکسسوری که هیچ گاه از مد نمی‌افتد

7- شال گردن چهارخانه

بسیاری از آقایون با این اکسسوری در فصل زمستان و با انواع گره‌های مختلف ظاهر خود را از این رو به آن رو می‌کنند. البته در روزهای گرم سال از دستمال گردن استفاده می‌شود.

هشت اکسسوری که هیچ گاه از مد نمی‌افتد

8- دستکش چرم

محافظت در مقابل سرما و یا استایل جذاب؟! دستکش‌های چرم به خاطر ضد آب بودن و گرمای بیشتر نسبت به انواع پشمی در میان آقایانی که لباس مردانه رسمی مانند کت و شلوار می پوشند رایج‌تر است.

مطالب مرتبط:

1- بررسی اندازه بودن کت و شلو‌ار مردانه

2- مدل‌های مو مردانه در سال ۲۰۱۷

3- ست لباس رسمی مردانه به انتخاب چی بپوشم

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :