انواع سر آستین پیراهن مردانه

30 آگوست 2018 ساعت 14:32

توسط سوگل پورمهرام

انواع سر آستین پیراهن مردانه

اگر اهل پوشیدن پیراهن مردانه باشید، حتما می‌دانید که پیراهن‌های مردانه با کیفیت، مدل‌های سر آستین متفاوتی دارند و شما می‌توانید بر طبق سلیقه خود از میان آن‌ها انتخاب کنید؛ به عنوان مثال، سر آستین تک دکمه، دو دکمه، سر آستین فرانسوی و غیره. تنوع این مدل‌ها بسیار زیاد است و به همین دلیل، ممکن است که شما در هنگام خرید پیراهن مردانه گیج بشوید. در مقاله امروز قصد داریم تا شما را با انواع سر آستین پیراهن مردانه آشنا کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

انواع سر آستین پیراهن مردانه را بیشتر بشناسید

سر آستین پیراهن مردانه مدل لوله‌ای، کوتاه و تک دکمه

مدل سر آستین لوله‌ای و تک دکمه معمولا به عنوان مدل استاندارد و کلاسیک سر آستین شناخته می‌شود. این به این معناست که هر زمان در انتخاب مدل سر آستین یک پیراهن مردانه دچار شک و تردید شدید، می‌توانید مدل لوله‌ای و تک دکمه را انتخاب کنید تا استایلی شیک داشته باشید. طول این مدل سر آستین به طور استاندارد ۶٫۰۳ سانتی‌متر است.

سر آستین پیراهن مردانه مدل لوله‌ای، کوتاه و تک دکمه

سر آستین پیراهن مردانه مدل لوله‌ای، بلند و تک دکمه

این مدل سر آستین یک ورژن کمی بلندتر از سر آستین کلاسیک لوله‌ای و تک دکمه است. این مدل سر آستین معمولا مدل مورد علاقه طراحان لباس در شهر ناپل است و بیشتر برای آقایانی مناسب است که دست‌های کشیده و بلندی دارند. طول این مدل سر آستین شیک و زیبا به طور استاندارد ۷٫۳ سانتی‌متر است.

سر آستین پیراهن مردانه مدل لوله‌ای، بلند و تک دکمه

سر آستین پیراهن مردانه مدل زاویه‌دار و تک دکمه

سر آستین مدل زاویه‌دار و تک دکمه، یک مدل سر آستین بسیار شیک و خاص است که در قسمت انتهایی آن، یعنی قسمتی که دکمه روی آن بسته می‌شود، یک زاویه حدودا ۴۵ درجه دارد. طول این مدل سر آستین از مدل لوله‌ای و تک دکمه کمی کوتاهتر، و معادل ۶٫۶ سانتی‌متر است.

سر آستین پیراهن مردانه مدل زاویه‌دار و تک دکمه

سر آستین پیراهن مردانه مدل گرد و دو دکمه

سر آستین مدل گرد و دو دکمه که گوشه‌های آن گرد است، از مدل تک دکمه بسیار شیک‌تر است، اما از مدل دو دکمه زاویه‌دار رسمی‌تر نیست. طول این مدل سر آستین شیک و زیبا به طور استاندارد ۷٫۳ سانتی‌متر است.

سر آستین پیراهن مردانه مدل گرد و دو دکمه

سر آستین پیراهن مردانه مدل زاویه‌دار و دو دکمه

سر آستین مدل زاویه‌دار و دو دکمه یک مدل بسیار محبوب و زیبای سر آستین است که از مدل استاندارد لوله‌ای و تک دکمه، شیک‌تر و جذابتر است. به دلیل اینکه این مدل سر آستین دو دکمه دارد، به راحتی می‌توانید آن را با یک ساعت مردانه شیک ست کنید. طول این مدل سر آستین شیک و زیبا به طور استاندارد ۷٫۳ سانتی‌متر است.

سر آستین پیراهن مردانه مدل زاویه‌دار و دو دکمه

سر آستین پیراهن مردانه مدل فرانسوی

از مدل سر آستین فرانسوی معمولا به عنوان سر آستین استاندارد برای پیراهن‌های مردانه‌ای استفاده می‌شود که برای پوشیدن در زیر کت طراحی شده‌اند. شکل این مدل سر استین کاملا شبیه به یک مربع است و حتما باید همراه با آن از یک دکمه سر دست تزئینی استفاده کنید. طول این مدل سر آستین شیک و زیبا، وقتی که آن را تا میزنید، به طور استاندارد ۷٫۳ سانتی‌متر است.

سر آستین پیراهن مردانه مدل فرانسوی

سر آستین پیراهن مردانه مدل مربعی و تغییر پذیر

شما می‌توانید این مدل سر آستین را با استفاده از یک دکمه معمولی (مانند سر آستین مدل لوله‌ای) و یا یک دکمه تزئینی ببندید. طول این مدل سر آستین شیک و زیبا به طور استاندارد ۶٫۳ سانتی‌متر است.

توجه داشته باشید هنگامی که این مدل سر آستین را با استفاده از یک دکمه تزئینی می‌بندید، دکمه در خارج از آستین قرار می‌گیرد؛ به عبارت دیگر، پوست دست شما را لمس نمی‌کند. با این حال، به دلیل اینکه جای این دکمه رو به بدن شماست، معمولا قابل رویت نیست. به همین دلیل این مدل سر آستین بسیار شبیه به سر آستین مدل فرانسوی است.

سر آستین پیراهن مردانه مدل مربعی و تغییر پذیر

 

سر آستین پیراهن مردانه مدل تک دکمه، بدون حالت و کوتاه

این مدل سر آستین دقیقا مثل سر آستین مدل تک دکمه، کوتاه و لوله‌ای است، با این تفاوت که جنس نرمتری دارد و بسیار راحتتر است. شما می‌توانید با استفاده از پیراهن مردانه‌ای که این مدل سر آستین را دارد، یک استایل غیر رسمی و شیک خلق کنید. البته همین نرمتر بودن باعث می‌شود که این مدل سر آستین کمی چروک به نظر برسد. طول این مدل سر آستین شیک و زیبا به طور استاندارد ۶ سانتی‌متر است.

سر آستین پیراهن مردانه مدل تک دکمه، بدون حالت و کوتاه

سر آستین پیراهن مردانه مدل تک دکمه، بدون حالت و بلند

این مدل سر آستین دقیقا مثل سر آستین مدل تک دکمه، بلند و لوله‌ای است، با این تفاوت که جنس نرمتری دارد و بسیار راحت‌تر است. شما می‌توانید با استفاده از پیراهن مردانه‌ای که این مدل سر آستین را دارد، یک استایل غیر رسمی و شیک خلق کنید. این مدل سر آستین معمولا مدل مورد علاقه طراحان لباس در شهر ناپل است و بیشتر برای آقایانی مناسب است که دست‌های کشیده و بلندی دارند. طول این مدل سر آستین شیک و زیبا به طور استاندارد ۷٫۳ سانتی‌متر است.

 

سر آستین پیراهن مردانه مدل مربعی، دو دکمه و بدون حالت

اگر به دنبال سر آستینی هستید که کمی اسپرت‌تر، بلندتر، و خاص‌تر باشد، به شما پیشنهاد می‌کنیم که سر آستین مدل مربعی، دو دکمه و نرم را انتخاب کنید. این مدل سر آستین به راحتی خم می‌شود و شکل مچ دست شما را به خود می‌گیرد. به همین دلیل است که در آن بیشتر احساس راحتی می‌کنید. طول این مدل سر آستین شیک و زیبا به طور استاندارد ۷٫۹ سانتی‌متر است.

سر آستین پیراهن مردانه مدل مربعی، دو دکمه و بدون حالت

 

مطلب مرتبط:

۱-  انتخاب دکمه سرآستین مناسب چگونه است؟

۲- چند نکته اصلی خوش‌پوشی و خوش‌تیپی آقایان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4٫14 out of 5)
Loading...

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

This site is protected by wp-copyrightpro.com