کدام لباس مردانه را با کت بلیزر بپوشیم؟

اینکه چه مدل شلوار و یا کفشی را می‌توان با کت بلیزر مردانه پوشید مساله‌ای پیچیده نیست، کافیست کمی حوصله و دقت به خرج دهید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. کدام لباس مردانه را با کت بلیزر بپوشیم؟

ad banner

 

شلوار مناسب برای پوشیدن با کت بلیزر مردانه

 

۱- شلوار کتان مردانه

برای داشتن ظاهری کلاسیک یک شلوار کتان مردانه جواب‌گوی نیاز شما خواهد بود فقط اینکه مطمئن شوید که دقیقا اندازه‌تان باشد. سعی کنید که شلوار شما کمی مخروطی باشد.

شلوار کتانی را انتخاب کنید که اگر تی شرت و یا پیراهن خود را درون آن قرار دادید، لباس به تن شما گریه نکند. اگر یک تا دو بند انگشت از دست شما بین شکم و شلوار قرار گرفت، آن هنگام شلواری که انتخاب کردید دقیقا اندازه شماست.

کدام لباس مردانه را با کت بلیزر بپوشیم؟

۲- شلوار جین مردانه

اگر می‌خواهید ظاهری غیررسمی‌تر داشته باشید شلوار جین انتخاب‌ کنید. اگر به دنبال تغییری جزیی در تیپ خود هستید می‌توانید پاچه‌های شلوار را تا زده و از یک جفت کفش کالج و یا کفش کتانی استفاده کنید.

پوشیدن شلوارهای جین به‌طور خودکار شما را غیررسمی‌تر می‌کند؛ بنابراین به دنبال شلوارهای پاره و یا زیاد رنگ و رو رفته نباشید. در عوض می‌توانید در رنگ‌های خنثی استفاده کنید.

اگر شما شلوار جین اندامی و پاچه تنگ دارید می‌توانید آن را به همراه بلیزر بپوشید اما پیش از آن مطمئن شوید که کت بلیزر در اطراف کمر و بازو کاملاً اندازه و قالب بدن است.

کدام لباس مردانه را با کت بلیزر بپوشیم؟

کفش مناسب برای پوشیدن با کت بلیزر مردانه

 

برای ست کردن کفش مردانه با کت بلیزر به دنبال کفش‌های ساده و شیک است. بنابراین اگر به فکر کفش‌های اسپرت و یا رسمی هستید یکی از دو مورد زیر را برای خود انتخاب کنید.

۱- کفش اسپرت مردانه 

اگر احساس می‌کنید پوشش شما کمی بیش‌ از حد رسمی است، کافیست کفش‌هایتان را عوض کرده و کتانی‌های اسپرت ساده را امتحان نمایید. این کفش‌ها نه‌تنها راحت هستند بلکه ظاهر شما را به شیوه‌ای شیک و ظریف، متعادل می‌کنند. از کفش‌های طرح دار پرهیز کرده و مدلی تک‌رنگ انتخاب کنید مثلاً یک جفت کفش ورزشی سفید و بنددار. هر گزینه‌ی دیگری که پر از طرح و رنگ باشد ظاهر بلیزر را به هم می‌ریزد.

کدام لباس مردانه را با کت بلیزر بپوشیم؟

۲- کفش رسمی مردانه

بوت‌های رسمی و کفش‌های چرم رسمی بهترین گزینه‌هایی است که دارید. این مدل کفش‌ها به خوبی با کت بلیزر ست شده و ظاهری مردانه‌تر نسبت به انتخاب قبلی به شما می‌دهد.

کدام لباس مردانه را با کت بلیزر بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

۱- چند روش برای ست کردن پیراهن آستین کوتاه مردانه

۲- اصول ست کردن شلوار و کفش مردانه

۳- چگونه شلوار مردانه رنگی بپوشیم؟

۴- چطور در تابستان جین بپوشیم ؟

حمید شمس الهی
نویسنده: حمید شمس الهی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :