محمد رضا اهوارکی در
0

آقایان: این زمستون چی بپوشم؟

آقایان: این زمستون چی بپوشم؟

از آنجایی که هیچوقت با پارچه فلانل طرح های گل دار تولید نمی شود، می توان فهمید که لباس های طرح دار و گلدار مخصوص تابستان هستند. در زمستان باید لباس های خاص خودش را بپوشید. آقایان: این زمستون چی بپوشم؟ با ما همراه باشید. 

پارچه ی پشمی و نخی مردانه 

پارچه های پشمی ها که اکثرا توسط جنتلمن ها پوشیده می شود قالبی بسیار هیکلی و جذاب از شما می سازد. این مدل را باید پایه و اساس تیپ های زمستانی تان قرار دهید و پوشاک تان را از این جنس انتخاب کنید. یک کت پشمی و نخی تیپ شما را از این رو به آن رو می کند. سعی کنید از رنگ هایی مثل قهوه ای تا سبز تیره و خاکستری استفاده کنید. آن را با یک پیراهن و ژاکت یقه هفتی ست کنید.

پارچه های طرح زیگزاگی

آقایان: این زمستون چی بپوشم؟

از مدل های زیک زاکی که اکثرا در بلیزر ها و کت های تک استفاده می شود می توانید در تیپتان به کار ببرید. این مدل یکی از جاافتاده ترین مدل هاست و خودش را اثبات کرده است. می توانید یک بلوز آبی زیکزاکی را با پیراهن سفید از اول تا اخر هفته چه در محیط کار و چه بیرون بپوشید. شلوار رنگی های زیکزاکی هم که جدیدا مد شده است گزینه ی مناسبی هستند. این شلوارها به راحتی با بلیزرهای طوسی و خرمایی و سبز تیره ست می شوند.

چهارخانه

آقایان: این زمستون چی بپوشم؟

یکی از پل های شما میان تیپ کلاسیک و مدرن این مدل ها هستند. سعی کنید در انتخاب کت ها مدل های چارخانه را به تیپتان اضافه کنید تا تغییر را حس کنید.

پارچه پشمی یا پیچازی

این مدل پارچه نیز یکی از محبوب ترین های آن است. گرم ترین و سبک ترین پیراهن هایتان را می توانید از این جنس پارچه انتخاب کنید و سپس به همراه آن کت بلند و شلوار رنگی و بوت های چرمی بپوشید.

مطالب مرتبط:

1- جامع ترین راهنمای انتخاب پوشاک زمستانه

2- نکاتی کلیدی برای خرید کت زمستانی

3- ۱۰ نکته برای لباس پوشیدن آقایان در پاییز

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :