نکاتی کلیدی برای خرید کت زمستانی

0

کت زمستانی از پارچه ضخیم و طبیعی تهیه و باعث گرم نگه داشتن شما می شود. لذا توصیه می شود برای فصل زمستان کتی انتخاب کنید که قدش بین ران و زانوی شما باشد تا به خوبی از سرما محفوظ بمانید.  کارشناسان چی بپوشم در این مقاله به نکاتی کلیدی برای خرید کت زمستانی اشاره خواهند نمود با ما همراه باشید. 

نکاتی کلیدی برای خرید کت زمستانی

پارچه کت زمستانی

برای خرید یک کت زمستانی نخستین چیزی که باید به آن توجه کنید، انتخاب پارچه مناسب است. بهترین پارچه برای ایجاد گرما کافی، پشم و کشمیر است. پارچه کشمیر خیلی گرمتر از پارچه پشمی است، اما به همان نسبت گران تر و در عین حال، از دوام و ماندگاری کمتری برخوردار می باشد. اگر می خواهید کت شما خیلی گرم باشد، کتی را انتخاب کنید که لایه عایق نازک گرم به آستر معمولی آن دوخته شده باشد؛ در نتیجه یک لایه اضافی به لباس شما افزوده می شود؛ البته در بیشتر مواقع یک کت پشمی یا کشمیر فقط به یک آستر استات نیاز دارد تا به راحتی روی لباس های دیگر پوشیده بشود و پارچه رویی کت خودش به اندازه کافی شما را گرم نگه می دارد.

اندازه کت زمستانی

انتخاب کت زمستانی با اندازه مناسب امری ضروری است. برای یافتن اندازه دقیق فقط کافی است سایز کت زمستانی را از اندازه کت و کاپشن معمولی خود یک سایز بزرگتر انتخاب کنید؛ در این صورت شما می توانید به راحتی در آن حرکت کنید، بدون اینکه لایه های زیری لباس به شانه و گردن شما بچسبد و شما را آزار بدهد. از آنجایی که همه کت ها اندازه و سایز یکسانی ندارند، می توانید برای خرید زمستانی یک پلیور ضخیم یا کت اسپرت پشمی زیر آن بپوشید، این کار روش خوبی برای اندازه گیری سریع و راحت است.

مدل کت زمستانی

انواع متنوعی از مدل های کت در بازار وجود دارد که می توانید بسه به سلیقه خود آن را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه یک اورکت برای فصل سرما انتخاب کنم؟

2- ۵ تیپ جذاب برای آقایان در پاییز

3- چگونه شال گردن مناسب انتخاب کنم؟

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :