5 تیپ جذاب برای آقایان در پاییز

بدون شک پاییز و زمستان را بهترین فصل برای عاشقان مد و لباس باید دانست. لباس های مختلف، شال گردن های متنوع، پالتو و … همه این ها برای داشتن تیپی جذاب کافی است. یکی از زیباترین مدل هایی که به جذاب تر کردن شما کمک کند شال گردن های بربری است. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا 5 تیپ جذاب برای آقایان در پاییز معرفی نمایند. 

ad banner

شال گردن بهترین نوع پوشش برای جلوگیری از ورود سرما به سمت سینه و گردن شما خواهد بود. و یکی از اکسسوری های مورد علاقه بسیاری از آقایان خوشتیپ برای ست کردن با لباس های رسمی و غیر رسمی است. طرح شال گردن علاوه برگره های آن می تواند به زیبایی لباس هایتان در فصل پاییز و زمستان کمک کند.

5 تیپ جذاب برای آقایان در پاییز

1- تیپ کلاسیک

به یاد داشته باشید که تیپ کلاسیک هرگز از مد نمی افتند! پیشنهاد کارشناسان چی بپوشم: کت و شلوار خاکستری، پیراهن سفید ساده، کراوات طرح دار (شطرنجی) و یک شال گردن بربری خوشتیپ بودن فقط نیازمندی هماهنگی است این نکته را فراموش نکنید.

5 تیپ جذاب برای آقایان در پاییز

2- تیپ هندی

معمولا در پاییز صبح های سرد و عصرهای گرمی داریم و این مساله باعث میشه که نتونید از شال گردن های پشمی استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما شال گردن با پارچه کشمیری است که پارچه ای ظریف و طرح های چشم گیر دارد.

5 تیپ جذاب برای آقایان در پاییز

3- تیپ اسپرت

اگر قصد شکستن قوانین را در دنیای مد و لباس را دارید برایتان پیشنهادی جذاب داریم. کاپشن جین به همراه بارانی و شال گردن ظریف و آبی رنگ که باعث خوشتیپ تر شدن شما خواهد شد.

5 تیپ جذاب برای آقایان در پاییز

4- تیپ اسپرت 

بازهم به شما یک تیپ اسپرت معرفی کردیم، این شلوار جین ساده و تیره به همراه یک پالتو زیبا تیره که میتونه شما را جذاب تر نشون بده.

5 تیپ جذاب برای آقایان در پاییز

5- تیپ تمام پاییزی

همان گونه که می دانید پاییز فصل رنگ هاست. پیشنهاد ما به شما یک بارانی نخودی به همراه یک شال گردن ساده البته این بار با یک گره ساده که عین سادگی جذابیت شما را زیادتر خواهد نمود.

مطالب مرتبط:

1- چگونه شال گردن مناسب انتخاب کنم؟

2- چگونه یک اورکت برای فصل سرما انتخاب کنم؟

3- تاریخچه ساسپندر و قوانین استفاده از آن

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :