شخصیت شناسی از روی گره کراوات

0

اگر مشتاقید از گره­‌های متفاوت در بستن کراواتتان استفاده کنید، احتمالا می‌دانید که گزینه‌­های متفاوتی پیش رویتان دارید. گره­‌های متفاوت در شکل و سایز، که انواع کلاسیک گرفته تا ماجراجویانه و مدرن را در بر می‌­گیرد. گاهی اوقات نوع گره‌ه­ای که استفاده می‌­کنید به ضخامت پارچه کراوات شما بستگی دارد. مطمئنا بسیاری از شما در هنر گره زدن کراوات ماهر هستید و گره مورد علاقه خود­تان را دارید. بد نیست بدانید هر گره ویژگی­‌های مخصوص خودش را دارد که آن را از گره‌­های دیگر متمایز می­‌کند، در نتیجه هر یک اطلاعاتی در مورد فرد استفاده کننده خود بیان می­‌کنند. در مقاله زیر انواع گره‌های کراوات و شخصیت شناسی از روی گره کراوات به طور کامل توضیح داده شده و ویژگی فردی که از هر گره استفاده می­‌کند بیان شده است.

با مطالعه این مطلب ویژگی‌­های هر گره و فردی که آن را استفاده می­‌کند کشف خواهید کرد و شاید هم نکته‌ه­ایی در خصوص سبک جدید لباس پوشیدن‌تان بیابید.

گره کراوات فور این هند

محبوب و کلاسیک

شما همواره در حال فعالیت هستید و همیشه برنامه­‌های زیادی برای انجام دارید حتی برنامه آخر هفته‌­تان پر است. وقت‌تان آنقدر مشغول هست که زمانی برای بستن یک گره کراوات هم ندارید. همیشه به دنبال انجام کار بعدی‌تان هستید. شما وقت زیادی برای لباس پوشیدن ندارید، در نتیجه یک گره کراوات هم از این قاعده مستثنی نیست و ترجیح می‌دهید از یک گره ساده استفاده کنید. در زمینه شغلی شخصی پیشرو هستید. به سختی کار می­‌کنید اما به تفریحات‌تان هم اهمیت می‌دهید. فردی اجتماعی هستید و در سفرهایتان به عنوان یک مسافر شیک پوش دوستان زیادی می­‌یابید.

شخصیت شناسی از روی گره کراوات

گره کراوات ویندسور

گره سنتی

این گره همان گره­‌ایست که اگر پدرتان اهل استفاده از کراوات بوده به شما آموزش داده (یا باید آموزش می‌داد). شما فردی پایبند به سنت­‌ها هستید. اعتقاد دارید که باید در همه زمینه‌­های زندگی از حرفه تا زندگی شخصی، تعادل را رعایت کرد. دوستانتان برای مشورت نزد شما می‌آیند و شما همواره توصیه‌­های فراوانی برای آنها دارید. شخصیت شما بسیار کاریزماتیک است.

شخصیت شناسی از روی گره کراوات

گره کراوات ماجراجویانه

گره‌ه­ای به یاد ماندنی

فردی تجربه گرا هستید و همانطور که گره کراوات‌تان نشان می­‌دهد به جزئیات اهمیت می‌­دهید. در بازی همیشه به دنبال رسیدن به مرحله بعد هستید. همچنین فردی منتقد هستید که از ریسک کردن هیچ هراسی ندارد. شما فردی هیجان طلب هستید و حتی در کوچکترین موضوعات به دنبال احساس هیجان هستید به طور مثال در گره کراوات‌تان. همیشه به دنبال ایجاد تغییر در زندگی و آینده­‌تان هستید. مطمئن باشید شما سبک ماجراجویانه‌­ای­ در زندگی خود دارید.

شخصیت شناسی از روی گره کراوات

پاپیون مردانه 

گره سریع

مطمئنا بستن پاپیون نیاز به مهارت چندانی ندارد. اگر از پاپیون استفاده می‌­­­کنید، احتمالا فردی هستید که با مد روز پیش می‌­روید. شما از لباس‌ها­یتان در جهت متفاوت کردن خود از دیگران استفاده می‌­کنید. شما یک فرد عادی نیستید و خودتان هم این را می‌­دانید. بلند پروازید و اعتماد به نفس زیادی دارید که می‌­تواند نکته‌­ای مثبت یا منفی محسوب شود. ریسک پذیرید، طرفدار احزاب میانه رو هستید و به سادگی مخالفت و نقد می­‌کنید. به هر حال آنچه مهم است این است که شما در مورد خود چه احساسی دارید. شما شخصی سرگرم کننده هستید و اطرافیان‌تان از مصاحبت با شما لذت می­‌برند.

شخصیت شناسی از روی گره کراوات

انتخاب شما در لباسهای‌تان نشان دهنده حقایقی در خصوص نوع شخصیت شماست. گره انتخابی­‌تان را بر کراوات‌تان بزنید. آنچه مهم است این است که با خودتان صادق باشید و در عین حال سبک خودتان را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:
۱- کدامیک از پیراهن‌های مردانه نیاز به کراوات دارند؟

۲- انواع مختلف پاپیون

۳- ۱۲ مدل کراوات که هر مردی باید داشته باشد

۴- چند نکته و روش برای ست کردن کراوات باریک با لباس ها

بخشی
نویسنده: بخشی


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 31 مارس 2017

واقعا اطلاعات جالبی در مورد گره کراوات ارایه دادیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :