محمد رضا اهوارکی در
0

یک دست کت و شلوار آبی برای تابستان شما کافیست

یک دست کت و شلوار آبی برای تابستان شما کافیست

دقیقا همین طور است. یک دست کت و شلوار آبی برای آقایان خوشتیپ در تابستان کافیست. البته باید در مورد جنس و طرح و نحوه ی ست کردن آن با آیتم های دیگر کمی فکر کنیم ولی در نهایت این کت و شلوار است که استایل تابستانه ی شما را منحصر به فرد می کند. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

در چی بپوشم همیشه سعی ما بر این بوده که بهترین مدل ها و طرح های کت و شلوار را به شما معرفی کنیم و کت هایی که برای شما ماندگاری زیادی دارند. امروز مترادف ماندگاری برای ما چیزی است که شما را در حین کار طولانی و سخت از غرق شدن در عرق خودتان در هوای گرم و مرطوب نجات دهد. و از آنجاییکه شما در محیط کار نمی توانید یک تیشرت آستین کوتاه بپوشید، کت و شلوار کاری شما باید از جنسی تابستانی باشد. بنابراین این کت های نخی پیشنهاد امروز ما به شماست. بهترین انتخاب شما برای هفت روز هفته.

از طرفی رنگی که برای کت وشلوار آقایان امسال خیلی روی بورس است رنگ آبی است این رنگ پیشنهاد ماست. ست کردن آن با جنس های نخی و گرم و کلاسیک بهترین انتخاب می تواند باشد. پیراهن جین یا سفید نخی، یک پوشت یا کروات چارخونه و کفش های با رنگ قهوه ای تیره بهترین و جدیدترین استایل برای شما را تشکیل می دهند.

یک دست کت و شلوار آبی برای تابستان شما کافیست

مطالب مرتبط:

1- راه های بلند قد به نظر رسیدن

2- انتخاب کت و شلوار با توجه به فرم بدن

3- چگونه با کت و شلوار استایلی معرکه داشته باشیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :