چگونه با کت و شلوار استایلی معرکه بسازیم؟

همیشه داشتن استایلی زیبا و منحصر به فرد خواسته ی ماست اما برخی آیتم ها و اصول ست کردن آن ها این کار را برای ما سخت کرده است. در این مقاله قرار است 4 مدل کت و شلوار را زیر ذره بین ببریم و اصول پوشیدن آن ها را باهم بررسی کنیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

چگونه با کت و شلوار استایلی معرکه بسازیم؟

شاید در گذشته استفاده ی این کت ها برای موارد مرموز و افراد قوی هیکل بوده ولی امروزه مدل های امروزی آن با خیاطی ماهرانه و آستین تنگ تر و فانتزی تر دارند برای نشان دادن فیزیک بدنی شما مناسب تر هستند. یک پوشت برای آنها الزامی است و سعی کنید حتما آن ها را با پیراهنی با رنگ مناسب ست کنید.
چگونه با کت و شلوار استایلی معرکه بسازیم؟
2-کت شلوار های نخی تابستانی
وقتی هوا گرم و مرطوب است به سراغ این کت های نخی بروید که به صورت طبیعی نفس می کشند. رنگی طبیعی ای مانند بژ روشن برای بهار مناسب است و همچنین قابل ست شدن با پیراهن های با رنگ ها دیگر. اگر حس می کنید کت خاکی کمی کسل کننده است رنگ های زیتونی هم جوابگوی خواسته ی شما خواهند بود، چرا که به راحتی با اکسسوری های طوسی و قهوه ای تیره ست می شوند. با این وجود علاوه بر رنگ توجه تان را به دوخت آن بدهید و سعی کنید از دوخت های استاندارد استفاده کنید. جنس های تماما نخ هم شما را خنک نگاه نمی دارند پس به این قصد به سمت آن ها نروید. به جای آن به دنبال جنس های نیمه نخی باشید. این کت ها به صورت نرم تر و شانه های شل تر بهتر است.
چگونه با کت و شلوار استایلی معرکه بسازیم؟
3- کت های تک طرح دار
بهار دقیقا فصلی است که شما همه نوع کت را اعم از پشمی و کلاسیک و نخی استفاده می کنید. این کت ها باید به قدری از لحاظ رنگی آزاد باشند که بتوانید کت و شلوار را کاملا جداگانه و با رنگی متفاوت ست کنید و هم استایل رسمی با آن داشته باشید و هم غیر رسمی. با رنگ های آبی و طوسی شروع کنید و به سمت خاکستری بروید و کت همسان با سلیقه تان را انتخاب کنید.
چگونه با کت و شلوار استایلی معرکه بسازیم؟
4- کت پشمی سه فصله
پشم همیشه برای گرما نیست. یک کت پشمی سبک بهترین کتی است که می توانید داشته باشید و آن در همه ی فصل ها به غیر از تابستان بهترین گزینه برای شماست. برای انتخابی بهتر به دنبال پشم های Super 110, 120 , 130  باشید. هرچه شماره بیشتر باشد پشم بهتری را دریافت کرده اید. اگر بدنه ی این کت تنگتر باشد استایل زیباتری برای شما می سازد.
مطالب مرتبط:

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

صبورا در تاریخ 07 ژوئن 2016

مرسیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :