کت و شلوار دامادی مناسب برای تابستان

0

درست است که داماد مانند عروس انتخاب‌های متنوعی را برای کت و شلوار دامادی و سایر متعلقات آن ندارد اما این به معنای کم توجهی برای خرید کت و شلوار دامادی نیست. کت و شلوار دامادی مناسب برای تابستان عنوان مقاله‌ای است که ما در چی بپوشم به آن اشاره خواهیم نمود.

انتخاب لباس دامادی

 

قرار نیست همه ما کت و شلوار مشکی و پاپیون را برای مراسم عروسی انتخاب کنیم. برای انتخاب کت و شلوار دامادی نیز می‌توانید به استایل شخصی خود توجه کنید. مثلا انتخاب پوشت، کراوات و یا حتی کفش!

۵ تیپ دامادی شیک

۱- کت و شلوار مشکی با پایپون

در عروسی‌هایی که در تابستان برگزار می‌شود کمتر نیاز است که کت و شلوار مشکی را با پاپیون باهم ست کنید. اما این لباس مردانه یکی از رسمی‌ترین و در عین حال شیک‌ترین پوششی است که می‌توانید انتخاب کنید. البته اگر تمایل ندارید کت و شلوار مشکی بپوشید پیشنهاد بعدی ما به شما رنگ سرمه‌ای است.

کت و شلوار دامادی

۲- کت و شلوار دو تکه معمولی

یک انتخاب ساده و دم دستی پوشیدن کت و شلوار دو تکه معمولی است که ممکن است از آن برای رفتن به محل کار خود نیز استفاده می‌کنید. فقط در انتخاب پارچه کت و شلوار دقت کافی را داشته باشید که از جنس‌های نخی و یا کتان باشد؛ چرا که هوا به خوبی در آن جریان خواهد یافت.

مدل کت و شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی

۳- کت و شلوار سه تکه 

یکی از هوشمندانه‌ترین انتخاب‌هایی که برای لباس دامادی می‌توانید داشته باشید، پوشیدن کت و شلوار سه تکه است. چنانچه دمای هوا به قدری بالا رفت که امکان تحمل دما را نداشتید خیلی ساده می‌توانید کت را در آورید. استاد این سبک لباس پوشیدن: دیوید بکهام و رایان رینولدز هستند.

کت و شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی

۴- کت و شلوار شش دکمه

اگر به شخصیتی مانند تام هیدلستون علاقه دارید، حتما او را با کت و شلوار شش دکمه (Double Breasted) دیده‌اید! این نوع کت و شلوار دامادی الزاماتی مانند: قد بلند بودن، خوش استایل بودن و همچنین اندام چهارشانه دارد. اگر این ویژگی‌ها را دارید فرصت را از دست ندهید و یک دست از این مدل کت و شلوار خریداری کنید.

کت شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی

۵- کت تک 

برای عروسی‌هایی که کمتر رسمی‌اند که البته این روزها نیزکم نیستند، این سبک لباس مردانه را توصیه می‌کنیم. برای اینکه کنتراست لازم را بوجود بیاورید پوشیدن کت تیره و شلوار روشن را پیشنهاد می‌کنیم.

کت شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی

مطالب مرتبط:

۱- ۵ قانونی که به شما کمک می‌کند مطابق سن خود لباس بپوشید

۲- برای خرید لباس مردانه تابستانی چقدر هزینه کنیم؟

۳- ۱۰ ست لباس مردانه تابستانی

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

بدون نام در تاریخ 28 می 2017

جالب بود مخصوصا مدل آخر کت و شلوار :))

رضا در تاریخ 28 می 2017

مرسی چی بپوشم

سارا در تاریخ 28 می 2017

کت و شلوار دامادی باید رسمی باشه نه کت تک

سارا هنجنی در تاریخ 28 می 2017

اطلاعات مفیدی در مورد کت و شلوار دامادی در اختیار ما قرار دایدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :