سارا هنجنی در
0

تام هیدلستون با کت و شلوارهای خیره کننده

تام هیدلستون با کت و شلوارهای خیره کننده

شاید اغراق نباشد که این روزها همه جا اسم  تام هیدلستون و تیلور سویفت را می شنویم. علت آن نیز کاملا واضح است این هنرپیشه انگلیسی خیلی خوش تیپ و جذاب بوده و توجه بسیاری از افراد از جمله همین خانم سویفت را به خود جلب کرده است! تام هیدلستون با کت و شلوارهای خیره کننده عنوان مقاله ای است که در مورد آن با شما صحبتخواهیم نمود. 

کوتاه از بیوگرافی تام هیدلستون

این بازیگر بریتانیایی در سال 1981 در لندن متولد شده است و از دانشکده هنرهای دراماتیک سلطنتی در سال 2005 میلادی فارغ التحصیل شده است. او برای رسیدن به شهرت مسیر طولانی را طی نموده و از صدا پیشگی برای بخش مستند بی بی سی تا مجری گری و بازی نقش های کوتاه کار خود را آغاز نموده است.

تام هیدلستون با کت و شلوارهای خیره کننده

1- کت و شلوار راه راه تام هیدلستون

کت و شلوارهای راه راه بیشترین محبوبیت خود را در دهه 90 میلادی در میان اغشار مرفه جامعه داشته و هیچ زمان دیگری نیز به این درجه از محوبیت ترسیده است. اما می توان گفت چند سالی است که این مدل کت و شلوارها میان هنرمندان و به مرور میان سایر افراد جامعه باب شده است. تام هیدلستون خوش تیپ یکی از این افراد است. این مدل کت و شلوار با پیراهن سفید ساده فوق العاده زیبا خواهد بود.

تام هیدلستون با کت و شلوارهای خیره کننده

2- تام هیدلستون با کت و شلوار بدون کراوات

تام هیدلستون با تیپ نیمه رسمی اش نیز خوش تیپ است! در مقاله قبلی در خصوص شیک پوشی با کت و شلوار بدون کراوات به صورت مفصل با شما صحبت کردیم. اما گویا تام همه این موارد را مانند یک استایلست مدنظر دارد! باز بودن دکمه پیراهن شما به میزان اعتماد به نفس و همچنین درجه غیر رسمی بودن مراسمی که در آن حاضر هستید بستگی دارد که تام با دقت این موارد را مد نظرش قرار داده.

تام هیدلستون با کت و شلوارهای خیره کننده

3- کت و شلوار رسمی تام هیدلستون

فرش قرمز و تیپ های هنرپیشه ها همیشه سوژه بسیاری از عکاسان و طرفداران این افراد بوده است. اما نکته ای که در تام باید گفت این است که اون ذاتا خوشتیپ است! تاکسیدو، پاپیون و جلیقه! این لباس همیشگی همه جنتلمن ها در مراسم های مختلفی مانند: کن، اسکار و … بوده است و هیدلستون نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مطالب مرتبط:

1- 7 مرد خوشتیپ در بفتا 2016

2- ست پیراهن و کراوات مردانه چگونه باشه؟

3- نکاتی که آقایان خوش تیپ در بفتا رعایت کرده اند

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :