سارا هنجنی در
0

نکاتی که آقایان خوش تیپ در بفتا رعایت کرده اند

نکاتی که آقایان خوش تیپ در بفتا رعایت کرده اند

بسیاری از ما خوشتیپ بودن را از ستارگان و هنرمندان مشهور ایرانی و خارجی الهام می گیریم و به دنبال این هستیم که ببینم فلان هنرمند در فلان مراسم چی پوشیده تا ماهم از وی کپی برداری کنیم. نکاتی که آقایان خوش تیپ در بفتا 2016 رعایت کرده اند را در اینجا با شما در میان می گذاریم با ما همراه باشید. 

1- کت ها ی شش دکمه (کت های دو طرف دکمه دار) دوباره مد شدند

شاید اغراق نکرده باشم که بگم این روزها بیشتر مشاهیر را با کت و شلوارهای دو طرف دکمه دار مشاهده کرده اید! این کت و شلوارها بعد از غیبت نسبتا طولانی در صنعت مد دوباره مورد توجه طراحان و البته آقایان خوش تیپ قرار گرفته است. یکی از ویژگی هایی که این نوع کت و شلوار نسبت به انواع معمولی دارد این است که شما را حجیم تر و اصطلاحا ورزشکارتر نشان می دهد.

نکاتی که آقایان خوش تیپ در بفتا رعایت کرده اند

2- استفاده از اکسسوری فراموش نشود

یکی از مواردی که مردان خوش تیپ بفتا امسال فراموش نکرده بودند، اکسسوری بود. استفاده از پوشت، ساعت زنجیر دار و کلاه همگی از مواردی بود که بسیاری از خوشتیپ های امسال از آن ها استفاده کرده بودند.

3- کت و شلوار آبی، رقیب اصلی کت و شلوار مشکی

کت و شلوار آبی سرمه ای یکی از رنگ هایی است که امسال بسیاری از هنرمندان از آن ها استفاده کردند. بهتر به آقایون توصیه کنم حداقل یه دست از این کت و شلوارها برای خودشون بخرند.

نکاتی که آقایان خوش تیپ در بفتا رعایت کرده اند

4- کت و شلوار های فیت همچنان مد اند

کت و شلوارهای فیت همچون همیشه یکی از مواردی است که آقایانی که اندام مناسب داشته اند از آن ها استفاده کردند تا به زیبایی های خودشون بیافزایند.

مطالب مرتبط:

1- چگونه کت و شلوار طوسی بپوشم؟

2- اشتباهات در هنگام پوشیدن کت و شلوار

3- ست پیراهن و کراوات مردانه چگونه باشه؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :