پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید

0

این مقاله را برای آقایان خوش تیپ در نظر گرفته ایم و قصد داریم در آن از جدیدترین لباس‌های مردانه پاییزه برایتان بنویسیم. امسال پاییز نیز به رسم هر سال برندهای مختلف پوشاک پاییزه خاص خودشان را معرفی می کنند. پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید. 

۱– بلیزر شطرنجی 

پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید

این سال ها طرح های شطرنجی را بیشتر می بینیم و این دلیل شده تا امسال پاییز هم بلیزر های با این طرح را شاهد باشیم. مدل های پنجره ای، پشمی شطرنجی و انواع مختلف آن ها به مرور زمان در میان پوشاک آقایان جا باز کرده اند. برندهای Raf Simons, Bottega Veneta, Prada, Etro, Gucci, Dior Homme, Brioni از برندهای معتبر این حوزه هستند. می توانید برای پاییز امسال زیر اورکت تان بلیزرهای شطرنجی بپوشید.

۲– ژاکت کوتاه

پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید

اصلا جای تعجب نیست که این ژاکت ها را این روزها زیاد ببینیم. مدل های کوتاه به دلیل اینکه آقایان را عضلانی تر و شیک تر نشان می دهند محبوب شده اند. دلیل دیگر محبوبیت آن ها می تواند تنوع جنس آن ها باشد. این ژاکت ها در جنس های چرم جیر، متالیک و چرم و ساتن عرضه می شوند و دست شما را در انتخاب باز می گذارند. برند های تاپ من و il Sander از تولید کنندگان این مدل ژاکت هستند. می توانید این مدل ژاکت را با شلوار پارچه ای یا جین و بوت های چلسی بپوشید.

۳- کاپشن های بادی

پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید

در میان اورکت ها ژاکت های مختلف خلا بزرگی برای کاپشن های بادی وجود داشت که خوشبختانه چند سالی است با روی کار آمدن انواع این کاپشن های بادی از کوتاه گرفته تا مدل های بلند تا زانوی آن ها این خلا برطرف شده است. برندهایی که این مدل کاپشن را تولید می کنند Burberry, Ami و Dior Homme هستند. بهتر است آن ها را روی یقه اسکی ها یا بافت های زیبایتان بپوشید.

۴- اورکت ارتشی

پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید

مدل های ارتشی همیشه در میان پوشاک آقایان محبوبیت خودشان را داشته اند. اورکت های ارتشی نیز که اخیرا به عرصه مد بازگشته اند این بار به دلیل قسمت باریک تر در کمر و شانه های عریض ترشان هیکل شما را زیباتر و شما را باوقار تر نشان می دهند. علاوه بر تیپ های رسمی و هوشمندانه ای که با این اورکت ها می توان داشت شما می توانید آن ها را با شلوار های کتان چسبان و کتانی هم به تن کنید.

۵- گرم کن های ورزشی

پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید

گرم کن های ورزشی نیر چند سالی است که راه خودشان را به میان تیپ های غیررسمی آقایان باز کرده اند و تن اکثر آقایان خصوصا ورزشکاران دیده می شوند. اگر آمادگی کامل برای پوشیدن گرم کن ها را ندارید می توانید آن ها را زیر اورکت یا ژاکتتان به تن کنید. گرم کن های گوچی و Neil Barrett از جدیدترین و شیک ترین مدل های گرم کن هستند که برای شما به راحتی یک تیپ غیررسمی می سازند. آن ها را با شلوار جین یا کتان ست کنید و پوشیدن کتانی هم این تیپ را زیباتر می کند.

۶- بلیزرهای کوتاه

پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید

بافت ها و بلیزرهای کوتاه یکی دیگر از ایده های کمپانی های به نام فشن بوده اند که برای خوشتیپ تر شدن آقایان در فصول سرد مطرح شدند. کمپانی D&G که دستی در ساخت این پوشاک دارد امسال نیز آن را تولید می کند. می توانید این مدل بلیزرها یا ژاکت ها را زیر اورکت بلند بپوشید تا هم در گرم تر شدن بدنتان به شما کمک کنند و هم شیک پوشی شما را تضمین کند.

۷- شلوار مخمل مشکی

پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید

شلوارها نیز در فصل پاییز هرسال تغییر جهت می دهند و هرسال شاهد مد شدن مدل های جدیدی از آن ها هستیم. امسال پاییز شلوارهای مخمل یا فلانل مد خواهند بود. این شلوارهای اصطلاحا کبریتی را می توانید با بافت و کتانی به تن کنید و از خوش‌تیپ بودن خود لذت ببرید.

۸- یقه اسکی

پاییز امسال با این لباس‌ها خوش تیپ کنید

یقه اسکی تقریبا دو سالی است که مد شده است و مدل های آن را تن آقایان زیاد مشاهده می کنیم. پوشیدن آن به همراه ژاکت چرمی مشکی یکی از زیباترین راه های شما برای داشتن تیپ پاییزه تک است. چه بهتر می شود که پاییز امسال رنگ صورتی کمرنگ را نیز در میان انتخاب هایتان قرار دهید. این رنگ به یکی از مطرح ترین رنگ های امسال تبدیل شده است و اکثر برندها در حال کار روی پوشاک پاییزه با این رنگ هستند.

مطالب مرتبط:

۱- چرم جیر مناسب ترین جنس پوشاک پا‌ییزه

۲- بهترین لباس پا‌ییزه کدام است؟

۳- لباس پا‌ییزه مردانه J Crew ارائه شد

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :