بهترین لباس پاییزه کدام است؟

0

فصل پاییز از راه رسیده است، و ما برای شما یک مقاله کوتاه از بهترین لباس ها و وسایلی که میشه در پاییز از اون ها استفاده کرد، رو براتون تهیه کردیم تا بتونید هم مثل همیشه خوش لباس و زیبا باشید و هم پاییزی گرم داشته باشید. به نظر شما بهترین لباس پاییزه کدام است؟

1- آغاز هوای سرد از فصل پاییز شروع میشه پس باید با دامن های تورتوری، تی شرت های نخی و در کل با همه لباس های نازک خداحافظی کنید و به دنبال لباس پاییزه باشید. چون شما به چیزی احتیاج دارید که شما رو گرم نگه داره. یکی از پوشش های پاییزه سویشرت ها هستند که انواع مختلفی دارند بعضی از اون ها کوتاه و بعضی مدل ها که معمولا به اون ها اُورکت گفته میشه بلند هستند و تا روی زانو می آیند. شما میتونید از انواع و اقسام سویشرت های زیپ دار یا دکمه ای استفاده کنید و بهترین توصیه ای که به دختر های جوان میشه استفاده از سویشرت های کوتاه است.

بهترین لباس پاییزه کدام است؟

2- بهترین جنس برای شلوار در پاییز جین و چرم است. شلوار های جین که انواع و اقسام رنگ ها، طرح ها و استایل ها رو دارند.بهتر است شلواری را انتخاب کنید که حتما جیب داشته باشد. اگر از پوشش بلندی برای لباس خود استفاده می کنید می توانید از ساپورت های ضخیم و گرم به جای شلوار هم استفاده کنید.

بهترین لباس پاییزه کدام است؟

3- همه دختر ها عاشق اکسسوری های مختلف هستند. بهترین اکسسوری هایی که برای پاییز می توانید استفاده کنید استفاده از دستبند های چرم و گردنبند های چند لایه است. همچنین میتوانید از شال گردن های ضخیم استفاده کنید و آن را دور گردنتان بپیچید.

بهترین لباس پاییزه کدام است؟

4- بعد از لباس پاییزه نوبت به کفش ها می رسد، معمول ترین و زیبا ترین نوع کفش برای پاییز چکمه ها هستند. استفاده از چکمه های ساق کوتاه و پاشنه های لژ دار برای یک تیپ اسپرت بسیار مناسب است. چکمه هایی با ساق بلند و پاشنه تیز بیشتر سبکی کلاسیک دارند. انواع رنگ ها هم در چکمه ها وجود دارد که بیشترین رنگ هایی که برای پاییز مورد استقبال قرار می گیرد قهوه ای، مشکی و خاکستری است.

بهترین لباس پاییزه کدام است؟

5- در روزهای سرد پاییزی بهتر است مدل موهای مان را نیز عوض کنیم. به جای بستن موها در بالای سر می توانیم آن ها را در پایین ببافیم و یا موهایمان را رها کنیم و یا آن ها را موج دار wave کنیم. این گونه صورت شما زیبا تر به نظر می رسد.

بهترین لباس پاییزه کدام است؟

6- آخرین مورد درباره آرایش صورت است. برای آرایش صورت در روز های سرد استفاده از تونالیته های تیره بهتر است. بنابرین از رنگ هایی مثل صورتی، آبی، سبز، بنفش و زرد هرگـــــز در این فصل استفاده نکنیداین رنگ ها بیشتر مناسب فصل بهار است. بهتر است از رنگ هایی مثل نارنجی سوخته، بژ، قهوه ای شکلاتی، سیاه و زرشکی استفاده نمایید.

بهترین لباس پاییزه کدام است؟

مطالب مرتبط:

1- پاییز و زمستان امسال چه لباسی مد روز است؟

2- جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز 95

3- پاییز امسال چی بپوشیم؟

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :