پاییز و زمستان امسال چه لباسی مد روز است؟

0

پیش از آغاز هر فصل همه برند ها مدل های جدید لباس های خود را معرفی می کنند که مدل های هر برندی نسبت به برند دیگر متفاوت است و هر برندی سلیقه خاصی در طراحی لباس های فصلی دارد اما با نگاهی کلی به مجموعه این مدل های می توان به نقاط مشترکی رسید که این مدل ها می تواند کلید رسیدن به ترند های هر فصل باشد. پاییز و زمستان امسال چه لباسی مد روز است؟ 

ترندهای کلیدی پاییز و زمستان 2016

1- طرح راه راه سوررئال

همه لباس های راه راه را دوست دارند اما امسال این لباس ها را می توان در رنگ های غیر منتظره و هیجان انگیزی دید که از آن ها به طرح های راه راه سوررئال تعبیر شده چون حالتی فانتزی و فرا واقعی دارند و جذابیت خاصی ایجاد کرده است. این طرح ها در لباس های کشباف و ساده و حتی خز نیز مشاهده می شود.

ترندهای کلیدی پاییز و زمستان 2016

2- مینیمالیسم ارتقا یافته

این ترند نوعی از مینیمالیسم است و در آن از رنگ های خنثی استفاده می شود اما در فرم یک مرتبه بالاتر عمل می کند به همین دلیل به آن مینمالیسم ارتقاء یافته اطلاق می شود. فرم های گشاد و بلند و امتداد یافته و سیلوئت هایی که قبلا ندیده اید یا فقط در دهه 80 میلادی دیده بودید از ویژگی های این ترند است.

ترندهای کلیدی پاییز و زمستان 2016

3- طرح گربه

چند سالی است که پارچه های با طرح حیوانات از ترند های مهم محسوب می شوند اما امسل تمرکز روی گربه ها است! اکسسوری هایی با شکل گربه، پارچه با طرح گربه و طرح پوست گربه سانان مثل پلنگی و ببری را امسال زیاد مشاهده خواهید کرد.

ترندهای کلیدی پاییز و زمستان 2016

4- مخمل

لباس هایی از جنس مخمل چه در پوشاک و چه در کفش و کیف و اکسسوری ها امسال در همه برند ها مد روز است و به نظر می رسد که این مدل مهم ترین ترند پاییز 2016 باشد.

ترندهای کلیدی پاییز و زمستان 2016

5- لباس های مادربزرگ ها!

این ترند شاید از عجیب ترین و جالب ترین ترند های اخیر باشد که شامل لباس هایی با مدل های قدیمی و با الهام از پوشاک افراد مسن طراحی شده است مانند کلاه و روسری با نوعی باز طراحی فانتزی و رنگ های شاد و جذاب.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب پالتوی زنانه با توجه به فرم بدن

2- اصول روی هم پوشیدن لباس ها

3- ترکیب لباس خانم ها برای پاییز

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :