این لباس‌ها برای عروسی نامناسب است!

0

وقتی صحبت از لباس مناسب برای عروسی می شود همه مدل‌های مختلفی از لباس‌های مجلسی زیبا را پیشنهاد می‌کنند که می‌توانند بر تن همه زیبا باشند اما تا اندازه‌ای تکراری به نظر می‌رسند. اگر بدانیم که چه لباس‌هایی را برای عروسی نباید بپوشیم دامنه انتخاب‌ها گسترده‌تر خواهد شد. با ما همراه باشید تا بدانید این لباس‌ها برای عروسی نامناسب است! 

1- لباس سفید

شما نباید برای عروسی لباس سفید بپوشید به خصوص لباس‌های سفید که توری دارند به شدت منع شده‌اند. اگر لباس سفید بپوشید ممکن است با عروس اشتباه شوید و بدتر از آن این که دیگران شما را فردی بد سلیقه تصور خواهند کرد.

این لباس‌ها برای عروسی نامناسب است!

2- کفش پاشنه بلند نو

پوشیدن کفش پاشنه بلند از ضروریات لباس مجلسی است اما منظور ما کفش‌هایی است که تا‌کنون نپوشیده اید و از میزان راحتی آن‌ها خبر ندارید. دقت داشته باشید که شما قرار است در عروسی راه بروید و برقصید پس حتما از قبل از راحت بودن کفش خود مطمئن شوید.

3- لباس بدن نما

لباس مجلسی شما باید پوشیدگی لازم را داشته باشد پس حتما از پوشیدن لباس‌های خیلی کوتاه یا لباس هایی که یقه یا پشت خیلی باز دارند خود داری کنید.

4- هر چیزی که مجلسی محسوب نمی شود

بعضی لباس‌ها اگرچه پیراهن هستند اما لباس مجلسی محسوب نمی‌شوند که شناختن این لباس‌ها نیاز به تخصص در زمینه مد دارد و در مطالب بعدی درباره آن ها خواهیم گفت. دقت کنید که کت و شلوار و کت و دامن و برخی مدل های بلوز و دامن مجلسی محسوب می‌شوند.

این لباس‌ها برای عروسی نامناسب است!

5- جواهرات  بزرگ پر زرق و برق

شما از جواهرات بزرگ و جلب توجه کننده فقط برای گوشواره‌ها می‌توانید استفاده کنید. برای گردنبند و دستبند و انگشتر از مدل‌های کوچک و یا ساده استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1-  توصیه هایی برای انتخاب رنگ لباس مجلسی

2-  نکاتی برای خرید لباس مجلسی

3- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :