محمد رضا اهوارکی در
0

جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز 95

جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز 95

خانم های خوش تیپ همیشه پیگیر این هستند که بدانند چه چیزی در چه زمانی مد خواهد بود. از طرفی بوت زنانه از مدل کفش های مورد علاقه خانم ها در فصل پاییز و زمستان است. مطمئنا این روزها خانم ها پیگیر این هستند که بدانند چه مدل بوت زنانه ای برای پاییز امسال مد خواهد شد. ما در چی بپوشم تحقیق در این مورد را انجام داده ایم و قرار است در این مقاله جدیدترین مدل بوت زنانه را معرفی خواهیم نمود. 

۱- جلو باز

این مدل کفش های فانتزی مناسب روزهایی از پاییز است که تکلیف آب و هوا با خودش هم معلوم نیست. از طرفی نقش یک بوت ساق دار را برای شما بازی می کند و از طرف دیگر پدیکور ناخن های شما را در معرض دید قرار می دهد. اگر قرار است این مدل را انتخاب کنید سعی کنید رنگی نزدیک به رنگ پایتان انتخاب کنید. به هیچ وجه آن ها را با جوراب به پا نکنید و اگر می توانید آن ها را با رنگ کیفتان ست کنید.

پاییز امسال چه بوت مجلسی‌ای مد خواهد بود؟

۲- پشت باز

یکی از مدل هایی که چندوقتی است مد شده است و مورد توجه بانوان قرار گرفته است همین مدل کفش های پشت باز است. شکل کلی آن شبیه صندلی است که با کفش ترکیب شده باشد. پوشیدن آن با هرگونه لباسی و برای هر گونه موقعیتی به شما تیپی فوق جذاب و خارق العاده می دهد. این کفش ها مناسب مجالس هستند و معمولا به همراه آن ها کیف های دستی کوچک حمل می شود.

پاییز امسال چه بوت مجلسی‌ای مد خواهد بود؟

۳- طرح دار و مدل دار

این مدل بوت زنانه را امسال پای خیلی از نزدیکانتان خواهید دید. مدل های طرح داری که به صورت بند دار یا بدون بند عرضه می شوند و در پای شما به خوبی جلوه می کنند. پیشنهاد ما پوشیدن این مدل بوت ها برای مجالس و میهمانی هاست. جالب تر آن که تنوع مدلی در این نوع بوت ها باعث شده که تقریبا با هر مدل لباس مجلسی ای ست شوند. پس به جرات می توان گفت بهترین انتخاب شما برای پاییز امسال خواهند بود.

پاییز امسال چه بوت مجلسی‌ای مد خواهد بود؟

۴-  بند دار

اگر قصد اضافه کردن موردی کلاسیک به تیپ خودتان را دارید ما این کفش های بند دار را به شما پیشنهاد می کنیم. می توانید بند آن را به دور قوزک پایتان ببندید یا اینکه مثل خانم های شیک پوش و ظریف آن را جلوی کفش گره بزنید. خوبی این کفش ها این است که روی پای شما سفت می شوند و احتمال لیز خوردن پایتان از روی آن ها و یا از دست دادن تعادل شما حین راه رفتن به مراتب کمتر می شود.

پاییز امسال چه بوت مجلسی‌ای مد خواهد بود؟

مطالب مرتبط:

۱- چطور آویز چرمی کیف بسازید؟

۲- چطور بوت‌ساق کوتاه بپوشید؟

۳- کوله پشتی چی بخرم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :