مهفام میرزایی در
0

چطور بوت ساق کوتاه بپوشيد؟

چطور بوت ساق کوتاه بپوشيد؟

پاييز در راه است و کفش محبوب آن يعني بوت ساق کوتاه را به زودي در خيابان ها بر پاي خانم ها مشاهده خواهيم کرد. اين نوع پوتين با استايلي زيبا و راحتي فوق العاده و مناسب بودن براي هواي سرد و باراني بهترين انتخاب براي فصل پاييز است. اما آيا مي دانيد چطور بوت ساق کوتاه بپوشيد؟ پوشيدن اين نوع کفش قوانيني دارد. اين که با چه شلواري پوشيده شود، بلندي آن چقدر باشد، همه از مواردي است که قبل از پوشيدن اين کفش بايد در نظر داشته باشيد تا خوش تيپ و خوش لباس در بيرون ظاهر شويد.

اگر مي خواهيد بوت را با شلوار گشاد بپوشيد
شلوار گشاد يا شلوار راسته و يا دمپا گشاد در اين دسته قرار مي گيرند. پوتيني که با اين شلوار ها پوشيده مي شود بهتر است نوک تيز و پاشنه بلند باشد. براي اين که بلند تر به نظر برسيد بهتر است زماني که کفش را به پا داريد لبه شلوار حدود دو تا سه سانت از زمين فاصله داشته باشد و نوک کفش از جلو ديده شود. شلوار گشاد را داخل پوتين قرار ندهيد. مي توانيد لبه شلوار راسته را تا کنيد اما اين تا بايد به اندازه اي باشد که لبه شلوار از لبه پوتين 5 سانت پایین تر قرار بگيرد.

چطور بوت ساق کوتاه بپوشيد؟

اگر مي خواهيد بوت را با شلوار تنگ بپوشيد
شلوار جين تنگ و يا شلوار کشي پارچه اي در اين دسته قرار مي گيرند. پوتيني که با اين شلوار ها پوشيده مي شود بهتر است تخت يا لژدار باشد و در قسمت لبه جلو کوتاه تر باشد تا پا را اذيت نکند. اين نوع شلوار بهتر است داخل بوت قرار گيرد تا ظاهر مناسب تري داشته باشد. لبه هاي اين نوع شلوار را تا نکنيد چون ضرورتي ندارد و شما را کوتاه تر نشان خواهد داد.

مطالب مرتبط:

1- چند کفش زنانه که بايد به کمد خود اضافه کنيد

2- ترکيب پاييزي کفش و شلوار براي خانم هاي خوش تيپ

3- کفش مناسب براي شلوار جين قسمت اول

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :