چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

پاییز در راه است و کفش محبوب آن یعنی بوت ساق کوتاه را به زودی در خیابان ها بر پای خانم ها مشاهده خواهیم کرد. این نوع پوتین با استایلی زیبا و راحتی فوق العاده و مناسب بودن برای هوای سرد و بارانی بهترین انتخاب برای فصل پاییز است. اما آیا می دانید چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟ پوشیدن این نوع کفش قوانینی دارد. این که با چه شلواری پوشیده شود، بلندی آن چقدر باشد، همه از مواردی است که قبل از پوشیدن این کفش باید در نظر داشته باشید تا خوش تیپ و خوش لباس در بیرون ظاهر شوید.

اگر می خواهید بوت را با شلوار گشاد بپوشید
شلوار گشاد یا شلوار راسته و یا دمپا گشاد در این دسته قرار می گیرند. پوتینی که با این شلوار ها پوشیده می شود بهتر است نوک تیز و پاشنه بلند باشد. برای این که بلند تر به نظر برسید بهتر است زمانی که کفش را به پا دارید لبه شلوار حدود دو تا سه سانت از زمین فاصله داشته باشد و نوک کفش از جلو دیده شود. شلوار گشاد را داخل پوتین قرار ندهید. می توانید لبه شلوار راسته را تا کنید اما این تا باید به اندازه ای باشد که لبه شلوار از لبه پوتین 5 سانت پایین تر قرار بگیرد.

چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

اگر می خواهید بوت را با شلوار تنگ بپوشید
شلوار جین تنگ و یا شلوار کشی پارچه ای در این دسته قرار می گیرند. پوتینی که با این شلوار ها پوشیده می شود بهتر است تخت یا لژدار باشد و در قسمت لبه جلو کوتاه تر باشد تا پا را اذیت نکند. این نوع شلوار بهتر است داخل بوت قرار گیرد تا ظاهر مناسب تری داشته باشد. لبه های این نوع شلوار را تا نکنید چون ضرورتی ندارد و شما را کوتاه تر نشان خواهد داد.

مطالب مرتبط:

1- چند کفش زنانه که باید به کمد خود اضافه کنید

2- ترکیب پاییزی کفش و شلوار برای خانم های خوش تیپ

3- کفش مناسب برای شلوار جین قسمت اولدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :