جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه

بوت‌های ساق کوتاه از مدل‌های محبوب کفش زنانه است که در دهه‌های اخیر باب شد و به دلیل استقبال زیاد از آن همچنان مد است و به یک اکسسوری کلاسیک تبدیل شده است. بنابراین همه خانم‌ها به یک جفت از این بوت‌ها نیاز دارند تا در فصل های مختلف به خصوص فصل سرد از آن استفاده کنند. بوت‌های ساق کوتاه زنانه مدل‌های متنوعی دارند و همه ساله مدل‌های جدیدتری هم به بازار عرضه می‌شود. جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه را در این مطلب ببینید.

بوت‌های وسترن یا گاوچرانی

بوت‌های گاوچرانی که از لباس‌های گاوچرانان امریکایی در قرن‌های گذشته الهام گرفته شده است معمولا به صورت نیم بوت یا بلند طراحی می‌شدند اما اکنون مدل بوت ساق کوتاه گاوچرانی را نیز می‌توانید استفاده کنید.

جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه

 

بوت‌های پاشنه نوک تیز

یکی از مدل‌های جدید بوت ساق کوتاه بوت‌های پاشنه بلند ظریفی است که پاشنه‌های آن باریک و نوک تیز هستند و فرم خاصی دارند که البته راه رفتن با این پاشنه‌ها نیاز به مهارت خاصی دارد.

جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه

 

بوت‌های پاشنه قطور

اگر راه رفتن با پاشنه های باریک برای شما سخت است بوت‌های پاشنه قطور را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این مدل‌های بوت بسیار راحت و زیبا هستند و راه رفتن با آن‌ها ساده است.

جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه

 

بوت مخمل

پارچه مخمل امسال در همه لباس‌های زنانه خودنمایی می‌کند از کیف و لباس‌های رسمی و مجلسی گرفته تا کفش و بوت. اما تمیز نگه داشتن پارچه مخمل کار چندان ساده‌ای نیست.

جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه

 

بوت براق

اگر بوت مخمل را نمی‌توانید بپوشید و تمیز نگه داشتن آن برای شما غیرممکن است بوت‌هایی از جنس پلاستیک باکیفیت که ظاهری براق دارند و تمیز نگه داشتن آن‌ها بسیار ساده است تهیه کنید.

جدیدترین مدل‌های بوت ساق کوتاه زنانه

 

مطالب مرتبط:

1- بوت های ضروری پاییزی

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :