مصی روشن در
12,674

این بازیگران ایرانی پوشیده‌ترین لباس عروس‌ها را پوشیدند!

این بازیگران ایرانی پوشیده‌ترین لباس عروس‌ها را پوشیدند!

بازیگران فیلم‌ها و سریال‌های مختلف بیشتر از طریق نقش‌‌شان و مهارت و توانایی اجرای آن در ذهن ما می‌مانند. گاهی لباس و گریم آنها هم تصاویر ثابتی برای ما می‌سازد. لباس عروس یکی از آن آیتم‌هاییست که باعث می‌شود توجه بیشتر به بازیگری داشته باشیم که آن را پوشیده است. در سال‌های اخیر فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی مملو از جشن ازدواج و عروسی و عروس بودند که خیلی مختصر و گذرا به  لباس آنها می‌پردازیم.

لباس عروس در فیلم و سریال

عروس سحر دولتشاهی، زیبا و فرشته

لباس عروس در فیلم و سریال

شخصیت سحر دولتشاهی در سریال «می‌خواهم زنده بمانم» برای عروسی‌اش تاج گل روی سرش گذاشته بود. تاج گل یکی از انواع متفاوت تاج است که عروس را با ظاهری زیبا و خاص و البته فرشته‌مانند نشان می‌دهد. در حدود سال 2010 تاج عروس گل محبوبیت خیلی زیادی داشت ولی تقریبا کنار رفت تا اینکه در سال 2021 از طریق چند برند از جمله  RODATE بازگشتی به دنیای مد داشت. این برند در مجموعه بهار 2021 خود مدل‌هایش را با تزئینات مختلف گل روی سکوها برای کت واک فرستاد یکی از این تزئینات تاج گل بود. مسلم است که منظور ما از تاج گل، تاج گل‌های وحشی نیست که خیلی طبیعی و مورد علاقه هیپی‌ها بودند بلکه این تاج‌ها حتما مدرن‌تر و اصلاح شده هستند.

به طور کلی تاج‌های گل قدمت تاریخی دارند مثلا یونانیان باستان در مناسبت‌های خاص برای احترام به خدایانشان این تاج‌ها را روی سر می‌گذاشتند و با شروع مسابقات المپیک هم برندگانش یک تاج گل زیتون دریافت می‌کردند.

عروسی ساره در دل

 

لباس عروس در فیلم و سریال

لباس عروس ساره بیات در سریال « دل» ساده و پوشیده بود ولی چیزی که بیشتر از لباس، جلب توجه می‌کرد دسته گل عروس بود. گل‌های رز همیشه مورد علاقه عروس‌ها و ترند تمام دوره‌ها بوده‌اند. اما نکته قابل توجه در این دسته گل ساقه‌های بلند گل‌ها هستند که در سال 2020-2021 ترند برتر دسته گل‌های عروس بودند و به جای کوتاه کردن ساقه‌ها، آنها را هر قدر که می‌توانستند بلند نگه می‌داشتند. این نوع دسته گل ساده و کلاسیک است و هرگز از مد نمی‌افتد. اما در حالت کلی این قانون وجود دارد: عروس دسته گلش را در قسمت جلوی سینه و شکم خود نگه می‌دارد. دقیقا همان‌جایی که تزیئنات و سنگ دوزی و پولک‌های لباس او بیشترند.

 

بنابراین ساقه گل‌ها باید نسبتا کوتاه باشند تا به لباس عروس گیر نکند و از آسیب زدن به آن جلوگیری شود. قانون کلی این است که ساقه گل‌ها بین 15 تا 17.5 سانتی‌متر باشد. قبل از تحویل به عروس باید انتهای آنها با دستمال کاغذی خشک شود.

الهه حصاری و هایلایت با دامن پف دار

 

لباس عروس در فیلم و سریال

الهه حصاری در فیلم «هایلایت» لباس عروسی با دامن پف‌دار پوشیده. تور سری که برای این لباس انتخاب شده به زمین می‌رسد و کمی بلندتر از لباس عروس است. به طور کلی در مورد این تور با این بلندی می‌شود گفت استایل بوهمی ایجاد می‌کند و به ظاهر عروس حجم بیشتری می‌دهد. گل‌هایی که در لبه بالایی و پایینی تور دوخته شده‌اند آن را دیدنی‌تر کرده‌اند. یک نکته را فراموش نکنید: اندازه تورسر به شکل دادن استایل شما بسیار کمک می‌کند.

عروسی الناز در شبی که ماه کامل شد

 

لباس عروس در فیلم و سریال

تور سر الناز شاکردوست در فیلم « شبی که ماه کامل شد» یک لایه، ساده، کوتاه و کمی پایین‌تر از شانه‌هایش بود و البته چین فراوان داشت. این تورها به هیچ‌وجه سنتی به حساب نمی‌آیند اما جذابیت کلاسیک دارند. ویژگی این تورها این است که در اوایل مراسم می‌توانند پایین و جلوی صورت عروس افتاده باشند و بعد از مدتی به سمت عقب کشیده شوند که حال و هوای خاص و لحظه‌ای هیجان انگیز را رقم می‌زند.

یکتا ناصر، عروس نیسان آبی

 

 

لباس عروس در فیلم و سریال

در سریال «نیسان آبی» لباس عروس یکتا ناصر قدیمی است با این وجود به ترندهای فعلی لباس عروس که آستین‌های بلند، شنل و یقه‌های خیلی بلند دارند، نزدیک است. در این مدل لباس‌ها وقتی نوبت به اکسسوری می‌رسد تمام تمرکز روی سر و صورت است. همین عوامل باعث می‌شود تاج‌ها گزینه‌ای عالی برای نشان دادن سلیقه باشند. تاج بزرگ یکتا هم نشان‌دهنده دوره زمانی، سلیقه اغراق‌آمیز و میل به تجمل بود.دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 10 می 2022

اره پوشیده ترین لباس به همراه بالاترین وبهترین ارایش

محبوبه دلپسند در تاریخ 11 می 2022

لباس ساره بیات از همشون با حجاب تره قشنگ تره

ناشناس در تاریخ 12 می 2022

اره پوشیده بهتره ولی من از اون عروسا نیستم دوستدارم ارایشم

و لباسم از همه عروسا بهتر باشهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :