مهفام میرزایی در
0

پاییز امسال چی بپوشیم؟

پاییز امسال چی بپوشیم؟

تابستان به نیمه رسیده و هر خانم خوش استایلی باید در حال آماده کردن لباس های پاییزی باشد. اما چه لباس هایی در پاییز مد روز خواهند بود و پاییز امسال چی بپوشیم؟ با نگاهی به مجلات و سایت های مد که به تحلیل نمایش های مد فصل های گذشته پرداخته اند و همچنین با بررسی استایل های خیابانی سلبریتی ها و فشن بلاگر ها می توان به این سوال پاسخ داد. در این مطلب زیباترین مدل های لباس زنانه برای پاییز 2016 را برای شما انتخاب کرده و معرفی می کنیم.

برای پاییز و زمستان امسال مدل های متعددی معرفی شده اند مثل لباس های پیژامه ای، مدل های ورزشی و مدل های دیگری که شاید مورد پسند بیشتر خانم های خوش لباس نباشند. اما بهترین مدل های معرفی شده که بیشتر آن ها ریشه در گذشته دارند عبارتند از:

1- بلوز های ویکتوریایی
این نوع بلوز ها بیشتر از 120 سال قدمت دارند و اکثرا در رنگ های سفید و بسیار روشن تهیه می شوند و داراری چین های متعدد در قسمت یقه و آستین هستند. این مدل ها بسیار مناسب مهمانی ها و مجالس خودمانی هستند و می توان آن ها را با یک شلوار مشکی یا دامن مشکی ساده کوتاه پوشید.

پاییز امسال چی بپوشیم؟

2- کت و دامن
اگر چه این مدل برای خانم های غربی برای پوشیدن در بیرون طراحی شده اما خانم های ایرانی هم می توانند این لباس را در مهمانی ها و جشن ها بپوشند. مدل های جدیدتر این لباس شامل کت های کوتاه مدل شانل و دامن بالای زانو با تزئینات زیبا است.

پاییز امسال چی بپوشیم؟

3- لباس های مردانه
منظورمان دقیقا لباس های مردانه نیست بلکه لباس هایی است که از پوشاک مردانه الهام گرفته می شود مثل کت و شلوار و پیراهن دکمه دار و کفش های مدل مردانه که این روزها بسیار محبوب خانم ها هستند. طلایه دار این استایل در قرن گذشته کاترین هیپبورن بوده است.

پاییز امسال چی بپوشیم؟

پاییز امسال چی بپوشیم؟

4- پیراهن روی شلوار
این استایل برای ما ایرانی ها بسیار آشناست و شاید این خبر خوبی باشد که استایل قدیمی ما قرار است شیک به نظر برسد. پس امسال پاییز مانتو و شلوار بپوشید و خیالتان راحت باشد که در همه جای دنیا مد روز به نظر می رسید.

پاییز امسال چی بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

1- کفش هاي شفاف مدل جديد تابستان

2- پيشنهادهاي تابستاني براي خانم هاي شيک پوش

3- تبديل شدن به يک خانم جذاب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :