راز داشتن یک کمد لباس زیبا در چیست؟

پشت هر خانم شیک پوش و خوش لباسی یک کمد لباس مرتب و زیبا وجود دارد که به مناسب ترین شکل چیده شده و لباس هایی شیک و به اندازه در آن وجود دارد. اما راز داشتن یک کمد لباس زیبا در چیست؟ این راز تنها در داشتن لباس های گران و زیاد نیست بلکه با رعایت چند نکته ساده و بدن هزینه های زیادی و اضافی می توان یک کمد لباس حرفه ای و سطح بالا داشت.

چوب رختی های هم شکل

هر چند این یک ایده قدیمی و تکراری است ولی چوب رختی ها شاید به نظر وسیله بی اهمیتی برسند اما نقش مهمی در ظاهر کمد لباس های شما ایفا خواهد کرد. تصور کنید کدام زیباتر خواهد بود؟ چوب رختی های هم رنگ و هم اندازه و هم شکل و یا چوب رختی هایی با رنگ ها و شکل های ناهماهنگ؟

راز داشتن یک کمد لباس زیبا در چیست؟

تقسیم کننده های کشو

درمطالب قبلی درباره نقش این وسیله ها در مرتب کردن کشو ها گفتیم اما نقش این وسیله تنها محدود به نظم و دسترسی راحت به وسیله ها نیست بلکه زیبایی خاصی به کشوها و کمد لباس شما می دهد که باعث می شود ظاهری شبیه به مغازه های شیک و گران قیمت پیدا کند.

راز داشتن یک کمد لباس زیبا در چیست؟

جعبه های کوچک و بزرگ

تا کردن لباس ها و انبار کردن آن ها روی هم در قفسه ها باعث می شود ظاهر کمد لباس های شما غیرحرفه ای و نامرتب شود اما اگر از جعبه هایی در اندازه های مختلف برای لباس های مختلف خود از تی شرت و شلوار گرفته تا شال و روسری و برای هر مجموعه از یک جعبه استفاده کنید یک کمد لباس شیک و زیبا خواهید داشت. البته جعبه ها نیز باید زیبا و شیک باشند.

راز داشتن یک کمد لباس زیبا در چیست؟

فرش برای کف کمد

یک فرش معمولی با اندازه مناسب برای کف کمد لباس های شما باعث می شود که در داخل کمد لباس های خود احساس راحتی داشته باشید و کمد به بخشی از اتاق شما تبدیل شود.

نورپردازی مناسب

استفاده از نورهای مخفی در قفسه ها و لامپ های مناسب در داخل کمد هم باعث می شود که در همه ساعات روز بتوانید در کمد لباس خود دید کافی داشته باشید و هم آن که ظاهری شیک و امروزی به کمد لباس های شما خواهد داد.

کتاب های مد

برای این که نشان دهید از علاقمندان به مد و فشن هستید و در این زمینه تخصص دارید می توانید کتاب های مد و فشن خود را در معرض دید و در قفسه های کمد لباس ها قرار دهید. البته بهتر است قبلا این کتاب ها را مطالعه کرده باشید.

راز داشتن یک کمد لباس زیبا در چیست؟

مطالب مرتبط:

1- قانون 80 20 و داشتن یک کمد لباس کامل

2- لباس های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

3- 5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس ها در تابستان

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :