بهراد در
0

مردها تاپ بپوشند یا نه؟

مردها تاپ بپوشند یا نه؟

با توجه به گرم شدن هوا شاید یکی از مهترین سوال های این باشه که مردها تاپ بپوشند یا نه؟ پوشیدن تاپ مردانه معمولا در خونه یا زیر پیراهن انجام میشه که در هر دو صورت احتمال دیده شدن توسط افراد هست. حالا آیا از دیدگاه مد مردها تاپ بپوشند یا نه یکی از سوالات چالش برانگیزه که 2 نوع جواب تو خودش داره. با چی بپوشم همراه باشید تا جواب صنعت مد به سوال مردها تاپ بپوشند یا نه؟ رو بفهمید. 

اولین جواب در این زمینه بله هستش.  از این دیدگاه مد شما نباید زیاد به حرف مردم توجه کیند چرا که خواه یا ناخواه پشت سرتون حرف میزنند و البته خودمون هم باید یکم قبلش بسنجیم که جامعه چه انتظاری ازمون اره. مثلا بعضیا تو سال های ساله حتی تو حیاط خونشون هم با تاپ نرفتن و اگه الان حتی زیر یک پیراهن تاپ بپوشند و خدایی نکرده یکدفعه بدن بلوریشون معلوم شه، خوب یکم متناقض هست.

در این دیدگاه بیشتر این بحث مطرح میشه که مهم ترین موضوع راحتی شماست و باید چیزی بپوشید که راحت باشید و مثلا تو شهرهایی مثل اهواز و … حتی اگه زیر کولر هم باشید بازم گرمتونه. پس حتما مجوز پوشیدن این جور لباس ها رو دارید (البته خیلی خیلی بیشتر از اینها حق دارید)

در ضمن خیلی از افراد دیده شدن که با همین تاپی که برای خیلی ها تابو هستش، تیپ هایی زدن که همه آرزوشون رو داشتن. در انتخاب پیران رویی دقت کنید.

در قسمت دوم باید گفت نه مناسب نیست. در این دیدگاه یکی از متخصصین مد گفته که کت چرمی خیلی شیکه ولی تاپ چرمی نه. (حالا چرمی بودنش مهم بوده یا همون 60 سانت پارچه خدامیدونه) ولی در این دیدگاه گفته میشه بلافاصله بعد اینه شما آستینشون رو از پیراهنتون طلاق میدید، به شخصی تبدیل میشید که هیچکس دوست نداره باهاش در ارتباط باشه، حالا هر قدر ایدئولوژی شما درباره هنر پست مدرنیست و افق اقتصادی شما روشن باشه. گفته میشه که این لباس باعث کشته شدن شخصیت شما میشه.

در کل مثل هر چیز دیگه ای، تاپ هم یک سلاح هستش. در دست آدم خوب میتونه خوب کار کنه و در دست آدم بد میتونه سلاح کشتار جمعی باشه. (شاید همون بوی عرق منظورشونه) و از جایی که من فهمیدم خوانندگان ما خیلی باهوش هستن و پس نیازی به نوشتن پیشنهادات روزنامه های غربی و وطن فروش در این باره نمیبینم. درست بپوشید تا زنده بمونید.

مطالب مرتبط:

1- ۶ اشتباه رایج در تیپ های تابستانی

2- چند تا از لباسای حرام مردانه در تابستان

3- چهار اکسسوری محبوب این تابستان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :