طرز صحیح تا کردن کت و شلوار

این مقاله مخصوص افرادی است که سفرهای کاری برایشان زیاد پیش می آید و یا قصد دارند در سفر هم خوشتیپ باشند و به هر دلیلی می خواهند کت و شلوا‌ر دلبندشان را با خود به سفر ببرند. این افراد مجبور هستند کت و شلوا‌ر را به هر طریقی تا کرده و در چمدان یا ساک مسافرتی خودشان قرار دهند. البته بدون اینکه چروک شود! در این مقاله به آموزش تا کردن کت و شلوار می پردازیم. 

قدم اول

همانطور که کت را بالا نگاه داشته اید یکی از شانه ها را به داخل بدهید و آن را پشت و رو کنید. بعضی افراد ترجیح می دهند کل آستین را پشت و رو کنند که لازم نیست ولی ضرری هم ندارد.

طرز صحیح تا کردن کت و شلوار

قدم دوم

شانه دیگر کت را به داخل شانه قبلی که پشت و رو کرده بودید برده و این کار را به قدری انجام دهید که تمام طول یقه کت در یک راستا قرار بگیرد.

طرز صحیح تا کردن کت و شلوار

قدم سوم:

کت را به صورت عمودی تا کنید. بنابراین الان باید همه قسمت ها در راستای عرض شانه قرار بگیرند.

طرز صحیح تا کردن کت و شلوار

قدم چهارم

حالا به صورت افقی و از میانه کت را تا کنید تا بالای شانه ها با قسمت پایینی کت در یک راستا قرار بگیرند. به همین سادگی شما به صورت اصولی کت خودتان را تا کرده اید و آماده بسته بندی می باشد. با این کار می توانید مطمئن باشید که به هیچ وجه چروک نخواهد شد. شلوارتان را نیز در راستای اتو خوردگی آن تا کنید و با این کار کت و شلوار شما در مقصد به همان اندازه اتو خورده خواهد بود که در مبدا بوده است.

طرز صحیح تا کردن کت و شلوار

اگر سوالی در این زمینه دارید خوشحال می شویم که در قسمت نظرات این پست آن را مطرح کنید.

مطالب مرتبط:

۱- اصول پوشیدن کت و شلوار چهارخانه

۲- چگونه با کت و شلوار جلیقه بپوشیم؟

۳- ویژگی های کت و شلوار مناسب چیست؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :