اصول پوشیدن کت و شلوار چهارخانه

مسلما یکی از انتخاب های آقایان خوش تیپ همین کت و شلوار چهارخانه است که این سال ها روی بورس هستند و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. ما نیز از این موضوع استفاده کردیم و در این مقاله به اصول پوشیدن کت و شلوار چهارخانه اشاره خواهیم نمود. 

ad banner

۱- کت و شلوار چهارخانه به چه کسانی می آید؟

از آنجایی که طرج های چهارخانه توهم کوتاه تر بودن و عریض تر بودن بدن را به چشمان مخاطبین منتقل می کنند بهتر است که این مدل کت و شلوار را افراد بلند قد و لاغر بپوشند. اگر هیکل شما ساخته شده است و ورزشکار هستید پوشیدن آن مانعی ندارد و شما را خوشتیپ تر نشان می دهد. چهارخانه را درشت انتخاب کنید و به رنگ آن ها نیز خیلی توجه کنید.

اصول پوشیدن کت و شلوار چهارخانه

۲- چگونه کت و شلوار چهارخانه را با لباس های دیگر ست کنیم؟

ست کردن کت و شلوار با پوشاک دیگر تیپ شما کار سختی نیست. ست کردن رنگ خطوط پیراهن چهارخانه با پیراهن یا یقه اسکی (فصول سرد) که زیر آن می پوشید یکی از راه های شماست. راه دیگری که پیش رو دارید ست کردن رنگ کت و شلوار با رنگ پیراهنتان است. بهترین ترکیب رنگ امسال کت و شلوار آبی رنگ به همراه چهارخانه های روشن تر مثل سفید و پیراهن سفید و کراواتی با رنگ شاد تر است.

اصول پوشیدن کت و شلوار چهارخانه

۳- بایدها و نباید های پوشیدن کت و شلوار چهارخانه

  • کت و شلوار چهارخانه را در محل کار بپوشید (این کار جذابیت و شادابی خاصی به تیپ شما می دهد)
  • پوشیدن کت و شلوار در مراسمی که به آن دعوت می شوید مثل عروسی ها نیز اگر به صورت اصولی ست شود ترکیب زیبایی ایجاد می کند.
  • به هیچ وجه کت و شلوار چهارخانه را در مصاحبه های کاری نپوشید. شلوغی این رنگ ها باعث خسته شدن چشم مصاحبه گرها می شود و این نکته جالبی نخواهد بود.
  • این مدل کت و شلوار را در مراسم عزاداری یا ختم به تن نکنید. این نکته کوچک از قوانین ساده مد است که باید رعایت شود.

مطالب مرتبط:

۱- بایدها و نبایدهای پوشیدن پیراهن چهارخانه

۲- پارچه های چهارخانه نسل جدید

۳– علیرضا جهانبخش نامزد خوشتیپ ترین بازیکن سال

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :