محمد رضا اهوارکی در
0

بایدها و نبایدهای پوشیدن پیراهن چهارخانه

بایدها و نبایدهای پوشیدن پیراهن چهارخانه

همه ی آقایان در کمد لباس هایشان چند پیراهن با طرح ها و رنگ های مختلف دارند. پیراهن رسمی سفید یا پیراهن های خاص برای تیپ های غیر رسمی زیبا. در این میان حتما یک پیراهن چهارخانه نیز یافت می شود که برای فصل پاییز و تیپ های پاییزه نگاه داشته اید. آیا بایدها و نبایدهای پوشیدن پیراهن چهارخانه می دانید؟ با ما همراه باشید. 

۱- جنس آن مهم است

از رایج ترین جنس های پیراهن های چهارخانه فلانل است که معمولا با سویشرت ست می شود یا روی یک تی شرت می پوشیم. جنس های نخی از تنوع بیشتری برخوردار هستند. می توانید آن ها را با شلوار جین و یا روی یک بافتنی نازم پوشید.

پیراهن چهارخانه

۲- از رنگ آن نترسید

اگه قصد ترکیب کردن رنگ ها رو دارید از پیراهن های چهارخانه استفاده کنید.  شما به راحتی می تواند رنگ های صامت مثل مشکی و خاکستری با پیراهن های چهارخانه مشکی و یا آبی ست کنید.

۳- تیپ تان را با پیراهن چارخانه تکمیل کنید

پیراهن های چهارخانه به دو دسته ی شلوغ و ساده تقسیم می شوند: در مدل های شلوغ ما شاهد تعداد خطوط و زاویه بندی های بیشتر هستیم و این در حالیست که در مدل های ساده تر تعداد خطوط و چهارخانه ها به نسبت کمتر است. اگر برای محیط کار یا قرار عاشقانه انتخاب می کنید ما مدل های ساده تر را پیشنهاد می کنیم. مدل شلوغ برای مسافرت یا گردش با دوستان مناسب تر است.

بایدها و نبایدهای پوشیدن پیراهن چارخانه

۴- فقط به دنبال تیپ های غیررسمی نباشید

درست است که پیراهن های چهارخانه برای تیپ های غیررسمی بیشتر به کار می رود اما می توانید کمی هوشمندانه عمل کنید. مدل های ساده تر را با کراوات و کت و شلوار بپوشید. با یک کار ساده مثل داخل شلوار قرار دادن آن و پوشیدن یک کمربند ست شده با کفش تان به راحتی می توانید تیپی رسمی بزنید.

۵- به آستین بلند ها هم فکر کنید

برای تابستان مدل های آستین کوتاه را به شما پیشنهاد می کنیم. ولی برای آستین بلند ها شما دو راه دارید:‌ یکی اینکه آستین های آن را بالا بزنید و راه دوم این است که آن را از روی یک تی شرت بپوشید. در راه دوم بالا زدن آستین هم اختیاری است.

مطالب مرتبط:

1- مروری بر تیپ های تیره مردانه

2- چگونه بدون کت و شلوار به نظر برسیم؟

3- ۱۰ نکته برای لباس پوشیدن آقایان در پاییز

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :