محمد رضا اهوارکی در
0

مروری بر تیپ های تیره مردانه

مروری بر تیپ های تیره مردانه

سلیقه ی آقایان باهم متفاوت است و هرکسی به نوعی خود را خوش تیپ می داند. این مقاله ما برای آقایانی است که طرفدار تیپ تیره هستند. در این مقاله کمی اصولی تر تیپ های تیره را بررسی می کنیم و از آن ها برایتان می نویسیم. با ما همراه باشید.

۱- کت شلوار طوسی

یکی از بهترین انتخاب های شما برای همه ی موقعیت ها. چه در مهمانی ها و چه در محیط کار این کت و شلوار عالی ترین گزینه است. اگر با پیراهن سفید و کراوات رنگ مناسب ست شود حتی می تواند در مهمانی های بسیار رسمی نیز کاربرد داشته باشد. سعی کنید رگه های تیره تر طوسی را انتخاب کنید اگر زیاد اهل ریسک کردن نیستید زیرا پوشیدن و ست کردن این رنگ ها آسان تر است.

علاوه بر کت و شلوار طوسی می توانید کت تک طوسی را با شلوار خاکی و پیراهن چارخانه و کتانی سفید ست کنید. شلوار جین مشکی و پیراهن و کفش کالج هم گزینه ی خوبی برای ست کردن با آن است.

مروری بر تیپ های تیره مردانه

۲- پیراهن چارخانه 

به همه ی آقایان می آید و ییشتر برای موقعیت های اجتماعی استفاده می شود تا مهمانی های خودمانی و دورهمی. حتی اگر پیراهن تان به خوبی اتو کشیده نشده باشد هم بدلیل طرح روی آن چین و چروکش معلوم نمی شود. آن ها را با شلوار خاکی، جین، کت و شلوار و شلوار پارچه ای می توان پوشید.

مروری بر تیپ های تیره مردانه

۳- کراوات ابریشمی طوسی بافتنی

یکی از مواردی که به خوبی می تواند تیپ کسل کننده ی شما را از آن حالتش نجات دهد همین کراوات بافتنی است. رنگ های روشن تر شاید کمی غیر قابل تغییر باشند ولی رنگ تیره به همراه پیراهن چارخانه مناسب ترین انتخاب برای کت و شلوار طوسی است. رسمی بودن پایین تنه به رسمی بودن بالاتنه ی تان می افزاید و در کل تیپ شما رسمی دیده می شود.

مروری بر تیپ های تیره مردانه

۴- ساعت

یک ساعت مد روز می تواند تیپ شما را زیباتر نیز بکند. به دنبال یک ساعت کلاسیک و ناهموار باشید. برای مصاحبه ی کاری شاید یک ساعت لاغر اندام و نحیف مناسب باشد اما برای داشتن ظاهری زیبا باید ساعتی سنگین تر و شکیل تر انتخاب کنید. بند های چرمی و صفحه های رنگ روشن می توانند انتخاب خوب شما باشند.

مروری بر تیپ های تیره مردانه

۵- کفش رسمی قهوه ای

کفش های آکسفورد که پیشنهاد ما به شماست در تنوع رنگی خوب هستند و برای موقعیت های مختلف از محیط کار تا تیپ غیررسمی استفاده می شوند. رنگ های روشن تر در این کفش ها پیشنهاد ما به شماست.

مروری بر تیپ های تیره مردانه

مطالب مرتبط:

1- برای پوشاک زمستانه چه طرح هایی مناسب است؟

2- آشنایی با اورکت مردانه

3- بایدها و نبایدهای خرید شلوار مردانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :