محمد رضا اهوارکی در
0

شبیه مردان فرانسوی لباس بپوشید!

شبیه مردان فرانسوی لباس بپوشید!

اینکه بخواهیم مدل یا تیپ خاصی را از یک سری افراد تقلید کنیم کار درستی نیست اما اگر از جمله کسانی هستید که به تیپ های فرانسوی علاقه دارید این پست مخصوص شماست. شبیه مردان فرانسوی لباس بپوشید! عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره می کنیم. 

۱- روی یک سری آیتم های ضروری سرمایه گذاری کنید

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید خرید لباس های با کیفیت بالا و تعداد کم است مخصوصا وقتی برای تیپ روزانه‌تان خرید می کنید. مردان فرانسوی حاضرند هزینه زیادی بکنند در عوض یک شلوار جین با دوام بالا و مرغوب ترین پیراهن ها با بهترین پنبه را تهیه کنند.

نگه دارید: چرم، پشم، جین، پنبه، کتان، کشمیر و ترکیب این ها

تجدید نظر کنید: اکثر جنس های ترکیبی از مواد شیمیایی مثل پلی استر

شبیه مردان فرانسوی لباس بپوشید!

۲- کفش درست انتخاب کنید

روی کفش ها سرمایه گذاری جدی کنید. آقایان فرانسوی هیچ گاه کتانی نمی پوشند مگر در حالتی که از برندها خاص و به نام باشد. بیشتر اهل پوشیدن کفش ها و ست کردن آن ها با تیپ روزانه‌شان هستند. یکی از جایگزین های دیگر مناسب برای کفش برای جنتلمن های پاریسی بوت ها چوکا است. این بوت ها همچنان ظاهری شلخته و در عین حال مدرن به شما می دهند.

اما اگر قصد پوشیدن کفش شبیه فرانسویها را دارید به دنبال مدل های چرم نوک تیز در رنگ های مشکی یا قهوه ای باشید. این کفش ها را با هر چیزی از شلوار رسمی گرفته تا جین می توان پوشید.

در وهله دیگر باید مراقب کفش هایتان باشید. از آن ها به خوبی نگهداری کنید و آن ها را شسته، واکس کشیده و تمیز بپوشید. کفشی که می خرید شاید گران باشد. پس از آن به خوبی مراقبت کنید.

شبیه مردان فرانسوی لباس بپوشید!

۳- به اندازه لباس توجه کنید

جنتلمن های فرانسوی توجه زیادی به اندازه بودن و فیت بودن لباس ها دارند. لباس هایشان را کمی تنگ انتخاب می کنند که فیت بدنشان باشد. به خصوص در انتخاب کت و شلوار و کت در حد یک اینچ خطا نیز حساس هستند و خیاط آن ها نباید اشتباه کند. به همین دلیل است که هیچ مرد فرانسوی را نمی بینید که لباسش در تنش زار بزند.

۴- دستمال گردن/شال گردن بخرید

راه رفتن در خیابان های پاریس بدون شال/دستمال گردن بین ماه های سپتامبر تا می شبیه لخت راه رفتن در خیابان تلقی می شود. دستمال گردن های حلقه ای اروپایی مخصوص مردان پاریسی است و همیشه یکی به تن می کنند مهم نیست که هوا گرم است یا سرد. همه مردان فرانسوی چند دستمال گردن در جنس ها، طرح ها و مدل های مختلف دارند.

۵- لایه ای بپوشید

جنتلمن های فرانسوی عاشق لایه ای لباس پوشیدن هستند. پیراهن زیر بافت و بافت زیر اورکت و در نهایت یک دستمال گردن زیبا. این کار اصلا کار سختی نیست. نکته اش این است که اجازه بدهید لباس های در لایه ی پایین تر از زیر لایه ی بالایی معلوم باشند. پس مسلما پوشیدن یک تیشرت یقه هفتی زیر یک بافت یقه گرد جالب نیست.

شبیه مردان فرانسوی لباس بپوشید!

۶- مشکی را با رنگ های طبیعی ست کنید

مردان فرانسوی عاشق رنگ های مشکی و رنگ های طبیعی هستند. البته حرفه ای های آن ها در مد و پوشاک سعی می کنند بر اساس هر فصل رنگ لباس هایشان را نیز تغییر دهند ولی اگر حرفه ای نیستید و قدرت ریسک حرفه ای شدن را هم ندارد پیشنهاد ما به شما انتخاب رنگ های مشکی و طبیعی مثل سفید، خاکستری، قهوه ای و طوسی است.

شبیه مردان فرانسوی لباس بپوشید!

۷- تیپ های نیمه رسمی را با غیر رسمی ترکیب کنید

بلیزر پوشیدن با جین تیره از پرطرفدارترین تیپ های فرانسوی هاست. آن ها عاشق پوشیدن و امتحان کردن رنگ ها و طرح های مختلف باهم هستند. در این کشور وقتی تیپ جدیدی می زنید باید طوری برخورد کنید که گویی این بلیزر یا شلوار مخصوص همین تیپ ساخته شده است.

حال که اصول این تیپ را دانستید می توانید شروع کنید و تیپ فرانسوری بزنید. با یک پیراهن پنبه ای چروک شروع کرده و روی آن بافت یقه هفتی یا دکمه دار بپوشید. آن را با یک کت تک یا ژاکت چرم ست کنید و برای شلوار هم یک جین تیره یا شلوار رنگی رنگ تیره به تن کنید. کفش های نوک تیز چرمی‌تان را با یک کمربند چرمی هم رنگ آن ست کرده و بپوشید. به همین راحتی.

شبیه مردان فرانسوی لباس بپوشید!

مطالب مرتبط:

1- ایده ی کادو برای مشکل پسندها

2- راهنمای خرید و نگهداری حوله

3- انواع دستمال گردن مردانهدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :