روش‌های پوشیدن کت مخمل مردانه

کت تک و بلیزر و کت‌های اسپرت در اجناس مختلفی عرضه می‌شوند که هر کدام مناسب شرایط آب و هوایی و موقعیت‌های مختلف اند. از این میان، مناسب‌ترین جنس کت مخمل است، در این مقاله روش‌های پوشیدن کت مخمل مردانه را آموزش خواهیم داد. 

ad banner

1- اولین و مهمترین نکته‌ای که ترجیح می‌دهیم همین ابتدا به آن بپردازیم انتخاب یک بلیزر مناسب است. پیشنهاد می‌کنیم که رنگ‌های سرمه‌ای و مشکی را صدر انتخاب‌هایتان قرار دهید. این رنگ‌ها شما را خوش هیکل‌تر نشان می‌دهند. اگر اهل ریسک کردن هستید و به دنبال انتخاب رنگ‌های جدید هستید پیشنهاد می‌کنیم رنگ‌های سبز و قهوه‌ای تیره را نیز امتحان کنید. همچنین به اندازه بودن این مدل کت تک توجه داشته باشید.

روش‌های پوشیدن کت مخمل مردانه2- حالا که بلیزر خود را خریده اید نوبت به ست کردن آن با شلوار می‌رسد. بهترین انتخاب‌های شما برای شلوار مدل‌های ساده و رنگ های تیره هستند. یک جفت شلوار مشکی و خاکستری با همه رنگ بلیزر ست می‌شوند. از پوشیدن شلوارهای رنگی دوری کنید زیرا این رنگ‌ها به خوبی با کت شما ست نمی‌شوند.روش‌های پوشیدن کت مخمل مردانه

3- برای موقعیت‌های رسمی بلیزر را با پیراهن سفید بپوشید و اگر قصد شما تیپ غیر رسمی است می‌توانید به جای پیراهن سفید از یک تیشرت سفید استفاده کنید. اگر هوا سرد است  و شما شلوار مشکی به تن دارید می‌توانید زیر بلیزر را با یک بافت خاکستری بپوشید.

روش‌های پوشیدن کت مخمل مردانه

4- در انتخاب کراوات حواستان باشد که رنگ‌های تیره را مد نظر داشته باشید. پاپیون نیز اکسسوری دیگری است که حین پوشیدن کت مخمل می‌توانید بزنید. اگر قصد استفاده از اکسسوری دارید انتخاب اکسسوری‌های ساده تنها راه شما برای شیک پوشی است. انتخاب یک دستمال گردن ساده با رنگی ست شده با بلیزر شما می‌تواند شما را از دیگران متمایز کند.

روش‌های پوشیدن کت مخمل مردانه

5- تنها کفش که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم کفش براق مشکی است. اگر بلیزر سبز یا سرمه‌ای انتخاب کرده‌اید از خرید کفش‌های قهوه‌ای بر حذر باشید. شاید بعضی وقت‌ها جواب بدهد ولی این ترکیب رنگ ریسک بالایی دارد.

6- اکسسوری‌هایی که مخصوص خودتان است و به نوعی امضای شما محسوب می‌شود مثل ساعت مچی، دستبند و … را استفاده کنید.

روش‌های پوشیدن کت مخمل مردانه

6- یک دست کت بلیزر مخمل از آن دسته لباس‌هایی است که نباید بعد از یک بار پوشیدن برای همیشه داخل کمد شما قرار بگیرد. با اینکه پارچه مخمل میان آقایان زیاد رایج نیست ولی دلیلی ندارد که شما آن را بعنوان یکی از انتخاب‌هایتان امتحان نکنید. امتحان کردن کت مخمل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مطالب مرتبط:

۱- معرفی خوش تیپ ترین مربیان لیگ برتر اروپا

۲- حین خرید کت و شلوار به این نکات توجه کنید

۳- کمربند مردانه را با توجه به این نکات انتخاب کنید

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :