معرفی خوش تیپ ترین مربیان لیگ برتر

0

همانطور که از عنوان مقاله پیداست قرار است در این مقاله به معرفی ۶ مربی برتر اروپا از نظر تیپ و استایل بپردازیم. البته مربیانی که در این مقاله معرفی می‌شوند بر اساس نظرسنجی‌های مردم در همین سالی که گذشت انتخاب شدند و هدف ما تنها معرفی برترین‌هاست و این به معنی بد بودن تیپ یا ظاهر مربی تیم مورد علاقه شما نخواهد بود. خوش تیپ ترین مربیان لیگ برتر بشناسید. 

۱- مائوریسیو پوچتینو مربی تاتنهام

معرفی خوش تیپ ترین مربیان لیگ برتر

همانقدر که این مربی آرژانتینی را در لباس‌های ورزشی در تمریناتش دیده ایم، همانقدر هم او را در کت و شلوار در زمین فوتبال در نقش مربی دیده ایم. او در زمینه ترکیب تیپ‌های رسمی و غیر رسمی شهرت دارد و وقتی این کار را می‌کند در لیگ اروپا کمتر کسی به خوشتیپی او می‌توان یافت.

۲- یورگن کلوپ مربی لیورپول

معرفی خوش تیپ ترین مربیان لیگ برتر

خیلی کم پیش می‌آید که او را در کت و شلوار ببینیم. منظورمان کت و شلوارهای رسمی است. وی بیشتر ترجیح می دهد کت‌های بلیزر و اسپرت بپوشد. او در این کار مهارت شدیدی دارد و کمتر کسی در لیگ اروپا می‌تواند تیپ ورزشی به این زیبایی یورگن داشته باشد.

۳- آنتونیو کونته مربی چلسی

معرفی خوش تیپ ترین مربیان لیگ برتر

یکی از شیک پوش ترین و خوش تیپ ترین مربیان فصل قبلی لیگ اروپا همین آنتونیو کونته است که در پوشیدن و ست کردن پیراهن و کراوات تیره مهارت خارق العاده‌ای دارد. این نحوه پوشش او را شبیه اعضای مافیایی می‌کند.

۴- آرسن ونگر مربی آرسنال

معرفی خوش تیپ ترین مربیان لیگ برتر

آرسن ونگر در ساده پوشی معروف است.معمولا او را در یک دست کت و شلوار مشکی، پیراهن سفید و کراوات قرمز می‌بینیم. یک بافت تیره رنگ نیز بسته به شرایط آب و هوایی روی تنش مشاهده می‌کنیم.

۵- ژوزه مورینیو مربی منچستر یونایتد

معرفی خوش تیپ ترین مربیان لیگ برتر

تیپ این مربی عزیز هم مانند بازی کردنش مشهور است. عادت دارد از میان رنگ‌های تیره مثل سرمه‌ای، خاکستری و مشکی انتخاب کند و تیپ معروف او کت و شلوار آرمانی به همراه شال گردن معروف و مدل موی خاصش است.

۶- گواردیولا مربی منچستر سیتی

معرفی خوش تیپ ترین مربیان لیگ برتر

پپ گواردیولا یکی از خوش تیپ ترین‌های لیگ اروپا مستقل از تیمی که در آن مربی گری کرده است. بارسلونا، بایرن و حالا هم منچستر سیتی این مربی را باید از روز اول کارش خوش تیپ بدانید! خوش دوخت بودن لباس‌های گواردیولا معروف است. تا به حال مربی‌ای را مشاهده نکرده‌ایم که بتواند اینقدر خوب لباس‌های فیت بدنش را باهم ست کند. البته تمایلش بیشتر به پوشیدن لباس‌های چسبان است و مهارت خاصی هم در این کار دارد. شلوارهای او به قدری اندازه بدنش دوخته شده اند که نیازی به استفاده از کمربند در آن ها احساس نمی‌شود.

مطالب مرتبط:

۱- علیرضا جهانبخش نامزد خوشتیپ ترین بازیکن فوتبال

۲- آیا خوشتیپ تر‌ین مربیان فوتبال جهان را می شناسید؟

۳-  چرا دیوید بکهام همیشه شیک پوش است؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :