کت و شلوار راه راه مردانه را چگونه به خوبی ست کنم؟

0

پوشیدن کت و شلوار راه راه مردانه بسیاری از ما را به دهه ۹۰ می‌برد؛ بانکداران آمریکایی و یا فعالان حاضر در وال استریت اما آیا این مدل کت و شلوار مردانه قدیمی شده است؟ سخت در اشتباهید این سبک از لباس مردانه همواره مد روز بوده‌اند و یکی از انواع رسمی کت و شلوار است، با چی بپوشم همراه باشید تا روش ست کردن این مدل کت و شلوار مردانه را بشناسید. 

کت و شلوار راه راه مردانه

با کت و شلوار راه راه مردانه بیشتر آشنا شوید

این سبک از کت و شلوار مردانه اولین بار در قرن ۱۹ میلادی به عنوان یونیفرم بانکداران شهر لندن مورد استفاده قرار گرفت. دو نوع از این سبک کت و شلوار مردانه وجود دارد:

۱- کت و شلوار مردانه با راه راه نازک

۲- کت و شلوار مردانه با راه راه کلفت

در مدل شماره ۱ فاصله راه راه‌ها حدود ۱ به ۳۰ در هر اینچ خواهد بود و در مدلی شماره ۲ این عدد ۱ به ۱۰ خواهد بود. کت و شلوار راه راه بعد از پایان جنگ جهانی اول وارد ایالات متحده شد. و به مرور استفاده از آن فراگیر شد.

البته راه راه کت و شلوار می‌تواند روشن بر یک زمینه تیره و یا برعکس باشد، که راه راه‌های روشن رایج‌تر از انواع تیره تر خود هستند.

کت و شلوار راه راه مردانه را چگونه به خوبی ست کنم؟

کت و شلوار راه راه مردانه را چگونه به خوبی ست کنم؟

چگونه کت و شلوار راه راه مردانه را ست کنیم؟

برخی از آقایان از این مدل کت و شلوار مردانه به جای کت و شلوار مشکی استفاده می‌کنند؛ این کت و شلوار مردانه از نظر کارکرد شبیه کت و شلوار مشکی بوده و ظاهری رسمی برای شما خواهد داشت.

کت و شلوار راه راه مردانه

کدام پیراهن مردانه را با کت و شلوار راه راه بپوشم؟

بهترین انتخابی که برای پیراهن مردانه می‌توانید داشته باشید، رنگ سفید ساده و آبی روشن است. استفاده از هر رنگ و طرح شانس شما را برای داشتن یک ست زیبا کاهش خواهد داد.

کت و شلوار راه راه مردانه

کدام کراوات را با کت و شلوار راه راه بزنم؟

هرچند بسیاری معتقد هستند که در استفاده از کراوات محدودیتی وجود ندارد، اما پیشنهاد ما به شما این است است به سراغ کراوات راه راه نروید و به جای آن کراوات نقطه ای را جایگزین کنید. ولی اگر به هر دلیل قصد دارید از کراوات راه راه استفاده کنید، توجه کنید فاصله خطوط کت و شلوار و کراوات یکسان نباشد.

کت و شلوار راه راه مردانه

بالاخره کت و شلوار راه راه مردانه بخرم؟

اگر بخواهم یک توصیه کلی به شما بکنم، بهتر است چهارمین و یا پنجمین کت و شلوار شما، کت و شلوار راه راه باشد! چرا که امکان ست کردن سایر کت و شلوارهای مردانه بسیار ساده تر از این مد خواهد بود. بهترین انتخاب‌ها برای شما عبارت است از: کت و شلوار مشکی، کت و شلوار سرمه ای، کت و شلوار خاکستری و طوسی.

بنابراین اگر قصد خرید یک دست کت و شلوار راه راه را دارید، باید حداقل ۴ دست کت و شلوار مردانه با رنگ‌های متفاوت داشته باشید.

کت و شلوار راه راه مردانه

 

مطالب مرتبط:

۱- کت و شلوار قهوه ای : چگونه کت و شلوار قهوه ای مردانه را ست کنیم؟

۲- جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه از برند خانه مد راد

۳- ۱۸ مدل کت و شلوار دامادی به همراه نکات مهم در انتخاب آن

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :