راه و روش ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید

انتخاب و نحوه ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید ترفندهای مختلفی دارد که در این مقاله به آن‌ها اشاره خواهیم نمود. راه و روش ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید را در چی بپوشم بخوانید. 

۱- بهترین پیراهن مجلسی سفید مردانه

انتخاب پیراهن مجلسی مردانه فقط مخصوص مراسمی است که به آن دعوت شده‌اید و انتخاب آن نسبت به سایر پیراهن‌های مردانه که کاربرد گسترده‌تری دارند سخت‌تر است. چرا که قرار است بهترین رنگ و مل پیراهن را بپوشید.

راه و روش ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید

پیراهن مجلسی سفید برای کت و شلوار

پیراهن مجلسی رکن اصلی مراسمی است که در آنها رسمی لباس پوشیدن مهم است. همیشه تیپ های جیمز باند را در نظر بگیرید و سعی کنید حین انتخاب پیراهن مجلسی مردانه به ایده آل‌های در تیپ او خود نزدیک شوید. پیراهنی را انتخاب کنید که بتوانید با تاکسیدو و یا کت و شلوار به خوبی ست کنید.

راه و روش ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید

پیراهن سفید مجلسی برای تیپ اسپرت

به مجلسی رسمی دعوت شده‌اید و علاقه ای به تیپ زدن با کت و شلوار ندارید. کاری ندارد، پیشنهاد ما تمرکز کردن روی خرید یک پیراهن مجلسی روشن ( ترجیحا سفید) است که طرح آن نیز تا حد ممکن ساده باشد. اگر یک استایل مردانه اسپرت را انتخاب کردید، می‌توانید با شلوار کتان و کفش لوفر به خوبی ست کنید.

راه و روش ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید

۲- پیراهن مردانه مجلسی سفید برای استفاده روزمره

پیراهن آکسفورد مخصوص استفاده روزمره آقایان است. این مدل پیراهن مردانه در مدل‌های دکمه دار و یقه پهن عرضه می‌شوند.

راه و روش ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید

پیراهن مردانه مجلسی سفید برای استفاده روزمره

پیراهن سفید مردانه برند برای محل کار

بسته به سلیقه‌تان برای لباس پوشیدن در حل کار انتخاب‌های مختلفی دارید. پوشیدن پیراهن مردانه مجلسی سفید با جلیقه و یا پوشیدن پیراهن بدون کت به همراه ژیله و یا بافت در روزهای سرد سال.

راه و روش ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید

پیراهن مردانه آکسفورد برای مهمانی

اگر به دنبال یک تیپ کلاسیک هستید، پیراهن آکسفورد بهترین انتخاب است. برای اینکه کمی مد روز به نظر برسید، کافیست آستین را تا زده و دکمه‌های پیراهن را ببندید.

تیپ مناسب دیگری که با این پیراهن می توان زد انتخاب یک پیراهن سفید و قرار دادن انتهای آن در شلوار کتان رنگی است. فقط طول پیراهن را به اندازه ای بلند انتخاب کنید که درون شلوار قرار بگیرد و شما را دچار مشکل نکند. سپس یک کفش کالج را با لباس مردانه خود ست کنید.

راه و روش ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید

۳- بهترین پیراهن مردانه دکمه دار سفید 

این پیراهن نیز مخصوص مجالس رسمی و مهم  است. از ویژگی های آن می‌توان به دکمه‌دار بودن و یقه پهن آن اشاره کرد:

پیراهن دکمه دار سفید مردانه 

این پیراهن‌ها مناسب پوشیدن در مراسم رسمی و غیررسمی هستند. می‌توانید پیراهن را در یک مجلس رسمی با کت و شلوار ست کنید و یا آن را در یک مجلس غیررسمی به همراه بلیزر، جلیقه و شلوار کتان و کراوات ست کنید.

اگر می‌خواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و مخاطب خاص را تحت تاثیر قرار دهید این مدل پیراهن دکمه‌دار به شما توصیه می‌کنیم. تیپ‌های رسمی را با آن بهتر خواهید دید ولی در مصاحبه‌های کاری بهتر است به همراه آن بلیزر و شلوار کتان بپوشید.

راه و روش ست کردن پیراهن مردانه مجلسی سفید

پیراهن دکمه دار سفید مردانه

جستجوی شما در انتخاب یک پیراهن دکمه دار نباید به مدل‌های ساده منتهی شود. اکثر آقایان برای تنوع دادن به تیپ به دنبال پیراهن‌های دکمه‌دار طرح‌دار نیز هستند که فقط مخصوص مراسم غیررسمی است. بهتر است آستین را تازد و کمتر از اکسسوری استفاده کنید.

این پیراهن بهترین انتخاب شما در پیراهن‌های طرح دار است چرا که در آن طرح‌ها به رنگ و لعاب پیراهن شما صدمه ای وارد نمی‌کنند و در کنار هم زیباییشان دوچندان می‌شود. آن را با یک شلوار پارچه‌ای مشکی و کفش قایقی ست کنید.

پیراهن سفید مردانه

پیراهن دکمه دار سفید مردانه

۴- بهترین پیراهن مجلسی مردانه آستین کوتاه

قرار نیست هر وقت به دنبال پیراهن سفید مردانه می روید مدل‌های آستین بلند و ساده را انتخاب کنید. مدل‌های آستین کوتاه طرح‌دار از دیگر انتخاب‌های خیلی خوب شما خواهند بود.

پیراهن سفید آستین کوتاه مردانه

با پیراهن آستین کوتاه هم می توان تیپ مجلسی زد به شرطی که اندازه آن فیت بدنتان باشد. آستین تنگ نباشد و دقیقا ۲یا ۳سانت بالای آرنج شما قرار بگیرند. آستین کوتاه بهترین انتخاب برای تابستان است.

پیراهن سفید مردانه

پیراهن سفید آستین کوتاه مردانه

پیراهن سفید آستین کوتاه مردانه

وقتی آستین کوتاه می پوشید کافیست روی اکسسوری تمرکز کنید و قسمت‌های نزدیک گردن را خالی بگذارید. زیادی به تیپتان نرسید چراکه یک پیراهن سفید آستین کوتاه این کار را برای تیپ شما انجام می‌دهد. این پیراهن را در مجالس رسمی و غیررسمی می‌توان پوشید ولی بیشتر مناسب مجالس غیررسمی هستند.

این مدل پیراهن آستین کوتاه این برند مناسب ترین گزینه برای تابستان شماست. به راحتی با شلوار جین ست می شود و به همراه آن می توانید کتانی یا کفش قایقی به تن کنید.

مطالب مرتبط:

۱- اصول پوشیدن پیراهن مردانه

۲- چگونه تیشرت را زیر پیراهن بپوشم؟

۳– چگونه لکه ی زیربغل پیراهن را پاک کنم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :