قرار اول چی بپوشم؟ دانستن این نکات خوشبختتان می‌کند!

به غیر از اولین روز ورود به مدرسه، مصاحبه برای شغل رویایی و رفتن به کنسرت خواننده مورد علاقه‌، موقعیت‌های زیادی در زندگی وجود دارد که باعث استرس می‌شوند که «اولین قرار» از مهم‌ترین آنهاست. برای اینکه از اضطراب خود در اولین قرار کم کنید بهترین راه حل این است که سعی کنید به مواردی که ممکن است اشتباه پیش بروند فکر نکنید. و حوستان باشد یکی از چیزهایی که می توانید در کنترل داشته باشید این است که در اولین قرار چه لباسی بپوشید.

قرار اول چی بپوشم؟

شما می خواهید تاثیر اولیه خوبی داشته باشید که کاملا منطقی است. ظاهراً هم چندین مورد وجود دارد که باید به آنها فکر کنید مثل کفش‌های پاشنه‌دار در مقابل کفش‌های کتانی، مدل و آرایش مو و یا انتخاب عطر اما همه چیز به این بستگی دارد که چه چیزی باعث می‌شود احساس کنید راحت‌ترین و بهترین نسخه از خودتان هستید. ما در اینجا چند نکته مهم برای اولین قرار گردآوری کرده‌ایم که با شما به اشتراک می‌گذاریم.

لباسی بین جدید و قدیم را انتخاب کنید

وقتی نوبت به انتخاب لباس برای اولین قرار ملاقات می رسد، به احتمال زیاد بهتر است لباسی بین جدید و قدیم را انتخاب کنید. راحت‌تر است سراغ لباسی بروید که در حد وسط قرار دارد یعنی  ترکیبی از لباس‌های قدیمی و جدید است.

قرار اول چی بپوشم؟

در واقع لباس جدید می‌تواند سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز باشد و هیچ چیز بهتر از احساس بیرون رفتن با یک لباس جدید نیست. با این حال، اگر درباره سبک یا آیتمی که قبلاً هرگز آن را تجربه نکرده‌اید اعتماد به نفس کافی نداشته باشید، می‌تواند خطرناک باشد. بنابراین با ترکیب قطعات جدید و قدیم بهترین‌ ظاهر را به دست بیاورید.

مدل موی پیچیده انتخاب نکنید

مدل موی پیچیده را انتخاب نکنید مگر اینکه آرایش مو استعداد و مهارت ویژه شما باشد. جدا از زمان زیادی که صرف آن می‌کنید باید انرژی زیادی هم قبل از قرار مصرف کنید که چندان خوشایند به نظر نمی‌رسد. مدل موهای روزمره و عادی برای اولین قرار ملاقات عالی است اما اگر می‌خواهید کمی به آن استایل بدهید به دنبال مدل‌هایی مثل نیمه ژولیده یا دم اسبی باشید که زحمت زیادی نمی‌خواهد و نیازی به تنظیم در طی مدت قرار ندارد.

قرار اول چی بپوشم؟

یک بار روی مچ دست خود عطر بزنید

داشتن رایحه خاص هیچ ایرادی ندارد، اما مطمئناً هرچقدر هم که بوی خوبی داشته باشید نمی‌خواهید هر جا که می‌روید مثل یک خوشبو کننده هوا بوی شما پخش شود. بنابراین یک بار روی مچ دست خود عطر بزنید و به هم بمالید و بعد به کنار گردن خود ضربه بزنید. عطر شما نباید آنقدر زیاد باشد که تنها چیزی که از اولین قرارتان به یاد می‌ماند بوی آن باشد.

قرار اول چی بپوشم؟

لباس تنگ نپوشید

قرارهای اول ممکن است به اندازه کافی سخت باشد پس چرا خودتان را در تنگنای پوشیدن لباسی خیلی تنگ قرار دهید در حالی که ممکن است چیزی را بپوشید که در آن احساس خوبی دارید؟

قرار اول چی بپوشم؟

جذاب بودن لزوماً به معنای تنگ بودن پیراهن، شلوار یا مانتو نیست. اگر لباس گشادی باعث می‌شود احساس راحتی بیشتری داشته باشید، حتما آن را بپوشید. اما در نهایت، هر چیزی که به شما بیشتر احساس اعتماد به نفس می‌دهد انتخاب کنید حتی اگر لباس تنگ باشد!

سبک باشید و تک رنگ، تا به چشم بیایید

به جای استفاده از تمام لوازم جانبی اجازه دهید فقط یک آیتم به چشم بیاید. برای مثال گوشواره‌های میخی روزمره خود را با گوشواره‌هایی که خیلی سنگین نیستند عوض کنید.

قرار اول چی بپوشم؟

از نظر رنگ متعادل باشید و درست رنگ‌ها را با هم ترکیب کنید اما اگر شک دارید تک رنگ باشید، یعنی لباس تمام سفید، سرمه‌ای، تمام مشکی یا هر رنگی که ترجیح می‌دهید را انتخاب کنید. این ساده‌ترین راه برای داشتن ظاهری شیک، کلاسیک و شاداب است و نیازی هم نیست سایه های رنگ کاملاً مطابقت داشته باشند.

اتو از برند و ترند مهمتر است

یکی از راه‌هایی که می‌توانید فوراً خود را  جذاب‌تر کنید این است که در لباس‌های خود ظاهری زیبا داشته باشید. این خیلی به برند، ترند یا سطح رسمی بودن لباس مربوط نمی‌شود بلکه به این بستگی دارد که لباس شما به خوبی تناسب داشته باشد و تمیز به نظر برسد. این مهم است که لباس شما اتو شده باشد و چروک یا لکه نداشته باشد.

قرار اول چی بپوشم؟

وفادار به خودتان باشید

مهمترین بخش لباس قرار اول شما این است که به آنچه هستید وفادار بمانید و اعتماد به نفس داشته باشید. بزرگترین نکته قرار اول این است که نباید بیش از حد برای تحت تأثیر قرار دادن طرف مقابل تلاش کرد یا سبک شخصی خود را به خاطر او تغییر داد.

قرار اول چی بپوشم؟

از خودتان نپرسید که آیا طرف مقابل لباسی که شما می‌پوشید را دوست دارد یا نه. برای خودتان لباس بپوشید. اصالت و اعتماد به خود جذاب‌ترین ویژگی است.

تنها انرژی است که به یاد می ماند

انرژی در اولین قرار ملاقات بیشتر از لباس به یاد ماندنی است، اما لباس مناسب مطمئنا می تواند به شما کمک کند. مردم اغلب عشق به خود و مراقبتی که شما نسبت به خودتان را دارید متوجه می‌شوند.

قرار اول چی بپوشم؟

اگر احساس اعتماد به نفس داشته باشید و به خودتا احترام بگذارید، لباسی تهیه می کنید که این انرژی را ساطع می‌کند و دیگران با شما همان‌طور رفتار خواهند کرد.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :