چگونه تی شرت را زیر پیراهن بپوشم؟

پوشیدن تیشرت زیر پیراهن کار پیچیده ای نیست و می توان خیلی ساده و سریع با آن یک استایل غیر رسمی داشت. با چند مثال ساده و موثر به این سوال شما پاسخ می دهیم که چگونه تی شرت را زیر پیراهن بپوشم؟

تی شرت می تواند ساده یا راه راه باشد، آستین بلند یا آستین کوتاه باشد و پیراهن تان می تواند دکمه هایش باز یا بسته باشد. اما باید تصمیم بگیرید که با این دو تیکه لباس چه استایلی می خواهید داشته باشید.

تیشرت با طرح گرافیکی و پیراهن جین

چگونه تی شرت را زیر پیراهن بپوشم؟

یک تی شرت مردانه با طرح گرافیکی را با یک پیراهن جین ساده بپوشید. دکمه های پیراهن را باز بگذارید یا اینکه دوتا از دکمه ی وسط را ببندید تا طرح گرافیکی روی تیشرت به سختی دیده شود. این ترکیب با یک شلوار جین مشکی تنگ در زمستان عالی می شود.

تیشرت ساده با پیراهن چهارخانه

2

این ترکیب برای زمستان و پوشیدن چند لایه لباس مناسب است. یک پیراهن چهارخانه یضخیم انتخاب کنید و زیر آن یک تی شرت با رنگ متضاد بپوشید. زیاد بودن طرح ها زیاد خوب به نظر نمی رسد پس سعی کنید تیشرت را ساده انتخاب کنید. این ترکیب را با شلوار جین ساده و بوت قهوه ای بپوشید.

تی شرت راه راه و پیراهن آکسفورد

3

این ترکیب شاید کمی زیرکانه تر از بقیه باشد اما باز هم به اندازه کافی راحت و غیررسمی است. یک پیراهن آکسفورد روشن بپوشید و دکمه هایش را باز بگذارید و زیر آن یک تیشرت راه راه افقی بپوشید. این ترکیب را ترجیحا با یک شلوار خاکی و آل استار سفید بپوشید.

مقاله چگونه تی شرت را زیر پیراهن بپوشم؟ را مطالعه کردی اگر سوالی دارید در بخش نظرات منتظر شماییم.

مطالب مرتبط:

۱-تیشرت های بلند مد روز اند

۲-شخصیت شناسی مردان از روی لباس

۳-آقایان:‌ چگونه با پیراهن جین تیپ معرکه بزنیم؟

۴- ۷ نکته کاربردی برای پوشیدن تی شرت مردانه

فاطمه رحیمی
نویسنده: فاطمه رحیمی
گشتن توی سایت های مد و استایل و منتشر کردن مطالب مورد علاقه م توی سایت چی بپوشم به اندازه ی گشتن توی پاساژ ها و خرید کردن برام لذت بخشه!


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :