محمد رضا اهوارکی در
0

شخصیت شناسی مردان از روی لباس

شخصیت شناسی مردان از روی لباس

بدون شک بسیاری از ما براساس تیپ و ظاهر افراد در موردشون قضاوت می کنیم. دقیقا در زمانی که هیچ چیزی در موردشون نمی دونیم! شخصیت شناسی مردان از روی لباس. با ما همراه باشید تا بیشتر براتون بگیم. 

۱- پسر همسایه

اصلا اهل مد و فشن نیستید. لباس پوشیدن راحت برایتان ارجح تر از لباس پوشیدن اصولی است. آنطور که راحتید زندگی می کنید. اهل پوشیدن تیشرت و شلوارک هستید. می توانید کل عمرتان را با یک شلوار جین سر کنید. از طرف دیگر شدیدا تنبل هستید و اصلا حوصله ی تغییر زندگیتان را ندارید.

شخصیت شناسی مردان از روی لباس

۲- افراد متشخص

شما با کت و شلوارتان زندگی می کنید، نفس می کشید، غذا می خورید و می خوابید. فرقی نمی کند که در قرار کاریتان هستید یا در یک جشن، همیشه کت و شلوار به تن تان است. کنترل زندگیتان تا حدودی در دستانتان است و در رابطه تان شما تعیین کننده اصلی هستید. می خواهید همه چیز سر جایش باشد. شدیدا پرخاشگر هستید و برای رسیدن به هدفتان قله ی قاف را هم فتح خواهید کرد.

شخصیت شناسی مردان از روی لباس

۳- لات سر کوچه

چیز دیگری لازم است بگویم؟ شما به روش خودتان جذاب هستید و شدیدا جلب توجه می کنید. همیشه اهل امتحان کردن لباس ها و موارد پر زرق و برق و البته کمی دِمده در مهمانی ها هستید که شما را متمایز کند. از طرفی شدیدا عاشق یاد گرفتن چیزهای جدید در زندگی هستید. آنقدر از خود راضی هستید که به دیگران و حرف ایشان اهمیت نمی دهید.

شخصیت شناسی مردان از روی لباس

۴- خواننده

بدون زنجیر و دستبند و شال تان احساس کمبود می کنید. عاشق تیپ تان هستید و همیشه در انتخاب ها به دنبال متمایزترین آیتم ها می گردید. همیشه آرام هستید ولی یک رگه ی عصبی هم دارید که موجب دور شدن افراد از شما خواهد شد. شاید شما را بعنوان یک فرد مغرور اشتباه بگیرند در صورتیکه شما شدیدا احساسی و برونگرا هستید.

شخصیت شناسی مردان از روی لباس

۵- لباس پوشیدن مبهم 

در میان لباس هایتان همه ی مواردی که شما را جذاب نشان دهد وجود دارد و شما سعی می کنید تیپی بزنید که جنبه ی مرموزانه نیز داشته باشد. همیشه از اوضاع موجود شکایت می کنید و می خواهید بقیه برایتان کاری انجام دهند. اهل خوش گذرانی هستید و به دو روز دنیا که در حال سپری شدن است هم اهمیتی نمی دهید.

شخصیت شناسی مردان از روی لباس

مطالب مرتبط:

1- شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لب

2- اکسسوری هایتان را با توجه به شخصیتتان انتخاب کنید

3- شخصیت شناسی از روی مدل ناخن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :