مدیر سایت در
0

کدام رنگ تی شرت برای من مناسب است؟

کدام رنگ تی شرت برای من مناسب است؟

بسیاری از کاربران به ما پیام می دهند و ایمیل می زنند که بهترین رنگ تی شرت چیه؟ کدام رنگ بیشتر برای سن ما مناسب است و … با ما همراه باشید تا به سوال این دوستان پاسخ دهیم. شاید از پوشیدن رنگ سرمه ای و آبی تیره دیگر خسته شده اید و دنبال کمی تغییر هستید، انتخاب رنگ تی شرت و سایر لباس ها امری است سلیقه ای و خیلی نمی توان گفت که این رنگ را بپوشید و یا نه! ولی به چند نکته توجه داشته باشید:

کدام رنگ تی شرت برای من مناسب است؟

1- با توجه به سن و جایگاه اجتماعی خود رنگ تی شرت تان را انتخاب کنید. 

اگر سن شما بیش از 35 سال است و مدیر یک مجموعه هستید پوشیدن تی شرت با رنگ صورتی و زرد خیلی مناسب جایگاه شما و همچنین سن شما نیست. اگر به فکر پوشیدن رنگ های روشن هستید ما رنگ سفید را به شما پیشنهاد می دهیم.

2- محل استفاده تی شرت می تواند در انتخاب رنگ تاثیر گذار باشد

اگر قصد پوشیدن تی شرت در محل کار را دارید (منظورمان شرکت هایی است که مانند گوگل اجازه می دهند تی شرت بپوشید است!) در این گونه ادارات خیلی در انتخاب رنگ تی شرت با محدودیت مواجه نیستید و می توانید رنگ های جیغ تری انتخاب کنید: رنگ زرد، آبی روشن پیشنهاد ما به شماست.

اما به راستی کدام رنگ های تی شرت هوادار بیشتری دارد؟

براساس آخرین آمارهای استخراج شده از طرف تولید کنندگان رنگ های سفید، مشکی، آبی اقیانوسی، خاکستری و قرمز به ترتیب پر طرفدارترین رنگ ها در انتخاب تی شرت در میان آقایان بوده است. اساسا اگر ورزشکار هستید و محدودیت هایی که در بالا به ان اشاره کردیم را ندارید می توانید رنگ های شادتری را بپوشید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه یک تی شرت انتخاب و از آن نگهداری کنم؟

2- نکاتی کلی در انتخاب تی شرت در فصل تابستان

3- چگونه یک پلوشرت مناسب بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :