بهراد در
0

اعتیاد به پوشاک مردانه

اعتیاد به پوشاک مردانه

اعتیاد به پوشاک مردانه هم مثل هر نوع اعتیاد دیگه ای بده. ممکنه تو قیافه ظاهری تون تاثیر منفی نذاره و برعکس تاثیر مثبت هم بزاره ولی باعث میشه اطرافیانتون، نسبت به شما احساس خوبی نداشته باشند و ساده تر بگم ازتون بدشون بیاد. برای اینکه بفهمید آیا شما هم مبتلا به اعتیاد به پوشاک مردانه هستید یا نه با چی بپوشم همراه باشید.

از جایی این موضوع رو انتخاب کردم که یکی از دوستانم که به شدت به این موضوع اعتیاد داشت، روی اعصابم رفته و بعد از مدتی گشت و گذار به این نتایج رسیدم. اون بزرگوار می گفت من تنها نیستم و خیلی ها مثل من هستن و من هم این مقاله رو تقدیم میکنم به همه اونهایی که مثل اونن.

1- فکر می کنید خیلی خوشتیپ هستید

وقتی وارد جمعی میشید و دوستاتون م هستن، حتی قبل رسیدن هم فکر میکنید که از همه خوشتیپ تر هستید و وقتی هم رسیدید اصلا دوست ندارید با بقیه دیده بشید، چرا که باعث افت کلاستون میشن و احساس می کنید همه دارن شما رو نگاه می کنند. اولا هیچکس شما رو نگاه نمیکنه، مگر خیلی عادی و سرسری. مگر اینکه قیافتون خیلی خوب باشه. دوما شما توین جمع خوشتیپ ترین نیستید و در اصل بی شخصیت ترین هم هستید که اینطور فکر میکنید. بی ادب، بوق بوق بوق ….. ببخشید یاد رفیقم افتادم اعصابم خورد شد.

در ضمن این گروه فکر می کنند که پیشوای همه خوشتیپ ها هستن و رسالت اونها هم اینه همه رو خوشتیپ کنن (از نظر خودشون). مثلا اگه از یک شخص که اعتیاد به پوشاک مردانه داره بپرسید بین این 2 تا کدوم؟ مطمئنا هر دو رو نقض میکنه و چنان توکمدتون میگرده تا لباس مشابه لباس خودش رو پیدا کنه.

2- یک عالمه لباس میخوای بخری

تقریبا روزی نمیشه که یک لباس تو ذهنت بیاد برای خرید. درسته؟ واقعا؟ معتاد. این یکی از علائم اعتیاد به پوشاک مردانه هستش. دیده شده برخی تو کتاب مینویسن چه لباسایی میخوان (مختص آقای رضا بوق نژاد). نکن برادر، مگه بیماری داری؟ حتی مد هم با این سرعت عوض نمیشه به مولا.

3- وقت زیادی تو اتاق پرو هستید

اتاق پرو برای شما مثل سرویس بهداشتی میمونه و تقریبا وقتی شما تو هستید پشتش یه صف طولانی شکل میگیره؟ بعضی اوقات هم داد میزنن میگن ببرش دیگه؟ خیلی ها پول پارکینگ میدن و میان یک لباس رو انتخاب میکنن و شما باعث میشید اونها یکبار دیگه پول پارکینگ بدن چرا که فقط یکساعت شما تو اتاق پرو هستید. اشتباهه. شرم آوره. خیلی بی ادبی (به این قسمت ربط نداشت، یاد قسمت یک افتادم دوباره)

4- کمدتون پر از لباسه

چیه؟ این علامت رو هم داری؟ نکنه انتظار داری ادامه بدم بگم چیه؟ خو کمد پر از لباسه دیگه. معتاد

اعتیاد به پوشاک مردانه

چیه؟ عکسش بی ربطه؟ مقاله منه دوست دارم عکسش بی ربط باشه. والااا

مطالب مرتبط:

1- چجوری یک لباس رو بپوشم که تکراری نشه؟

2- طرح بته جقه رو لباس آقایان

3- از لباس دیگران الهام بگیرید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :