بهراد در
0

از لباس دیگران الهام بگیرید

از لباس دیگران الهام بگیرید

همه آدم ها دوست دارند بهترین تیپ و قیافه رو داشته باشند و یکی از راحت ترین و مطمئن ترین روش ها اینه که از دیگران الهام بگیرید. چون در وهله اول شما وقتی لباسی رو تن کسی می بینید و میپسندید به این فکر میوفتید که شاید این لباس مناسب من هم باشه. با چی بپوشم همراه باشید.

وقتی میگم از دیگران الهام بگیرید منظورم این نیست که دقیقا همون لباس یک نفر دیگه رو بپوشید ولی باید ذهن بازی داشته باشید چون بالاخره هیچکس سلیقه شما رو نمیدونه. موضوع مهم دیگه اینه که هیچوقت سریع تصمیم نگیرید چون در این موضوع هرقدر بیشتر عکس ببینید بیشتر میتونه بهتون کمک کنه تا تصمیمات بهتری بگیرید.

برای ایکه لباس افراد رو ببینید هم توصیه نمیکنم مثل لات سر خیابون واسید و تسبیح بچرخونید. خیلی راحت میتونید به سایت های مختلف سر بزنید که حداقل تا این لحظه از تظر مراجع ذیصلاح مشکلی ندارند (خدا رو شکر). ما این سایت ها رو بهتون معرفی میکنیم ولی حتی اگه یکباری در ارتباط با این سایت ها به مشکل برخوردید بازم میتونید تو گوگل و خیلی جاها لباس خوب و ایده خوبی پیدا کنید. در مرحله آخر هم میشه چارپایه بزارید در خونتون و ملت … ملت رو نگاه کنید.

1- سایت مناسب برای آقایان و خانم ها

2- مناسب آقایان

3- مناسب خانم ها

اینها تنها گوشه ای از سایت هایی هست که میشه دید. و در توصیخه آخر اگر انتخاب کردید که بصورت حضورت و سه بعدی ملت رو ببینید و ازشون الهام بگیرید، زل نزنید. هیچکس فکر نمیکنه داری از لباسش الهام میگری. چون اگه به لحظه برگرده با صحنه پایین مواجه میشه. نکن برادر من، نکن خواهر من. در مورد برخی آقایون هم باید گف از لباس خانم ها الهام نگیرید.

از لباس دیگران الهام بگیرید

مطالب مرتبط:

1- یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم

2- چگونه لباس شب انتخاب کنم؟

3- من با این شکمم چی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ازهر در تاریخ 23 ژوئن 2016

سپاس فراوان از مطالب زیبا و اموختنی شما و همینطور زحماتتون برای طنز و شوخ طبعی
من دانشجوی دکترای باکتری شناسی پزشکی هستم و روزی یک ساعت در این سایت وقت صرف می کنم و همیشه از این سایت برای پوشش خودم در دانشگاه استفاده می کنم
دوست عزیز به طنز و سلیقه خوبتون ادامه بدید
بت تشکر

بهراد در تاریخ 23 ژوئن 2016

با سلام و تشکر از شما دوست گرامی و خواننده محترم وبسایت چی بپوشم
لطف کردید که دیدگاهتون رو مطرح کردید. حتما به سلیقه شما (که البته سلیقه خودمم هست وگرنه به هیچ عنوان) جلو میریم. امیدوارم بعد از این زمان که تو سایت گذروندید یکم روحیتون هم عوض بشه، حداقل تلاش بنده و کل تیم همین بوده.
با تشکر و سپاس

علی در تاریخ 20 فوریه 2017

سایت بسیار خوب و آموزنده ای است. سپاس از زحمات شما. خیلی استفاده کردم.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :