بهراد در
0

یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم

یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم

چطور یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم و بازم خوش تیپ بنظر بیایم؟ واقعا سوالیه برای خودش. البته فکر نکنید منظورم اینه که به یک لباس عادت کنید و تا دمار از روزگارش در نیاوردید تموم نکنید. شاید بعد عادت کردن به برخی کت و شلوار ها سر کار یکم بهشون وابستگی پیدا کنید ولی چند تا حقه هست که اگه چی بپوشم رو دنبال کنید بهتون میگم تا لباستون مثل عمو نوروز نباشه.

یکی از گویندگان خبر استرالیا در 2014 گفت که او یک سال هست که بدون اینکه کسی متوجه بشه، یک دست کت و شلوار را میپوشیده و همین باعث شد تا ما بخواهیم یکم بیشتر به این فکر کنیم که چطور یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم و بازم از دید دیگران خوشتیپ بنظر بیایم. حالا هم نتایج این تفکر عمیقمون رو باهاتون شریک میشیم. البته دلیل اینکه چرا ایشون این راز رو افشا کرد، در موضوعات سایت ما نیست  برای همین بیخیال. نگردی دنبالشا.

1- پیراهنتون رو عوض کنید

فکر کنم تنها کسی که این یک موضوع رو حدس نزده خدابیامرز خواجه خافظ شیرازی بوده. برای همین زیاد توضیح نمیدم.

یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم

2- اصلا پیراهن نپوشید

چی؟ اخراج شدی؟ برادر من کی گفت لخت بری سر کار؟ منظورم اینه که بجای پیراهن تیشرت بپوش. این یکی از مواردیه که باعث میشه تیپ شما از حالت رسمی به حالت کژوال یا غیر رسمی  و روزانه تغییر کنه که یک تغییر استایل اساسی بشمار میاد. حتما امتحان کنید.

یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم

3- تعویض کنید

یکی از مشکلات اینکه بخواهیم یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم این هست که شلوار شما عموما بعد مدتی استفاده مداوم از فرم خارج میشه و نیاز به استراحت داره. اگه یک دست دیگه عین همون داری با هم عوض کن مثلا کت این با شلوار اون و برعکس.

4- به لوازم جانبی بیشتر دقت کن

درست مثل همون پیراهن و تیشرت میشه بجای کفش رسمی، کفش های کالج و در عین حال شیک پوشید. به شخصه امتحان کردم و جواب خوبی گرفتم. البته فقط کفش نیست و میشه پوشت رو هم عوض کنید. بعله بعله ساعت هم هس، دیگه نباید همه چیز رو براتون لقمه کنم که.اااا

یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم

5- کت و شلوارتون تیره هست دیگه؟

شرمنده یه سوال. کت و شلوار رنگ روشن رو نمیخوای کل سال بپوشی. نه؟ درسته که کت و شلوار های روشن و راه راه خیلی هم شیک هستن ولی خیلی راحت تو ذهن میمونن و بهتره که کت و شلوارتون تیره باشه تا لو نرید.

6- جنسش مناسب باشه

در آخرین مورد از مقاله یک دست کت و شلوار را هر روز بپوشیم میرسیم به اینکه جنس کت و شلوار خودتون را از اول خوب انخاب کنید. چیزی که بشه طول سال پوشید و مثلا تو آفتاب تابستان از گرما پخت نشید و عرق نید و بعد اون نشان افتخار رو فردا به دید عموم بگذارید.

مطالب مرتبط:

1- تیپ غیر رسمی با کت و شلوار خاکی

2- چگونه با کت و شلوار استایلی معرکه بسازیم؟

3- چگونه کت و شلوار طوسی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :