جدیدترین مدل های لباس مردانه که این روزها مد است

0

خوشبختانه ما در قلب تغییرات طراحی و تولید لباس مردانه قرار داریم، در این حین بسیاری از مدل‌های لباس که قبلاً وجود داشته‌اند افول کرده یا به طور کل از مد افتاده‌اند و شرایط جدید امکان مانور و راحتی بیشتری را برای انتخاب پوشش مناسب فراهم شده است. طراحان لباس با به دست آوردن نیازهای این نسل طراحی‌ها و مدل های لباس جدیدی ارایه کرده‌اند، جدیدترین مدل های لباس مردانه که این روزها مد است را در چی بپوشم بخوانید. 

جدیدترین مدل های لباس مردانه

۱- می‌توانید استفاده از کراوات را فراموش کنید

استفاده از کراوات و همچنین کت و شلوار در حال منسوخ شدن است! به خصوص در استارت آپ‌ها. به جای این سبک از پوشیدن لباس مردانه، استفاده از پولوشرت و یا تی شرت‌های آستین بلند به همراه کت مد روز به حساب می‌آید. همچنین شلوار جین و کتان نیز جایگزین شلوار پارچه ای شده است.

جدیدترین مدل های لباس مردانه

۲- متناسب با شرایط لباس مردانه را انتخاب کنید

این روزها بسیاری از آقایان تمایل به استفاده از طرح و رنگ‌های جدید و مختلف هستند، بنابراین شما هم می‌توانید کمی ریسک کرده و به جای پوشیدن کت و شلوار مشکی و کراوات‌های تیره انواع مدل های جدید را امتحان کنید.

جدیدترین مدل های لباس مردانه

۳- می‌تواند کتانی سفید را با هر مدل لباس ست کرد

کتانی‌های سفید مسیر طولانی را از زمین تنیس تا دنیای مد را طی کرده‌اند. تطبیق پذیری بالای این مدل کفش مردانه باعث شده تا از لباس مردانه اسپرت تا لباس رسمی از آن استفاده شود بدون آنکه تردیدی در استایل و تیپ شما به وجود بیاورد. این مدل کتانی در روزهای گرم تابستان بهترین انتخاب برای پاهای شما هستند.

جدیدترین مدل های لباس مردانه

۴- تمام هفته اسپرت بپوشید

اگر به آخرین مدل های لباس مردانه نگاه کنید مشاهده می‌کنید که تمرکز روی لباس‌هایی با اندازه‌های نامتعارف و انعطاف‌پذیر است که تنها می‌توانید آن را در مراسم مختلف از یک شام دو نفره تا محیط کار و … بپوشید بدون آنکه کوچک‌ترین تغییری را در استایل قبلی خود احساس کنید، فقط کافیست کمی شچاع بوده و انواع کتانی، سوئیشرت، هودی و … را در کمد لباس خود موجود کنید.

جدیدترین مدل های لباس مردانه

۵- لباس کژوال بپوشید

لباس‌های اسپرت و ورزشی می‌توانند بارها و بارها و در هر زمانی و برای هر موقعیتی استفاده شوند. تمایلات به سمت این لباس‌های لوکس در سال‌های اخیر به‌شدت تحت تأثیر قرار گرفته است. برندهای بزرگ و معتبر به سمت لباس‌هایی غیررسمی مانند شلوار ورزشی و تاب حرکت کرده که آن‌ها را به اقلامی لوکس در تمام رسانه‌های اجتماعی تبدیل کرده است.

امروزه یک جفت شلوار و لباس ورزشی که خوش دوخت و متناسب باشد در هر جایی قابل‌استفاده است. همین مدل لباس مردانه به شما اجازه می‌دهد که هودی‌ها، جوراب‌های سفید یا کاپشن خلبانی بپوشید.

 

مطالب مرتبط:

۱- ۳۳ تیپ اسپرت مردانه مخصوص آقایان جوان

۲- چند نکته و روش برای ست کردن کراوات باریک با لباس ها

۳- راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

حمید شمس الهی
نویسنده: حمید شمس الهی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :