محمد رضا اهوارکی در
0

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

همه کم و بیش با کتانی کانورس که با نام آل استار نیز می‌شناسیم و آن‌ها را در مدل‌های ساق‌دار و یا مدل‌های تخت دیده‌ایم و آشنایی داریم و اگر آن‌ها را امتحان نکرده باشیم حتما دوست داریم که یک بار پوشیدن آن‌ها را تجربه کنیم. از ابتدای تولید این مدل کتانی، کمپانی سازنده به ندرت تغییرات بزرگی در طراحی این کفش‌ها داده است و همیشه به طراحی اولیه‌اش پایبند بوده است. کتانی‌های کانورس در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند که برای ست کردن آن‌ها نیاز به شناخت مدل‌های مختلف آن داریم.

 

با برند کانورس بیشتر آشنا شوید

کفش‌های کانورس برای اولین بار در سال ۱۹۱۷ معرفی شدند. در دنیایی که طراحی کفش‌های ورزشی هر ساله تغییر می‌کند ایده اصلی کفش آل استار یا کانورس همیشه ثابت بوده است. کفش کتانی کانورس توسط تیم بسکتبال آمریکا در المپیک سال ۱۹۳۶ پوشیده شد. در سال ۱۹۷۰ حدود ۵۵۰ میلیون جفت از کتانی‌های کانورس تولید شده بود. امسال این کمپانی جشن ۱۰۰ سالگی‌اش را برگزار می‌کند و مطمئنا شما هم یک جفت از این کتانی‌های خاطره ساز را داشته و یا دارید. این کمپانی از تولید کتانی‌های ورزشی برای بسکتبالیست‌ها شروع کرد و این روزها شاهد فراگیر شدن کتانی‌های این برند در پای جوانان و نوجوانان در اکثر نقاط دنیا هستیم.

کتانی‌های کانورس در دو مدل ساق بلند و ساق کوتاه عرضه می‌شوند و طرح‌ها و الگوهای هر مدل هم متفاوت است. کلاسیک‌ترین طراحی آن مشکی و سفید است و این رنگ بندی زیبا را می‌توانید هم در مدل‌های ساق بلند و هم تخت مشاهده کنید.

۱- کتانی کانورس ساق‌دار سفید

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

اگر کمی ریسک پذیر هستید می‌توانید این رنگ از کتانی کانورس را با شلوار جین تیره در محل کار و یا مهمانی‌های دوستانه بپوشید. راستی اگر خیلی به تمیز بودن این کتانی‌ها و چرک نشدن‌شان اهمیت می‌دهید مطالعه این مقاله را توصیه می‌کنیم.

اگر به دنبال استایلی تابستانه یا کژوال هستید یک جفت کتانی کانورس انتخاب ایده‌آلی است. با توجه به رنگ روشن این کفش‌ها پوشیدنشان در زمستان کمی ریسک است. اگر می‌خواهید استایل تک رنگ خوب داشته باشید کتانی کانورس ساق‌دار سفید را با شلوار جین مشکی و یا خاکستری تیره ست کنید.

۲- کتانی کانورس ساق‌دار مشکی

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

اگر به دنبال یک جفت کتانی هستید که با بیشتر لباس‌های شما همخوانی داشته باشد، این کتانی برای شما مناسب است. تاریخ و پیشینه غنی کتانی کانورس را می‌توان در طراحی کلاسیک این مدل تجسم کرد. این مدل کانورس به یک جزء اصلی این برند تجاری در طول سال‌ها تبدیل شده است. این کتانی را هم در محل کار و هم در مهمانی ها و برای استفاده روزمره نیز می توانید بپوشید.

لباس‌هایی که با کتانی کانورس ساق بلند سفید و مشکی ست می‌شوند

اگر می‌خواهید استایلی متفاوت داشته باشید می‌توانید کتانی کانورس سفید و مشکی را با شلوار جین مشکی و تی شرت طرح‌دار مشکی و یک کت اورسایز مشکی ست کنید.

۳- کتانی کانورس مشکی 

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

این رنگ مناسب تیپ‌های مونوکروم است و تنها موقعیتی که باید مراقب باشید تا این رنگ تیپ شما را خراب نکند زمانی است که تیپ سر تا پا مشکی زده‌اید. وقتی کتانی مشکی رنگ کانورس می‌پوشید می‌توانید شلوار جین به همراه پیراهن به تن کنید و زیبایی تیپ خود را چند برابر کنید. البته شلوار جین چسبان هم مناسب هستند اگر قصد داشتن تیپی کاملا غیر رسمی را دارید.

۴- بایدها و نبایدها

  • یا تیپتان را در مرکز توجهات قرار دهید یا کتانی کانورس‌تان را. در صورتی که یکی از اجزای تیپ شما مثل پیراهن یا شلوار را مانند کتانی‌تان در مرکز دید قرار دهید مسلما کتانی شما به اندازه کافی دیده نخواهد شد.
  • تیپ های رنگین و طرح‌دار خود را با کتانی‌های طرح‌دار ست نکنید.
  • می‌توانید رنگ غالب تیپ خود را با رنگ کتانی‌تان ست کنید.
  • اگر تصمیم دارید کتانی‌ها را بدون بند به پا کنید طوری آن‌ها را بپوشید که شل و بهم ریخته روی پای شما دیده نشوند.
  • آن‌ها را با شلوار جین گشاد به پا نکنید.

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

راه و رسم پوشیدن کتانی کانورس

مطالب مرتبط:

۱- شستن کفش کتانی در ماشین لباسشویی

۲کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

۳- چطور در محل کار جین و کتانی بپوشیم؟

۴- تاریخچه برند ونس به همراه ۳۰ مدل کتانی ونس

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

حامد نامداری در تاریخ 03 آوریل 2017

خیلی زیبایی ندارد

سارا هنجنی در تاریخ 25 آوریل 2017

من عاشق کتانی کانورس هستم

دانیال در تاریخ 11 آگوست 2019

منم همیشه آل استار کانورس میپوشم .ولی نمیدونم چرا تو مشهد کم پیدا میشهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :