کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

24 سپتامبر 2016 ساعت 15:46

توسط محمد رضا اهوارکی

کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟ در این مقاله قصد معرفی 7 مدل پیراهن مردانه اکسفورد را داریم. پیراهن آکسفورد از روی جنس و نحوه دوخت خود می گیرد. این پیراهن ها اغلب از پنبه و پلی استر به صورت تواما ساخته می شوند. در نتیجه احتمال چروک شدن این مدل پیراهن مردانه حداقل ممکن است. 

۱- پیراهن سفید آکسفورد

پیراهن مردانه  آکسفورد سفید یکی از زیباترین و شیک ترین پیراهن هایی است که می توان پوشید. به راحتی با هر رنگی ست می شود و دست شما را در انتخاب پوشاک دیگرتان باز می گذارد. با هر رنگ پوستی ست می شود و خلاصه بهترین انتخاب یک جنتلمن خواهد بود.

کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

۲- تیپ هوشمندانه با پیراهن سفید آکسفورد 

منظور از تیپ هوشمندانه تیپی بین تیپ رسمی و غیررسمی است. برای داشتن همچین تیپی شما می توانید از شلوارهای کتان رنگی استفاده کنید. کتانی های Converse و یا کفش های رنگ پوستی باریک هم به راحتی با شلوار شما ست می شوند.

شاید پیراهن آکسفورد مناسب تیپ های رسمی نباشد ولی به خوبی می تواند برای شما نقش یک پیراهن مردانه سفید زیر کت بلیزرتان را بازی کند. می توانید علاوه بر بلیزری خوش رنگ از یک شلوار جین هم استفاده کنید. به همراه شلوار جین می توان کفش رسمی پوشید و تیپ را به سمت رسمی بودن برد. در نهایت یک پوشت می تواند کامل کننده تیپ شما باشد.

کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

۳- تیپ غیررسمی با پیراهن آکسفورد سفید

برای تیپی غیررسمی می توانید پیراهن مردانه سفید زیبایتان را با شلوارک یا شلوار کتان رنگی پوشیده و به همراه آن کتانی یا کفش کالج بپوشید. نپوشیدن جوراب و بالا زدن آستین ها از مهمترین مواردی است که باید در این تیپ رعایت کرد.

کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

۴- پیراهن آکسفورد آبی/ آبی روشن

مانند پیراهن آکسفورد سفید، رنگ آبی یا آبی روشن آن هم تقریبا با اکثر مدل ها ست می شود. شما می توانید یک پیراهن آکسفورد آبی روشن را با جین های تیره و روشن و یا شلوار کتان های رنگی و تقریبا هر مدل کفشی ست کنید.

کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

۵- لایه ای پوشیدن پیراهن های آکسفورد آبی

وقتی صحبت از روی هم پوشیدن این پیراهن ها می شود متوجه می شویم که انتخاب های زیادی برای شما وجود دارد. شما می توانید این پیراهن را به عنوان یک لباس روی تیشرت سفیدتان بپوشید و دکمه های آن را باز بگذارید. همچنین می توان برای این تیپ از پیراهن آکسفوردی با یک سایز بزرگتر استفاده کرد و برای اینکه روی بدنتان شل و ول دیده نشود آستین های آن را تا کرد. در این تیپ اکسسوری های شما به چشم می آیند. از یک ساعت یا عینک آفتابی گران قیمت استفاده کنید و خودتان تغییر را حس کنید. همچنین می توان روی پیراهن آکسفورد آبی یک کت و یا بلیزر طوسی یا سرمه ای پوشید و همچنان خوشتیپ بود.

کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

۶- پیراهن آکسفورد مشکی

برای کسانی که عاشق تیپ های مونوکرومتیک هستند پیراهن آکسفورد مشکی بهترین انتخاب است. آن را باشلوار جین مشکی و یک ساس بند زیبا باید ست کرد. همچنین برای کسانی که عاشق امتحان کردن تیپ های جدید هستند پوشیدن یک دست کت و شلوار مشکی و کفش های مجلسی به همراه این پیراهن را پیشنهاد می کنیم.

کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

۷- پیراهن آکسفورد قرمز

اگر از جمله افرادی هستید که می خواهید با مد پیش بروید و پوشیدن طرح های شلوغ و رنگ های عجیب برایتان اهمیتی ندارد پوشیدن یک دست پیراهن آکسفورد قرمز را به شما پیشنهاد می کنیم. خصوصا اگر پیراهن آکسفورد سفید را امتحان کرده اید و در پوشیدن و ست کردن آن موفق بوده اید و به دنبال تنوع هستید این بهترین انتخاب شما می تواند باشد. آن را با شلوارهای رنگ تیره مثلا شلوار جین سرمه ای بهتر است ست کنید. پوشیدن این رنگ و تیپ زدن با آن مخصوص فصول سرد پاییز و زمستان است.

کدام پیراهن مردانه را بپوشم؟

مطالب مرتبط:

۱- راه و روش پوشیدن پیراهن مردانه صورتی 

۲- اصول پوشیدن پیراهن مردانه

۳- چگونه تیشرت را زیر پیراهن بپوشیم؟

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است