محمد رضا اهوارکی در
0

راه و روش پوشیدن پیراهن مردانه صورتی

راه و روش پوشیدن پیراهن مردانه صورتی

پوشیدن پیراهن مردانه صورتی اصلا کار دشواری نیست. این رنگ رنگی است که به اکثر آقایان میاد و محبوب آن هاست. ولی پوشیدن آن و ست کردنش با لباس های دیگر شاید برای عده ای علامت سوالی در ذهنشان ایجاد کند. از این رو در این مطلب به راه و روش پوشیدن پیراهن مردانه صورتی اشاره خواهیم نمود. 

single_content ad banner

کت و شلوارها مناسب برای پیراهن مردانه صورتی چه رنگی است؟

پوشیدن یک پیراهن صورتی به همراه کت و شلوارهایی در اکثر رنگ ها فوق العاده می شود. یکی از رنگ های رایجی که با آن می پوشند طوسی است. به هرحال باید به دنبال رگه ی مناسبی از طوسی باشید. منظور ما رگه هایی است که در آن ها آبی بیشتری به کار رفته است و درصد تیره تر بودنشان کمتر است. چراکه شما یک پیراهن صورتی پوشیده اید و نمی خواهید تیپتان را تیره کنید پس با طوسی روشن تر آن را روشن نگاه دارید.

پیراهن مردانه صورتی را هرگز با کت وشلوارهای براق به تن نکنید. کفش های شما باید قهوه ای یا رنگی شبیه به پوست باشند که با پیراهن صورتی و کت وشلوار طوسی ست شود. بهتر است که به همراه این ها کراوات نبندید که تیپتان زیادی رسمی نشود که مجبور شوید به دنبال رنگی در خور ست کردن با کت شلوار و پیراهنتان باشید.

راه و روش پوشیدن پیراهن مردانه صورتی

اگر به طوسی علاقه ای ندارید پس مشکی و خاکستری بهتر است. صورتی رنگی متنوع است و مسلما خیلی رنگ ها با آن ست می شوند. اگر اعتماد به نفس بالایی دارید از کت شلوارهای راه راه استفاده کنید که با پیراهن صورتی فوق العاده مچ می شوند و جزییاتشان بهتر معلوم می شود.

اگر کت شلوار شما مشکی یا خاکستری است بهتر است کفش های رسمی به تن کنید و کفش کالج و یا پاشنه تخت جلوه ی زیبایی نخواهد داشت. کفش های رسمی به قدری صاف هستند که تیپ شما را هوشمندانه نشان دهند و بهتر است به دنبال کفشی با جزییات بالا نباشید.

راه و روش پوشیدن پیراهن مردانه صورتی

تیپ غیررسمی 

پوشیدن یک پیراهن صورتی فقط برای محیط کار نیست، می توانید از آن برای استفاده روزمره هم استفاده کنید. بهترین مورد درباره ی آن این است که رنگی متنوع است و ست کردنش با انواع شلوار جین مثل آب خوردن می ماند.

شلوارهای کلاسیک جین یا آبی به خوبی با آن ست می شوند و بهتر است کمی چسبان یا تنگ انتخاب شوند و زیادی روی تن شما شل و افتاده نباشند. پاچه های شلوار جینتان را تا زده و بگذارید قوزک پایتان نمایان شود، حال آن را با یک کفش کالج قهوه ای ست کنید.

راه و روش پوشیدن پیراهن مردانه صورتی

مطالب مرتبط:

1- آقایان چگونه صورتی بپوشم؟

2- چگونه صورتی زیبا داشته باشیم؟

3- چگونه ست خردلی بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :