فاطمه مهری در
0

چگونه ست خردلی بپوشیم؟

چگونه ست خردلی بپوشیم؟

ست کردن بعضی از رنگ ها با هم کمی مشکل است به خاطر همین افراد بیشتر از رنگ های سفید مشکی استفاده می کنند. بعضی از بانوان رنگ خردلی را دوست دارند اما از پوشیدن آن اجتناب می کنند اگر رنگ خردلی با بعضی از رنگ ها ترکیب شود پیچیده و بسیار شیک به نظر خواهد رسید بعضی از بانوان فکر می کنند که رنگ هایی که با خردلی ست می شوند بسیار محدود است اما این فکر اشتباهی است کافی است کمی سلیقه به خرج دهیم در این صورت می توانیم دو رنگ متفاوت را با هم بپوشیم اما چگونه ست خردلی بپوشیم؟

چگونه ست خردلی بپوشیم؟

در این مقاله تصاویری از ست خردلی با حداقل سه رنگ به نمایش گذاشته شده که در نگاه اول پر جنب و جوش و جالب است، شما می توانید تی شرت های خردلی رنگ را با انواع شلوار و کیف و کفش ست کنید.

چگونه ست خردلی بپوشیم؟

خردلی با صورتی و قهوه ای و مشکی

چگونه ست خردلی بپوشیم؟

خردلی با سفید و مشکی و صورتی

چگونه ست خردلی بپوشیم؟

خردلی با بنفش و سفید و سرمه ای

چگونه ست خردلی بپوشیم؟

خردلی با مشکی و زرشکی و سرمه ای

چگونه ست خردلی بپوشیم؟

خردلی با مشکی و زیتونی و قهوه ای

کیف خردلی

ست لباس خردلی رنگ را می توانید با کیف های خردلی رنگ هم ست کنید.

چگونه ست خردلی بپوشیم؟

همان طور که می بینید شما تعداد زیادی از گزینه ها را برای پوشیدن با لباس های خردلی رنگ دارید اما رنگ های دیگری هم هستند که به راحتی با هم ست می شوند همانطور که می دانید سفید و مشکی با هر لباسی ست می شوند اما رنگ های دیگر  به صورت سبز و بلوطی یا صورتی و شرابی یا بنفش و زرد هم هستند که ترکیب فوق العاده و زیبایی را به وجود می آورند.

سبز و بلوطی

ترکیب این دو رنگ نیز عالی به نظر می رسد لباس های سبز رنگ با مشکی نیز جفت می شود اما اگر از پوشیدن لباس مشکی خسته شده اید می توانید رنگ سبز را با بلوطی ست کنید پوشیدن لباس سبز با کیف و کفش بلوطی نیز گزینه مناسبی است.

بنفش و زرد

این دو رنگ نیز اگر با هم پوشیده شوند یک ترکیب مناسبی ایجاد می کنند مثلا می توانید یک مانتوی زرد را با شال و شلوار بنفش بپوشید.

شرابی و صورتی

لباس هایی با رنگ های صورتی و شرابی را هم می توان با هم ترکیب کرد اما بهتر است که صورتی آن کمرنگ باشد.

مطالب مرتبط:

1- با قرمز چه رنگی بپوشید؟

2- با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟

3- چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :