chadmin در
0

چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟

چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟

اگر شما با رنگ‌ها آشنا باشید، انتخاب لباس مناسب که با رنگ‌های دیگر به راحتی هماهنگ شود کار سختی نخواهد بود. چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟ سوالی که مارا در بعضی مواقع درگیر خود می کند. بسیاری از ما در طول روز بیشتر از رنگ های سفید، سیاه، طوسی و قهوه ای برای انتخاب لباس خود استفاده می کنیم چون هم راحت تر با هم ست می شوند و هم زمان زیادی برای فکر کردن و هماهنگ کردن رنگ ها لازم نیست اما کافی است تا کمی هنرمندی و ذوق و سلیقه به خرج داده و دو رنگ متفاوت را به زیبایی کنار هم قرار دهیم. امروز با ارائه این مطلب همگی متوجه خواهیم شد برای ست کردن رنگ‌ لباس از چه اصولی باید پیروی کنیم.

 

اصول کلی ست کردن رنگ‌ لباس

نحوه ترکیب کردن و ست کردن رنگ لباس های مختلف با یکدیگر، هم یک علم است و هم یک هنر. اگر شما پولدارترین فرد جهان باشید و گرانترین لباس‌های دنیا را هم در کمد خود داشته باشید، اما ندانید که چطور رنگ آنها را با هم ست کنید، همه چیز خراب می‌شود. در نتیجه، بسیار مهم است که به جزئیات با دقت نگاه کنید و بدانید که ترکیب کردن رنگ لباس‌ها با هم چه کار حساس و مهمی است.

به عنوان مثال، به لباس‌هایی که طراح لباس مورد علاقه‌تان طراحی می‌کند خوب دقت کنید. با کمی دقت، متوجه می‌شوید که ترکیب رنگ تمام این لباس‌های، هارمونی زیبایی با هم ایجاد می‌کنند. حتی اگر فردی هستید که اهل ریسک کردن هستید و دوست دارید لباس‌های متنوع بپوشید، بهتر است در ابتدا قواعد ترکیب کردن رنگ‌ها با هم را یاد بگیرید! اگر از رنگ‌ها هیچ چیزی نمی‌دانید، نگران نباشید؛ چون ما در مقاله امروز قصد داریم تا شما را با نحوه ترکیب کردن و ست کردن رنگ‌های مختلف لباس آشنا کنیم.

اصول کلی ست کردن رنگ‌ لباس‌هااصول کلی ست کردن رنگ‌ لباس‌ها

 

از کجا بدانیم که باید چه رنگ‌هایی را با چه رنگ‌هایی ترکیب کنیم؟

اینکه شما از رنگ‌های درستی استفاده کنید و این رنگ‌ها را به درستی با هم ترکیب کنید، امر بسیار مهمی است. انتخاب رنگ مناسب برای یک لباس، همان چیزی است که استایل شما را از دیگران متمایز می‌کند. به همین دلیل است که رنگ‌ها و نظریه‌هایی که در مورد رنگ‌ها وجود دارند، نه تنها پایه و اساس درست لباس پوشیدن هستند، بلکه در تمام چیزها مانند طراحی داخلی، رنگ مو، نحوه آرایش کردن ما، و خیلی چیزهای دیگر تاثیر به‌سزایی دارند. برای اینکه بهتر این موضوع را متوجه شوید، در ابتدا باید مبنای نظریه کلی رنگ‌ها را یاد بگیرید.

 

چرخه رنگ‌ها چیست؟

چگونه از چرخه رنگ‌ها یرای ست کردن رنگ‌ لباس کمک بگیریم؟ چرخه رنگ‌ها برای اولین بار در قرن ۱۸ و توسط آیزک نیوتون اختراع شد؛ زمانی که او سعی داشت طیف رنگ‌ها را به صورت مختصر و مفید در یک دایره جای بدهد و رابطه میان رنگ‌ها را به صورت بصری برای دیگران توضیح دهد. چرخه رنگ‌ها به چند دسته تقسیم شده است که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. در حالی که ما در این مقاله، به استفاده از چرخه رنگ‌ها برای درست لباس پوشیدن تمرکز می‌کنیم، این نظریه در حقیقت یک نظریه جهانی است و در مورد هر چیزی که با رنگ‌ها در ارتباط است، اعمال می‌شود.

چرخه رنگ‌ها چیست؟

دسته بندی چرخه رنگ‌ها به چه صورت است؟

رنگ‌های اصلی

رنگ‌های اصلی در حقیقت رنگ‌هایی هستند که از ترکیب هیچ دو رنگ دیگری با هم به وجود نمی‌آیند. این رنگ‌ها عبارتند از قرمز، زرد و آبی. همچنین، تمام رنگ‌های دیگر که در جهان وجود دارند، از ترکیب این سه رنگ درست می‌شوند.

رنگ‌های اصلی

رنگ‌های ثانویه

رنگ‌های ثانویه از ترکیب کردن رنگ‌های اصلی با هم ایجاد می‌شوند. به طور مثال: از ترکیب کردن رنگ زرد و قرمز با هم رنگ نارنجی به وجود می‌آید. از ترکیب کردن رنگ آبی و قرمز با هم رنگ بنفش به وجود می‌آید. و از ترکیب کردن رنگ زرد و آبی با هم رنگ سبز به وجود می‌آید.

رنگ‌های ثانویه

 

رنگ‌های ترکیبی

این رنگ‌ها در حقیقت ترکیبی از رنگ‌های اولیه و رنگ‌های ثانویه هستند. با ترکیب کردن این رنگ‌ها با هم، شما به رنگ‌هایی مثل سبز نعنایی، آبی آکوامارین، نارنجی مرجانی و غیره خواهید رسید.

رنگ‌های ترکیبی

 

رنگ‌های گرم و رنگ‌های سرد

رنگ‌هایی مانند رنگ زرد، قرمز، نارنجی و قهوه‌ای، رنگ‌های گرم هستند. این رنگ‌ها باعث می‌شوند که اندازه هر چیزی، از حالت عادی کوچکتر به نظر برسد. به همین دلیل است که وقتی ما می‌خواهیم از حالت عادی لاغرتر به نظر برسیم، لباس‌هایی با رنگ‌های گرم می‌پوشیم. رنگ‌های سرد مثل رنگ آبی، بنفش، سبز و غیره، رنگ‌هایی به اصطلاح تسکین دهنده هستند.

رنگ‌های گرم و رنگ‌های سردرنگ‌های گرم و رنگ‌های سرد

رنگ‌های خنثی

رنگ‌های خنثی نیز همانطور که از اسمشان پیداست، رنگ‌هایی خاموش، ساده، و نرم هستند. رنگ‌های دسته خنثی عبارتند از رنگ مشکی، خاکستری، سفید، سفید عاجی، خاکستری مایل به قهوه‌ای و غیره.

 

مهمترین قانون ست کردن رنگ‌های مختلف با هم چیست؟

یک قانون بنیادی برای ست کردن رنگ لباس های مختلف با هم، یا برای هر چیز دیگری که به رنگ‌ها مربوط است، این است که رنگ‌هایی را با هم ترکیب کنید که هماهنگ هستند. و این همان چیزی است که ما باید در هنگام طراحی لباس و یا ست کردن رنگ لباس هایمان با هم، آن را به یاد داشته باشیم. در ادامه نحوه ست کردن رنگ‌های مختلف با هم را برای شما شرح می‌دهیم.

 

ست کردن رنگ‌هایی که مکمل هم هستند

رنگ قرمز با رنگ سبز، رنگ بنفش با رنگ زرد، و رنگ آبی با رنگ نارنجی، مکمل هم هستند و در کنار یکدیگر بسیار زیبا دیده می‌شوند. این رنگ‌ها در چرخه رنگ‌ها کاملا متضاد یکدیگر هستند. ممکن است که در ابتدا، ترکیب کردن این رنگ‌ها با هم کمی به نظرتان عجیب باشد، اما مطمئن باشید که از این ترکیب‌ها نتیجه زیبایی به دست خواهید آورد. اگر کمی با دقت نگاه کنید، متوجه می‌شوید که لباس‌های بهاری و تابستانی بیشتر با استفاده از رنگ‌های مکمل طراحی شده‌اند. البته برخی از افراد این قاعده را دوست ندارند. به همین دلیل استفاده از آن کاملا اختیاری است و بستگی به سلیقه و استایل شما دارد.

ست کردن رنگ‌هایی که مکمل هم هستند

ست کردن رنگ لباس با رنگ‌های مشابه

ست کردن رنگ‌های مشابه با هم، یعنی شما ۲ یا ۳ سایه از یکی از رنگ‌های چرخه رنگ‌ها را با هم ترکیب کنید. وقتی شما با استفاده از این قاعده لباس‌های خود را با هم ترکیب می‌کنید، بسیار شیک و جذاب به نظر می‌رسید. تناژهای مختلف از یک رنگ خاص هم در کنار یکدیگر زیبا به نظر می‌رسند.

ست کردن رنگ لباس با رنگ‌های مشابه

ست کردن رنگ‌ لباس به صورت سه گانه

ست کردن رنگ‌ها به صورت سه گانه، یعنی شما رنگ‌هایی را با هم ست کنید که در چرخه رنگ‌ها، در فاصله‌ای مساوی از یکدیگر قرار دارند. البته این نظریه موافقان و مخالفان خودش را دارد. با این حال، شما می‌توانید تناژ خنثی این رنگ‌ها را انتخاب کرده و آن‌ها را با هم ترکیب کنید. به عنوان مثال، می‌توانید یک شلوار سبز را با یک تاپ صورتی پاستلی و زیورآلات و یا کفش آبی ست کنید. این ترکیب رنگی، یک استایل منحصر به فرد و جالب خلق می‌کند.

 

بهترین ترکیب‌های رنگی برای لباس‌ها

ست کردن درست رنگ‌ها چیزی نیست که هر کسی روش درست انجام آن را بداند، ست کردن رنگ‌ لباس و دانستن علم رنگ‌ها استعداد نیست بلکه مهارتی آموختنی است. و این مهارت هم مانند مهارت‌های دیگر باید یاد گرفته شود.

ست کردن رنگ‌ لباس و رنگ‌های هم‌خانواده

یادتان باشد که بهترین روش انتخاب رنگ برای پیراهن و لباس، انتخاب کردن رنگ‌هایی است که در یک خانواده قرار دارند. مطمئن‌ترین روش برای این کار، ترکیب کردن سایه‌های متفاوت یک رنگ با هم است. با این حال، چنین ترکیبی ممکن است به زودی شما را خسته و دلزده کند. به همین دلیل، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از ترکیب رنگ‌های مکمل با یکدیگر استفاده کنید. بدین ترتیب هم زیبا و شیک دیده می‌شوید، و هم خیلی زود از رنگ‌های لباس خود خسته نمی‌شوید.

ست کردن رنگ‌هایی که در یک خانواده قرار دارند

ست کردن رنگ‌ لباس به سبک آمبره

استفاده از رنگ‌ها به سبک آمبره، این روزها در همه عرصه‌ها طرفداران بسیاری دارد و توجه همه را به خود جلب کرده است؛ از ست کردن رنگ‌ لباس و رنگ مو و رنگ لاک گرفته تا دکوراسیون داخلی و خیلی چیزهای دیگر. شما می‌توانید در هر مدل لباسی، رنگ‌ها را به سبک آمبره انتخاب کنید؛ مثلا در لباس ساقدوش عروس، در لباس میهمانی، و حتی در ست کردن یک شلوار جین و یک تیشرت ساده.

انتخاب رنگ‌های لباس به سبک آمبره، یعنی رنگ لباس شما به صورت نزولی و یا صعودی، از سایه پررنگ به سمت سایه کمرنگ برود. اگر قرار نیست که یک پیراهن بپوشید، سعی کنید که رنگ تمام قسمت‌های لباس شما با هم هماهنگ باشند؛ یعنی رنگ تاپ، شلوار، کفش، کیف و زیورآلات. استفاده از رنگ‌ها به این سبک، بیشتر برای فصول سرد مثل زمستان مناسب است.

ست کردن رنگ‌هایی که در یک خانواده قرار دارند

ست کردن رنگ‌ لباس به سبک مونوکروم یا تک رنگ

ممکن است فکر کنید که استایل مونوکروم استایلی کاملا بدون زحمت است؛ چون در آن فقط از یک رنگ استفاده شده است. اما در حقیقت، ست کردن رنگ‌ها به روش مونوکروم کار بسیار سختی است. خبر خوب این است که استایل مونوکروم در حال حاضر بسیار مد شده است و اصلا چیز عجیبی نیست. برای شروع، بهتر است که رنگ‌های خنثی و راحت مثل خاکستری، آبی، سفید، و مشکی را انتخاب کنید. سپس می‌توانید به سراغ رنگ‌های پاستلی بروید. رنگ استایل مونوکروم می‌تواند بر طبق فصل و یا مراسمی که قرار است در آن شرکت کنید تغییر کند.

اگر مراسم پیش رو کاملا رسمی است، سعی کنید که از رنگ‌های خنثی مثل آبی و یا سفید استفاده کنید. اگر می‌خواهید در یک موقعیت غیر رسمی استایل مونوکروم داشته باشید، می‌توانید از رنگ‌های دیگری مثل زرد پاستلی و حتی رنگ‌های درخشان‌تر استفاده کنید.

ست کردن رنگ لباس

استفاده از یک طرح خاص

اگر می‌خواهید که از یک لباس با پارچه طرحدار استفاده کنید، اجازه بدهید تا این طرح‌ها در استایل شما غالب باشند. طرح‌ها و الگوها، معمولا ترکیبی از چند رنگ متفاوت هستند. به همین دلیل، اگر لباس‌تان طرحدار است، بهتر است از زیورآلات و لوازم جانبی با رنگی استفاده کنید که در خانواده رنگی طرح‌های لباس قرار دارد. استفاده از رنگ‌های دیگر باعث می‌شود لباس شما وجهه زیبایی نداشته باشد.

 

برقراری تعادل میان رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید

یکی دیگر از قوانین ست کردن رنگ‌ لباس این است که در میان رنگ‌هایی که استفاده می‌کنید، تعادل برقرار کنید. اگر مقدار هر رنگی که در استایل شما به کار رفته است مناسب باشد، همه چیز به درستی پیش می‌رود. پس یادتان باشد که در استفاده از رنگ‌ها افراط نکنید.

برقراری تعادل میان رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید

 

رنگ لباس خود را با تناژ رنگ پوست‌تان هماهنگ کنید

اگر تناژ رنگ پوست شما زرد است و یا پوست روشنی دارید، بهتر است به سراغ رنگ‌های سرد موجود در چرخه رنگها بروید؛ رنگ‌هایی مثل خاکستری، سرمه‌ای، آبی، تناژهای مختلف رنگ سبز، آکوا، سبز زمردی، قرمز تیره و غیره. اگر رنگ پوست شما کمی تیره است، به سراغ رنگ‌های تند و گرم موجود در چرخه رنگ‌ها بروید؛ رنگ‌هایی مثل قهوه‌ای، مرجانی، عسلی، طلایی، کهربایی، خاکستری مایل به قهوه‌ای و غیره. نکته اصلی در مورد این روش این است که همیشه باید بین رنگ‌های سرد و رنگ‌های گرم، به نوعی تعادل برقرار کنید. این قانون در مورد آرایش کردن چشم‌ها نیز صدق می‌کند.

رنگ لباس خود را با تناژ رنگ پوست‌تان هماهنگ کنید

اگر در انتخاب رنگ‌ها شک دارید، از رنگ‌های خنثی استفاده کنید

بعضی از افراد دوست ندارند که ظاهرشان خیلی جلب توجه کند و به همین دلیل، بیشتر به سراغ رنگ‌های خنثی و خاموش می‌روند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، می‌توانید از یک رنگ گرم و یا یک رنگ سرد استفاده کرده، و رنگ قسمت‌های دیگر لباس خود را خنثی انتخاب کنید. بدین ترتیب هم ظاهری شیک خواهید داشت و هم توجه دیگران را به لباس خود جلب نمی‌کنید.

 

ایده‌های بیشتر برای ست کردن رنگ‌ لباس

در جهانی که ما زندگی می‌کنیم رنگی که برای پوشش خود انتخاب می‌کنیم می‌تواند ویژگی‌های شخصیتی ما را منعکس کند. رنگ‌های تیره را برای انتقال حس اقتدار و قدرت انتخاب کنید مانند رنگ مشکی و سرمه‌ای. سعی کنید برای ست کردن رنگ‌ لباس طیف رنگ آبی‌ای را بپوشید که با رنگ رگ‌های مچ دست شما همخوانی داشته باشد. اگر می‌خواهید دوستانه و آرام به نظر برسید رنگ‌های پاستلی را امتحان کنید مانند سبز روشن و آبی روشن.

چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟

از ترکیب‌های رنگی مختلف برای اینکه نشان بدهید فرد خلاقی هستید استفاده کنید. طیف‌های مختلف رنگ قرمز پیغام‌های متفاوتی هم برای مخاطب خواهند داشت. رنگ قرمز تیره پیچیدگی را منتقل می‌کند درحالیکه قرمز با سایه‌های آبی برای کسانی که دوست دارند ابراز وجود کنند و خودی نشان بدهند مناسب است. افراد پرجنب و جوش هم قرمز مایل به نارنجی را انتخاب می‌کنند.

چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟

اگر دوست دارید فردی خوش قلب جلوه کنید صورتی بپوشید! صرفنظر از جنسیت افرادی که رنگ صورتی را در لباس‌های خود به کار می‌برند افرادی صمیمی‌تر هستند و دیگران را بیشتر دوست دارند. برای نمادینه کردن یک شروع جدید لباس سفید بپوشید. برای نشان دادن گرما و خوش‌بینی زرد بپوشید! رنگ زرد همان قابلیت‌های شفا بخشی و نشاط بخشیدن نور خورشید را دارد و با خوش‌بینی در ارتباط است. اگر دوست دارید به دیگران بگویید که فردی پر انرژی هستید می‌توانید از رنگ نارنجی در لباس‌های خود استفاده کنید. اگر لباسی سبز رنگ دارید آن را با کفش، کیف و زینت آلات بلوطی ست کنید. این دو رنگ در کنار هم بسیار عالی و باشکوه به نظر می رسند.

چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟

رنگ ها تاثیرات روانی بسیاری دارند. وقتی ما به رنگ خاصی نگاه می کنیم در واقع پیامی به مغز ما ارسال می شود و باعث می شود هیپوتالاموس هورمونی را ترشح کند. برای مثال نگاه کردن به رنگ های گرم و روشن مانند قرمز یا صورتی، هورمون دوپامین که به هورمون احساسات خوب معروف است در مغز ترشح می شود و باعث تقویت روحیه و نشاط می شود. از سوی دیگر نگاه کردن به رنگ های سرد منجر به ترشح هورمون اکسی توسین می شود که باعث ایجاد آرامش و خونسردی می گردد.

چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟

مطالب مرتبط:

۱-  چگونه بهتر لباس بپوشم؟

۲- افزایش جذابیت با انتخاب مناسب رنگ لباس

۳- چگونه رنگ لباس خود را انتخاب کنیم؟

۴- ارتباط شخصیت افراد و رنگ لباس

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

roksana در تاریخ 14 مارس 2016

سلام ببخشیدمانتوکرمی روباچه چیز ست کنم ممنون میشمجوبوزودتراعلام کنید

استاد مد و لباس در تاریخ 14 مارس 2016

رکسانا جان
باسلام
برای ست کردن میتونی از قهوه ای تیره، مشکی و طیف های این دو رنگ استفاده بکنی. البته کیف و کفش هم با رنگ روسری ات ست بکن.
در کل گاهی اوقات میتونی کلا اصول را فراموش کنی. ولی باز هم توصیه کارشناسان چی بپوشم به شما رنگ قهوه ای است.
باتشکر

roksana در تاریخ 14 مارس 2016

باچه روسری ست کنم

elina در تاریخ 21 مارس 2016

سلام منم ی مانتوی کرمی با ته رنگ صورتی دارم سال و کیف و کفشم میخوام جگری باشه شلوار چی بهش میاد؟لی؟کتان رنگ خودش؟ چه رنگی
متشکر

استاد مد و لباس در تاریخ 21 مارس 2016

النا جان
باسلام
ترجیحا از شلوار کتان تیره مانند مشکی (سرمه ای) و یا جین تیره به عنوان انتخاب دوم استفاده کن.
کلا ترکیب مشکی و قرمز عالی میشه.

سارا در تاریخ 12 نوامبر 2016

سلام
مانتو چهارخونه سفید و مشکی رو با شال چه رنگی ست کنم

سارا هنجی در تاریخ 12 نوامبر 2016

سلام
برای ست کردن بهتر است از روسری بدون طرح و ساده از طیف رنگ ای کرم، سقید و مشکی به ترتیب استفاده نمایید.
البته این مورد بستگی به سایر اکسسوری های شما مانند کیف و کفش نیز دارد.

سارا در تاریخ 28 ژانویه 2017

با مانتو ابی پر رنگ یا سورمه ای شال چه رنگی ست میشه..رنگ نقره ای بهش میاد؟

سحر در تاریخ 21 فوریه 2017

باسلام ببخشید مانتو سبز زیتونی رو با کیف وکفش تقریبا همرنگ مانتو دارم نمیدونم شلواروشال رو چه رنگی بگیرم نظرشما چیه؟ممنونم

Zahra در تاریخ 05 مارس 2017

سلام ببخشید با مانتو سورمه ای چهارخونه ک رنگ خط‌هاش کرم هس چه شلواری ست کنم؟؟؟؟

مهفام در تاریخ 05 مارس 2017

شلوار سفید و سرمه ای بهترین انتخاب است. که بسته به موقعیتی که قصد استفاده را دارید میتونید استفاده کنید.
هر چه محیط رسمی تر باشد رنگ تیره تر و خنثی مناسب است.

مهسا در تاریخ 14 مارس 2017

سلام من یه مانتو سفید دارم میخواستم ببینم با شالو شلواره فیروزه ای وکیف و کفش سفید ستش کنم قشنگ میشه یا نه

مهفام در تاریخ 04 آوریل 2017

بله رنگ سفید با اکثر رنگها قابل ست کردن هست، با رنگ فیروزه ای هم ترکیب خوبی میسازه

منیژه در تاریخ 28 فوریه 2021

مانتو زیتونی مات با جه کیف و کفشی میاد؟با عسلی خوب میشه

هانیه در تاریخ 04 آوریل 2017

مانتو آجری رنگ رو با چه شلواری ست کنم ؟

سما در تاریخ 04 آوریل 2017

دامن طرحدار رو با چه بلوزی ست کنم؟؟؟

مددی در تاریخ 04 آوریل 2017

چه رنگ لباسی برای پوست های گندمی مناسبه

سارا هنجنی در تاریخ 14 می 2017

این مقاله واقعا کاربردی و عالی بود مرسی از نویسنده خوب چی بپوشم

Donya در تاریخ 11 جولای 2017

سلام
ببخشید رنگ زرشکی رو با چی ست کنم بهتر و قشنگ تر میشه؟؟

سارا هنجنی در تاریخ 12 جولای 2017

دنیا جان
زرشکی با مشکی، سفید فوق العاد می شود.
باتشکر

reyhan در تاریخ 28 جولای 2017

سلام من یه پیرهن ساده سفید دارم باشلوار قرمز. کیف و کفشمو چه رنگی بگیرم؟
مانتو چه رنگی بگیرم؟

سارا هنجنی در تاریخ 28 جولای 2017

ریحان جان
سلام
بهتر است ست کیف و کفش مشکی انتخاب کنید.
برای مانتو نیز اگر به دنبال رنگ تیره هستید، سرمه ای و مشکی و اگر به دنبال رنگ روشن هستید، کرم را توصیه می کنیم.
مطالعه این دو مقاله هم بهتون توصیه میکنیم
https://chibepoosham.com/set-bags-shoes/
https://chibepoosham.com/manto-color-skin/

محمد احمدی در تاریخ 14 آگوست 2017

سلام با کت تک زرشکی چه شلوار و پیراهنی بپوشیم؟

سارا هنجنی در تاریخ 14 آگوست 2017

شلوار مشکی و پیراهن سفید

اکرم در تاریخ 29 آگوست 2017

سلام.وقت بخیر.من مانتوم شیری هست.کیف وکفش قرمزگرفتم ولی بنظرم بهم نمیان.شال وشلواربایدچه رنگ بگیرم.لازمه کیف وکفش چه رنگی بگیرم

سارا هنجنی در تاریخ 30 آگوست 2017

اکرم جان
سلام
بهتره کیف و کفش قهوه ای سوخته و یا مشکی را انتخاب کنی.
رنگ شال میتونه با بقیه اکسسوری های شما هماهنگ باشه و میتونه متفاوت باش
اما قانون انتخاب شال و روسری اینه که متضاد رنگ پوست شما انتخاب بشود.
باتشکر

فاطیما در تاریخ 04 نوامبر 2017

سلام. میشه بفرمایید مانتوی نخودی رنگ یا چه رنگی ست میشه ؟ شال و شلوار و کفش و…

سمیه در تاریخ 24 ژانویه 2018

سلام ببخشید میخواستم ببینم بالباس مجلسی سارافون سفید با کت آبی نفتی چه جوراب شلواری وروسری ورنگ مو میاد

Mahnaz در تاریخ 15 مارس 2018

سلام ببخشید من مانتوم جین تیره هست، کفش هام ال استاره سورمه ای
شلوار جین کمرنگ چطوره؟ و شال رو چه رنگی بگیرم خوبه؟ سفید یا صورتی؟

مهفام در تاریخ 17 مارس 2018

سلام دوست عزیز
جین های رنگ تیره با رنگ روشن به خوبی ست میشن. شال و روسری سفید و صورتی هردو با مانتو شما همخوانی دارند.

reza در تاریخ 28 آگوست 2018

ببخشید میشه بگید مانتو زیتونی با چی ست میشه؟

ساره در تاریخ 17 نوامبر 2018

عالی بود واقعا کامل و دقیق نوشته شده بود دستتون درد نکنه

milad در تاریخ 12 دسامبر 2018

سلام من یه شلوار خردلی مایل به قهوه ای دارم بیشتر به سمت قهوه ای تا خردلی یا زرد نمیدونم با چی بپوشم

دلسا در تاریخ 14 دسامبر 2018

سلام من یه پالتوی شتری رنگ دارم با چه رنگ هایی میشه ست کرد؟

یاسمین در تاریخ 20 دسامبر 2018

سلام برای شب یلدا چه طور باید رنگ لباس ها رو ست کرد؟

عادله در تاریخ 03 ژانویه 2019

سلام میشه بگید چطور میتونم یک ست لباس داشته باشم که توش یا شلوار و یامانتوم رنگ یخی باشه؟ اصن یخیرو با چه رنگ دیگه ای میشه ست کرد؟

نرگس در تاریخ 04 ژانویه 2019

سلام و خسته نباشید
ببخشید من یک کت گلبهی روشن دارم با دامن مشکی
چه روسری با هاس ست کنم که بیاد چه رنگی باشه؟

مهفام در تاریخ 08 ژانویه 2019

سلام دوست عزیز
رنگ بژ و کرم هماهنگی خوبی با رنگ گلبهی دارند
همچنین از رنگ‌های مکمل هم می‌تونید استفاده کنید، برای مثال آبی فیروزه ای روشن با رنگ گلبهی هماهنگی خوبی داره و میتونید از این رنگ‌ها هم استفاده کنید.

لیلی در تاریخ 06 مارس 2019

سلام میشه لطف کنید بگید مانتو آبی خیلی روشن با تیشرت زیری سفید رو با چه شلوار کیف وکفش و شالی ست کنم ممنون‌مچکر میشم

سمیرا فاضلی در تاریخ 09 مارس 2019

سلام دوست عزیز
رنگ هایی مثل آبی روشن و کلا رنگ های پاستلی رو میتونید، با بقیه رنگ‌های پاستلی ست کنید یا اینکه از رنگ های خنثی مثل خاکستری و کرم استفاده کنید.
https://chibepoosham.com/light-color-trend-new-year/
توصیه میکنم این مطلب رو هم بخونید تا راحت‌تر تصمیم بگیرید.

عطیه در تاریخ 08 مارس 2019

سلام. من یه مانتو سرخابی تیره براق خریدم که استیناش یکم تور مشکی خورده موندم با چه رنگ کیف و کفش و شالی ست کنم؟ خواهشمندم راهنمایی کنید

سمیرا فاضلی در تاریخ 09 مارس 2019

سلام دوست عزیز
رنگ سرخابی با رنگ های شتری، مشکی و سفید، و طوسی ترکیب خوبی میسازه

ELaha در تاریخ 07 می 2019

سلام من یه مانتو آبی نفتی گرفتم که به سورمه میخوره میخواستم ببینم چه رنگ شلواروروسری کیف وکفش بهش میخوره آیا سفید بگیرم شلواروکیفوکفش ممنون راهنمایی کنید

سمیرا فاضلی در تاریخ 07 می 2019

سلام دوست عزیز
بله رنگ سرمه‌ای با رنگ سفید همخوانی خوبی دارد.
https://chibepoosham.com/how-to-wear-navy-blue/

در لینک بالا بیشتر در مورد ست کردن لباس سرمه‌ای توضیح داده شده.

زهزا در تاریخ 03 آگوست 2019

ببخشید مانتوی گلبهی روشن رو باچه شلواری و چه شالی ست میشه

پردیس بختیاری در تاریخ 04 آگوست 2019

می تونین با رنگ های خنثی مثل سفید یا طوسی ست کنین.

رونیا در تاریخ 15 نوامبر 2019

ببخشید نیم بوت وکیف صورتی کم رنگ را با پالتو چه رنگی می توان ست کرد؟!!!!!!

پردیس بختیاری در تاریخ 17 نوامبر 2019

پالتوی طوسی بهترین انتخابه

Alireza parvizi در تاریخ 05 می 2020

سلام کسی میدونه با تیشرت نارنجی هیپ هاپ شلوار چ رنگی بهش میاد؟

یا شلوار طوسی رنگ چ تیشرت یا پیراهنی روش میاد؟

ناشناس در تاریخ 12 دسامبر 2020

سلام من یک مانتوی زرشکی آیا میشه از لباس سفید و روسری,سفید برای آن استفاده کردواینکه از لباس زرد و شال زرد برای ست آن استفاده کرد

شادی در تاریخ 27 دسامبر 2020

سلام من مانتو یاسی رو با چه رنگ هایی برای شال و شلوار میتونم ست کنم؟لطفا رنگایی ک با یاسی میشه ست کرد رو بگید
ممنون?

تارا در تاریخ 31 دسامبر 2020

سلام برای پوست گندمی چه رنگهای مناسبتره؟
سرمه ای بیشتر میپوشم ورنگهای خانواده آبی.

hana در تاریخ 01 ژانویه 2021

سلام
من می خواهم سویشرت سورمه ای دخترانه ( ۱۲ ساله با پوست روشن)
ست کنم
به نظرتون سویشرت سورمه ای رو با شلوار لی یخی خوب میشه؟

hana در تاریخ 01 ژانویه 2021

و چه رنگ شال و کفش

کیف نمی خواهم
چون گیتار حمل میکنم

hana در تاریخ 01 ژانویه 2021

سلام
می خواهم سویشرت سورمه ای دخترانه ( برای ۱۲ ساله با پوست روشن)
ست کنم

به نظرتون شلوار یخی بهش میاد؟
و شال و کفش چه رنگی؟
کیف نمی‌خوام چون گیتار حمل میکنم

ممنون میشم ج بدید

نیلو در تاریخ 06 ژانویه 2021

سلام ی پالتو خز دار به رنگ شیری و گلبهی خریدم برا بافت زیرش چه رنگی بگیرم ک کنتراست داشته و خودشو بیشتر نشون بده؟؟

Yekta در تاریخ 23 ژانویه 2021

سلام به نیم بوتِ سرخابی چه رنگایی میاد

ناشناس در تاریخ 19 فوریه 2021

سلام من مانتو زرشکی وطلای رو با چه رنگ شال میتونم ست کنم ممنونم از راهنمایی شما

امیری در تاریخ 28 فوریه 2021

سلام کت تک به رنگ نباتی رو با چه پیرهن وشلوار ست کنم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

نیایش در تاریخ 02 مارس 2021

سلام
ببخشید من مانتوم جلوباز زمینه سفیدهست با گلهای برجسته نقره ای براق روشن و سارفون مانتوم هم نقره ای هست روسری چه رنگی میتونم ست کنم ؟
بعد کیف وکفش و شلوار مشکی باهاش خوب میشه؟

نیایش در تاریخ 06 مارس 2021

سلام ؛ من مانتوام جلوبازبازمینه سفید با گلهای براق نقره ای روشن هست با سارفون نقره ای رنگ

روسری و شلوارچه رنگی باهاش ست کنم ؟ کیف وکفشمم مشکیه

استایل شخصی چیست ؟ ساخت استایل شخصی – طراحی لباس با ریحانه فیاض در تاریخ 17 مارس 2021

[…] و پیشنهادات افراد متخصص در حوزه مد و لباس در مورد ست کردن رنگ‌ها است. باید ببینید آن‌ها در مورد این که کدام رنگ، به […]

علیرضا در تاریخ 24 مارس 2021

سلام،بارنگ پیراهن فیلی روشن باید چه رنگ شلوار یاکت وشلوارپارچه ای پوشید

ناشناس در تاریخ 10 مارس 2022

سلام باکت شلوار اجری چ رنگ کیف و کفش مناسبه

ناشناس در تاریخ 10 مارس 2022

سلام باکت شلوار اجری چ رنگ کیف و کفش قشنگ تره؟ممنون میشم‌راهنمایی کنیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :