مهفام میرزایی در
0

با قرمز چه رنگی بپوشید؟

با قرمز چه رنگی بپوشید؟

قرمز رنگ قدرت و جذابیت است. تماشای رنگ قرمز باعث افزایش ضربان قلب می شود و حتی در زبان روسی قرمز به معنی زیبایی است. بسیاری از خانم ها به پوشیدن لباس های قرمز علاقمند هستند ولی نمی دانند چطور باید استایل خود را با رنگ قرمز بسازند. سوالی که بیش از همه درباره رنگ قرمز پرسیده می شود این است که قرمز با چه رنگی ست می شود و اگر یک لباس قرمز انتخاب کردیم آن را به چه رنگ هایی بپوشیم. در مطالب قبلی از دیدگاه علمی قوانین ست کردن رنگ ها را بررسی کردیم. اما در این مطلب از دیدگاه استایلیست ها و کارشناسان مد که بر اساس تجربه به نتیجه رسیده اند بررسی خواهیم کرد که با قرمز چه رنگی بپوشید؟ البته این نتایج از دیدگاه علمی نیز قابل توجیه هستند.

1- قرمز و خردلی
شاید غافلگیر کننده ترین و جالب ترین ترکیب قرمز با زرد خردلی باشد که از قوانین همنشینی رنگ ها تبعیت می کند. هر دوی این رنگ ها گرم هستند و ترکیب جذابی به وجود می آورند.

با قرمز چه رنگی بپوشید؟

2- قرمز و صورتی
تا چند سال پیش این ترکیب جزو تابوهای فشن شمرده میشد اما امروزه شما می توانید قرمز را با هر نوعی از صورتی که دوست دارید ترکیب کنید.

با قرمز چه رنگی بپوشید؟

3- قرمز و نقره ای
درخشش و انعکاس رنگ نقره ای باعث می شود رنگ قرمز جلوه زیباتری پیدا کند پس می توانید لباس مجلسی قرمز محبوب تان را با یک جفت کفش نقره ای بپوشید.

با قرمز چه رنگی بپوشید؟

4- قرمز و شتری
اگر به دنبال این هستید که قرمز را با رنگ های خنثی بپوشید اما از سیاه و سفید خسته شده اید بهترین انتخاب قهوه ای روشن یا شتری است که تیپ شما را گران و غافلگیر کننده خواهد ساخت.

با قرمز چه رنگی بپوشید؟

5- قرمز و آبی
یک ترکیب کلاسیک و تقریبا متضاد که جلوه زیبایی به استایل شما خواهد داد.

با قرمز چه رنگی بپوشید؟

6- قرمز و سبز 
این دو رنگ متضاد با هم ترکیب زیبایی می سازند و باعث می شوند هر دو رنگ به کامل ترین شکل دیده شوند.

با قرمز چه رنگی بپوشید؟

7- قرمز و توسی
مشابه رنگ نقره ای، توسی سرد به قرمز جلوه زیباتری خواهد داد و این ترکیب برای جاهای رسمی تر مناسب است.

با قرمز چه رنگی بپوشید؟

مطالب مرتبط:

1- سه روش براي ست کردن قرمز، سفيد و آبي

2- کفش هاي زنانه لوکس با کف قرمز

3- چگونه کفش قرمز بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :