امید جعفری در
0

وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟ + پیشنهاد خرید

وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟ + پیشنهاد خرید

بیشتر کسانی که این روزها به باشگاه‌های ورزشی می‌روند دوست دارند که بعد از باشگاه خوش استایل دیده شوند. اغلب افراد با این هدف به باشگاه می‌روند. شاید این روزها عکس‌های زیادی از دوستان خودتان که رو به روی آینه از خودشان عکس می‌گیرند دیده‌اید. به نظر شما لازم نیست در باشگاه هم به فکر استایل خودتان باشید تا در عکس‌ها خوب دیده شوید؟ در باشگاه چی بپوشم ؟ وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

 

کدام لباس ورزشی مردانه را در باشگاه بپوشیم؟

لباس‌های ورزشی مردانه دنیای بی‌انتهایی دارند. انواع گرمکن و شلوار و تی‌شرت ورزشی، هرکدام باید به دقت برای ورزش و محیطی که قرار است در آن ورزش کنید انتخاب شوند. در ادامه چند راهکار برای انتخاب لباس ورزشی مردانه مناسب باشگاه به شما ارائه می‌دهیم.

 

لباس باشگاه با رنگ‌بندی شیک

بیشتر لباس‌های ورزشی که مردم برای باشگاه می‌پوشند فرقی با لباس‌های یک کنسرت ندارد! رنگ‌های درهم وبی معنی که فقط باعث زشت‌تر شدن شما در مقابل آینه می‌شود. باور غلط انرژی‌زا بودن این پیراهن‌ها را فراموش کنید. هر چیزی که همه می‌گویند لازم نیست در ساک باشگاه شما باشد. سعی کنید لباس‌های مشکی، خاکستری و سفید برای باشگاه تهیه کنید. این رنگ‌ها برای هر کسی مناسب می‌تواند باشد.

رنگ‌بندی شیک

 

 

به آینه نگاه نکنید

 

آینه‌های باشگاه برخلاف تصور عموم به ضرر شما عمل می‌کنند. بر اساس تحقیقات علمی انجام‌ شده، نگاه کردن مداوم به آینه می‌تواند عملکرد شما را کاهش دهد. آینه‌ها وقت ارزشمندی که برای ورزش اختصاص داده‌اید را از شما می‌گیرد.

به آینه نگاه نکنید

کفش مناسب به پا داشته باشید

کفش‌های دوندگی فقط برای چند دقیقه می‌توانند در باشگاه کارآمد باشد. پاشنه‌های منعطف آن‌ها در هنگام وزنه زدن، تعادل شما را به هم خواهد زد. برای برداشتن و استفاده از وزنه، باید سطح صافی زیر پای شما باشد. پس سعی کنید کفشی تهیه کنید که مناسب ورزش و باشگاه شما باشد.

 

کفش مناسب به پا داشته باشید

به فکر بعد از تمرین باشید

در سال‌های اخیر لباس‌های ورزشی فقط در داخل باشگاه و زمین ورزشی پوشیده نمی‌شوند و در خیابان هم می‌توانید این مدل لباس‌ها را ببینید. ولی بهتر است در خود باشگاه هم گاهی از این لباس‌ها استفاده کنید. اگر باشگاه شما سرد است و یا تهویه مناسبی ندارد و مجبورید در هوای آزاد باشید، بهتر است برای بعد از تمرینات خودتان فکری کنید. هودی یا یک لباس کلاه‌دار همیشه همراه خودتان داشته باشید. رنگ‌های خنثی انتخاب کنید که بتوانید بعد از باشگاه آن را چندین بار بشویید و همچنین در جاهای دیگر هم از آن استفاده کنید.

به فکر بعد از تمرین باشید

 

هدفون سیمی را فراموش کنید

همه ما در مورد هماهنگی و اثربخشی موزیک به همراه ورزش‌های سنگین باشگاه هم‌عقیده هستیم؛ اما اگر هدفون شما هر چند دقیقه روی تردمیل بیفتد؛ یا هنگامی که وزنه بلند کرده‌اید یکی از هدفون‌هایتان از گوشتان بخزد و پایین بیفتد، بیشتر از اینکه هدفون نیاورده باشید عصبانی می‌شوید؛ بنابراین برای شما پیشنهاد می‌کنیم از هدفون‌های بی‌سیم داخل گوشی استفاده کنید تا علاوه بر اعصاب آرام زمان مفید برای ورزش هم داشته باشید.

هدفون سیمی را فراموش کنید

 

 

لباس‌های فیت بدن بپوشید

باشگاه جایی است که لباس‌های فیت و چسبان می‌توانید بپوشید، لباس‌هایی که در دست و پای شما گیر کند به‌هیچ‌وجه برای کارهای سنگین مناسب نیست. همچنین اگر لباستان گشاد باشد نمی‌توانید به‌صورت دقیق بدانید که کدام عضله از بدنتان درگیر حرکت است. بهترین شلوار برای باشگاه، شلوار لگ است که پاهای کبود شده طی تمرینات شما را از چشم بقیه پنهان می‌کند. همچنین به شما جذابیتی که دوست دارید را خواهد داد.

لباس‌های فیت بدن بپوشید

 

 

عطر مناسب باشگاه داشته باشید

همه عطرهای برای باشگاه خوب نیستند. بدن گرم شما عطر و همچنین رایحه عطر را عوض می‌کند. اگر عطر هم استفاده نکنید بوی عرق همین کار را خواهد کرد. پس چاره در این است که عطری مناسب برای خودتان دست و پا کنید. عطرهایی که معمولاً بوی رایحه مرکبات تازه دارند، برای باشگاه گزینه مناسبی هستند. داشتن عطر کنار وسایل دیگر باشگاه به شما کمک خواهد کرد که پس تمرینات سخت و بعد از دوش گرفتن، آماده رفتن به محل کارتان باشید.

عطر مناسب باشگاه داشته باشد

 

 

کیف مناسب برای خودتان داشته باشید

سعی کنید باکمی صرفه‌جویی کیفی برای خودتان بخرید که علاوه بر اینکه مناسب باشگاه باشد، خوش استایل بودن شما را اگر روزی مجبور شدید با آن به محل کارتان بروید، حفظ کند. کیفی که انتخاب می‌کنید باید تهویه خوبی برای هوا داشته باشد تا بوی عرق و خیسی در آن احساس نشود.

کیف مناسب برای خودتان داشته باشید

کدام لباس ورزشی زنانه را در باشگاه بپوشیم؟

هر ورزشی با توجه به ویژگی‌های خود لباس مخصوص دارد همچنین شرایط محیطی که در آن فعالیت صورت می‌گیرد، می‌تواند در انتخاب نوع لباس مؤثر باشد. لباس ورزشی تقریبا باید گشاد، کم وزن و راحت باشد و متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب شود. بهتر است فرد در حین انجام فعالیت‌های بدنی و ورزشی لباس کمتری بپوشد! زیرا تمرین‌های بدنی تا حدی او را گرم می‌کند.

 

وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

بستن موها

بستن موها با یک باندانا(دستمال بلند طرح‌دار) اگر چه ظاهر زیباتری به شما می‌دهد اما تنها برای زیبایی نیست. استفاده از باندانا یا دستمال عرق گیر باعث می‌شود که به هنگام تمرین قطره‌های عرق وارد چشم نشده و موهای‌تان نیز اذیت‌تان نکند.

استفاده از رنگ‌های متنوع

لازم نیست حتما لباس‌های ورزشی ساده بپوشید، بهتر است هنگام تمرین کردن از لباس‌هایی با رنگ‌های مورد علاقه‌تان استفاده کنید. می‌توانید از یک تاپ ، شورت ورزشی یا حتی کفش اسپرت با رنگبندی‌های متنوع استفاده کنید.

وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

عضلاتتان را به رخ بکشید!

اگر برای داشتن بدنی متناسب و زیبا زحمت می‌کشید پس در به رخ کشیدن آن به هنگام ورزش تردید نکنید. استفاده از لباس‌هایی که عضلات را کاملا در معرض دید قرار می‌دهند علاوه بر راحتی باعث می‌شود به هنگام تمرین حرارت بدنتان بیش از حد افزایش پیدا نکند.

وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

استفاده از لباس‌های ورزشی با مدل‌های مجلسی

شرکت‌های تولید کننده لباس به خوبی می‌دانند که خانم‌ها مایلند به هنگام ورزش هم راحت بوده و هم ظاهر مطلوبی داشته باشند. لباس‌های اسپرتی طراحی شده که برگرفته از مدل‌های مجلسی است اما کاملا راحت بوده و به هنگام ورزش مشکلی ایجاد نمی‌کند اما بسیار شیک و جذاب هستند. این لباس‌ها با الیاف مخصوص خود عرق بدن را به خود جذب کرده و با حالت استریچی که دارند اندام را کاملا محکم نگاه می‌دارد.

استفاده از حوله

وقتی به سالن ورزش می‌روید حتما حوله خود را همراه داشته باشید. همیشه عرق روی بدنتان را خشک کنید؛ جهت حفظ بهتر بهداشت وسایلی را که با آنها کار کرده‌اید را خشک و تمیز کنید. این کار نشانه دقت و شخصیت شماست.

 وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

شلوار شل و ول نپوشید

به هنگام ورزش می‌توانید از شلوار یوگا یا اسپندکس استفاده کنید، بگذارید عضلات قوی پاهایتان دیده شوند. به علاوه، لباس‌های اینچنینی کاملا به بدن شما می‌چسبند و به هنگام تمرین از آزادی عمل بیشتری برخوردار خواهید بود. همچنین وقتی در هوای آزاد قصد تمرین دارید شلوارهای یوگا گزینه مناسبی برای ماه‌های سرد سال خواهند بود.

ژاکت اسپرت بپوشید

هنگام رفتن به سالن یا پس از تمرین برای گرم نگاه داشتن بدنتان از یک ژاکت زیبای اسپرت استفاده کنید. وقتی خیس عرق هستید و بیرون هم نسیم خنکی می‌وزد آنگاه قدر این ژاکت را می‌فهمید!

وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

موهایتان را جمع کنید

موهایتان را بالا یا پشت سرتان جمع کنید تا هنگام تمرین راحت باشید. اینکار باعث می‌شود عرق، موهایتان را خیس نکند تا بعد از تمرین معطل خشک کردن و سشوار کشیدن نباشید. با یک کش مو خیلی ساده موهایتان را پشت سر جمع کنید تا ظاهری زیبا و ساده داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:
۱- بهترین نوع کفش ورزشی برای پیاده روی و دویدن

۲- اصول انتخاب کفش ورزشی

۳- چطور تیپ ورزشی بزنید

 

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :