chadmin در
5,834

5 رنگ ترند 1403 برای داشتن استایل های جذاب؛ امسال فقط و فقط این رنگ‌ها را بپوشید!

5 رنگ ترند 1403 برای داشتن استایل های جذاب؛ امسال فقط و فقط این رنگ‌ها را بپوشید!

رنگ ترند هر سال معمولا باتوجه به پیش‌بینی‌های آب و هوایی، تغییرات فرهنگی، پیشرفت فناوری، سیاست‌های جاری، مسائل اجتماعی بحث‌برانگیز و عوامل مختلف از این دست، توسط کارشناسان در شرکت‌های مرجع و بزرگ رنگ‌شناس در دنیا انتخاب و اعلام می‌شود.

رنگ‌های ترند سال جدید

درواقع تعیین این رنگ‌ها با همچین تحلیل‌هایی یک جهت کلی را برای تولیدات صنایع مختلف در سال پیش رو، مشخص می‌کند. بدیهی است که انتخاب رنگ‌های ترند یک انتخاب سلیقه‌ای است اما با این‌حال خوب است آن‌ها را بشناسیم تا درصورت نیاز، خریدهای هوشمندانه‌تری داشته باشیم.

رنگ ترند شماره 1: نارنجی ملایم

اولین رنگی که مجموعه پنتون به‌عنوان رنگ اصلی سال 2024 اعلام کرد، نارنجی ملایم بود که به‌اصطلاح آن را Peach Fuzz نامید. تقریبا در بیشتر کت‌واک‌های اخیر نیز رگه‌هایی از این رنگ را می‌بینیم که به‌احتمال زیاد در بهار و تابستان، باتوجه نزدیکی این دو فصل با حال و هوای رنگ هلویی، همچنان حضور پررنگی خواهد داشت.

سایت بیزنس پینترست نیز نوعی از نارنجی را با الهام از آفتاب‌های سوزان کویری و انعکاس نور خورشید روی شن‌ریزه‌ها، به‌عنوان رنگ ترند امسال اعلام کرده که بادرنظر گرفتن تفاوت نور خورشید و رنگ کویر در هر نقطه جغرافیایی، طیف گسترده‌ای از رنگ نارنجی را، به‌جز هلویی، دربر می‌گیرد.

رنگ ترند شماره 1: نارنجی ملایم کاماپرس

رنگ ترند شماه 2: صورتی آدامسی

با یک نگاه کلی به تمام رنگ‌های اعلام‌شده در سال جدید، به‌آسانی متوجه می‌شویم که امسال، سال رنگ‌های یواش و آرام است. صورتی آدامسی، همان‌طور که از نام‌اش پیدا است، فضایی شیرین و شاد را به استایل اضافه می‌کند که با طیف‌های پررنگ‌تر از خودش و رنگ‌هایی مثل خاکستری، آبی و سفید، هماهنگی خوبی ایجاد می‌کند.

رنگ ترند شماه 2: صورتی آدامسی کاماپرس

رنگ ترند شماره 3: آبی کم‌رنگ

با این‌که تمام طیف‌های آبی را در صحنه‌های مشهور مد در آغاز سال شاده بودیم اما یکی از آن‌ها بیشتر از همه جلب توجه کرد و آن رنگ آبی آسمانی، با آن حالت آرامش‌بخش و کمیاب‌اش بود که نوع خاصی از شیک و آراسته بودن را به استایل می‌بخشید.

این نوع آبی به‌دلیل کم‌رنگ بودن و نزدیکی آن به رنگ سفید، با انواع متنوعی از رنگ‌ها، از قرمز گیلاسی گرفته تا قهوه‌ای و رنگ‌های نود و خنثی، ست می‌شوند. بنابراین بدون شک با یکی از پرکاربردترین رنگ‌های سال روبه‌رو هستیم که به احتمال قوی در طولانی‌مدت کنار ما خواهند ماند.

رنگ ترند شماره 3: آبی کم‌رنگ کاماپرس

رنگ ترند شماره 4: خاکستری

شاید با دیدن رنگ خاکستری در این لیست تعجب کرده باشید؛ رنگی که معمولا در تمام سال و در مکان‌های مختلف به وفور آن را می‌بینیم و یک‌جورایی دیگر برای‌مان تکراری شده است. اما نکته اصلی در ترند شدن این رنگ در 1403 همین تغییر عادت برای پوشیدن و استایل رنگ خاکستری و طیف‌های وابسته به آن است.

درواقع خلاقیت در استفاده از رنگ خاکستری در پوشش‌های روزمره و حتی به‌کاربردن آن با رنگ‌های غیر تکراری و هیجانی، کلید اصلی داشتن یک استایل جذاب و البته ترند با این رنگ است. یک نوع شکستن عادت و بیرون آمدن آهسته از چهارچوب‌ها برای کسانی که معمولا کمتر به ماجراجویی‌ها اهمیت می‌دهند.

رنگ‌های ترند سال جدید

 

رنگ ترند شماره 5: شکلاتی

با ورود بسیاری از آیتم‌های دهه 90 میلادی به استایل‌های روزمره، رنگ شکلاتی، معمولا از نوع تلخ و پررنگ آن، جلوه بیشتری نسبت‌به قبل پیدا کرده است. کالکشن بهار و تابستان مشهورترین برندهای دنیا چند آیتم سراسر قهوه‌ای شکلاتی را در خود جای داده‌اند تا مطمئن شویم حداقل تا اواسط زمستان را با همراهی این رنگ سپری خواهیم کرد.

رنگ ترند شماره 5: شکلاتی کاماپرس

 

منبع: کاماپرس

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :